Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
Навчальний центр
Мiсто:Рівне
НДО “Центр підтримки громадських ініціатив “Чайка”
Адреса:Рівне, вул.Д.Галицького, 16
Координатор: Салівончик Оксана Вадимівна
Телефон:(0362)
E-mail: salivonchykoksana@gmail.com

Рівненський центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" був створений на початку 2001 року як обласне об'єднання громадян. Метою організації є підтримка реформаційних волевиявлень громадян західного регіону України, направлених на демократизацію суспільства, сприяння просвітництву, сучасній освіті, підприємництву, реалізація жіночих, молодіжних та дитячих програм, впровадження гендерної рівності в сцспільстві; надання інформаційної, аналітичної, правової, психологічної та навчально-методичної підтримки; захист законних соціальних, економічних , трудових екологічних та інших спільних інтересів членів організації та громадян Рівненщини. Колектив об'єднує біля 20-ти фахівців : економістів, юристів, психологів, соціальних працівників.
Досвід реалізації проектів.
2004 рік - проект "Попередження торгівлі людьми" за сприяння Вінрок Інтернешнл(фінансуванняUSAID)
2005 рік - проекти "Превентивно- освітня кампанія по запобіганню торгівлі людьми в м.рівне та Рівненській області", "Телефонно-інформаційна лінія підтримки", "Надання реінтеграційної допомоги потерпілим від торгівлі людьми" за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції.
а також "Шлях до успіху" (допомога жінкам-підприємцям), "Громадська протидія домашньому насильству", "Обмін досвідом у сфері ініціатив, спрямованих проти торгівлі людьми".
2006-2008 роки - продовження проекту "Обмін досвідом у сфері ініціатив, спрямованих проти торгівлі людьми",(за підтримки Британської Ради в Україні", проект "Жінка і влада" у партнерстві з Фондом підтримки демократії Посольства США в Україні, "Інформаційні технології для соціальної реабідітації через тренінги пошуку роботи" за сприяння корпорації Майкрософт.
Місія організації - перетворення соціально-незахищених верств населення Рівненщини в повноправних членів суспільства.
В Центрі регулярно проводяться семінари та тренінги з питань гендерної рівності, з питань запобігання насильству та торгівлі людьми, фахов курси для безробітних жінок та інших соціально слабо захищених верств населення, надається правова та психологічна допомога.

Час роботи Центру:
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
16-2016-1818-2016-2016-18вихiднийвихiдний
Партнери програми IDEA
Областной отдел по делам семьи и молодежи Ривненской областной государственной администрации
Управління Міністерства Внутрішніх справ у Рівненській області
Ривненский Областной центр занятости
Ривненский областной институт последипломного педагогического образования образования
Команда центру
Салівончик Оксана Вадимівна
Координатор


Семинардля безработной молодежи г.Кузнецовска
Семинардля безработной молодежи г.Кузнецовска
Рівне , Семінар "Молодь і бізнес" для молоді, що шукає роботу м. Кузнецовська

 Навчальні курси
    Відгуки учасників >>

На теперешнiй час 8671 чоловiк пройшли навчання на курсах i семiнарах проекту IDEA, в тому числi 688 чоловiк навчено на 65 курсах по програмi «Світ безмежних можливостей» (Microsoft Unlimited Potential) i 218 чоловiк навчено на 13 курсах за програмою «Безпека дітей в Інтернеті».

про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site