Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

07.04.2017  Токмак

Тренінг з використання системи контент-менеджменту Wordpress

В ЗОШ №11 м.Токмака відбувся тренінг по використанню системи контент-менеджменту Wordpress для учнів 10-го класу. Під час заняття школярі разом з тренером навчального центру IDEA пройшли всі етапи, необхідні для створення сайту. Учні були проінформовані про важливість читання доменного імені сторінки, також були продемонстровані можливості вибору і зміни дизайну сайту, і моменти, що необхідно враховувати при публікації інформації. У школярів виникало безліч питань, на які одразу ж відповідав тренер. Присутні на тренінгу були вражені можливостями, які відкриває система контент-менеджменту Wordpress.

17.03.2017  Луцьк

Навчальний семінар для студентів факультету психології Східноєвропейського національного університету "Розширення своїх можливостей шляхом використання нових інформаційних технологій, зокрема платформ для програмістів-початківців"

17 березня 2017 року відбулася зустріч координатора Навчального центру «IDEA» (ГО «Волинські перспективи») Наталії Литвиної зі студентами психологічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на тему: "Розширення своїх можливостей шляхом використання нових інформаційних технологій, зокрема платформ для програмістів-початківців".
Під час зустрічі молоді люди отримали інформацію про можливості для самореалізації, які вони можуть отримати, правильно використовуючи інтернет. Запрошені гості детально розповіли про інтернет-ресурси, які можуть бути корисними для розширення додаткової освіти молоді, участі їх у волонтерських програмах, тренінгах, дебатах і т.д.
Під час профорієнтаційного семінару молоді люди ознайомилися з особливостями та вимогами до складання конкурентноспроможного резюме, дізналися про секрети проходження співбесіди з їх майбутніми роботодавцями.
Після зустрічі студенти матимуть змогу звертатися за безкоштовними індивідуальними консультаціями до координатора Навчального центру «IDEA». Цей захід став можливим у рамках реалізації проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark».

16.03.2017  Вінниця

Тренінг з основ програмування KODU

16 березня 2017 року тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Година Коду" для 8 дітей Вінницького обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь”. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінг було спрямовано на ознайомлення учнів з основами інформатики за допомогою персонажів Angry Birds, Білкою з Льодовикового періоду, Анною та Ельзою. Під час тренінгу слухачі на власному прикладі змогли зрозуміти, що кожен при бажанні може опанувати основи програмування.

27.02.2017  Луцьк

Семінар "Безкоштовні можливості для розвитку навичок програміста" для учнів 10-11х класів ЗОШ №8 м. Ковеля

23 лютого 2017 року навчальний Центр IDEA ГО "Волинські перспективи", спільно з спеціалістами Ковельського міськрайонного центру зайнятості, провів інформаційний семінар "Безкоштовні можливості для розвитку навичок програміста: ресурси Prometheus та Hour of Code" для учнів 10-11х класів ЗОШ № 8 м. Ковеля. Старшокласники познайомилися віртуальними платформами, де вони можуть розпочати власний шлях програмістів-початківців. У цікавій ігровій формі та у формі практичних робіт, які чергуються з лекціями викладачів Гарвардського університету, молоді люди зможуть черпати нові знання на шляху до отримання професії своєї мрії - програміста.
Також вчителі інформатики цієї школи отримали інформацію про безкоштовні ресурси, готове планування уроків, роздаткові матеріали, які були розроблені спеціалістами корпорації Microsoft, для використання у навчальному процесі.

27.02.2017  Рівне

Програмування для студентів Рівненського аграрного коледжу

Програмування для студентів Рівненського аграрного коледжу 27 лютого 2017 року для студентів 3 курсу Рівненського аграрного коледжу тренером Рівненського навчального центру IDEA, був проведений тренінг з програмування. Під час виконання нескладних завдань студенти розвивали навички візуалізації. Також студенти змогли познайомитися із безкоштовними платформами, які вони зможуть використати під час свого навчання. Студенти отримали задоволення від процесу та нескладної форми подачі матеріалу, та дехто вже навіть зацікавився більш складним матеріалом.
Тренінг відбувся завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"

22.02.2017  Тернопіль

Курс Microsoft Visual Basic

На занятті, що проведене тренінговим центром IDEA у Тернополі, вивчаюлась робота з Microsoft Visual Basic. Середовище розробки Microsoft Visual Basic містить інструменти для візуального конструювання користувацького інтерфейсу та вважається потужним засобом швидкої розробки програм.Microsoft Visual Basic використовується для компонентного способу створення програм, що працюють під управлінням майже усіх версій операційних систем сімейства Microsoft Windows. Запропонований під час заняття матеріал був початковим, вступним для усіх, хто висловив побажання зрозуміти принципи програмування.

22.02.2017  Київ

Розробка ефективної презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint

Відбулось заняття для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, на якому студенти удосконалили навички створення презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint. Учасники дізналися про інструменти для створення яскравого, унікального і ефективного дизайну презентації, про основні вимоги до вигляду презентації, про різні методи показу слайдів тощо.
Для студентів це дало можливість отримати знання, які вони можуть використовувати під час презентації своїх доповідей на семінарах, конференція, "круглих столах", для візуалізації власних досліджень. Учасники навчились виділяти основну інформацію , систематизувати її для ефективного представлення. Наприкінці заняття студенти створили свої презентації на обрану тему.

20.02.2017  Токмак

Година KODU для школярів

20 лютого 2017 року на базі Центральної міської бібліотеки для учнів дев’ятих класів ЗОШ №2 м. Токмака відбулася чергова година KODU. Школярів з перших хвилин зацікавила програма KODU GAME LAB, адже за її допомогою можна власноруч створити тривимірну гру, тому дуже зраділи, коли дізналися, що цим вони і будуть згодом займатися.
Після короткої презентації та «інструктажу» тренерки з основних правил роботи з KODU, діти прийнялися створювати фантастичні світи з яскравими ландшафтами та героями. Година промайнула непомітно і всі без винятку погодилися, що із задоволенням продовжили б заняття, аби навчитися створювати більш складні та захопливі ігри.

17.02.2017  Луцьк

Інформаційний семінар "Використання безкоштовних платформ для програмування та кодування у навчальному процесі" для студентів 3-го курсу Луцького педагогічного коледжу

17 лютого 2017 року Координатор Навчального Центру IDEA (підрозділ ГО "Волинські перспективи") спільно з спеціалістами Луцького міського центру зайнятості провела інформаційний семінар "Використання безкоштовних платформ для програмування та кодування у навчальному процесі" для студентів 3-го курсу Луцького педагогічного коледжу.
Майбутні вчителі ознайомилися з віртуальними платформами, де вони можуть знайти інформацію про безкоштовні ресурси, готове планування уроків, роздаткові матеріали, які були розроблені спеціалістами корпорації Microsoft, для використання у навчальному процесі.

16.02.2017  Токмак

KODU GAME LAB у Августинівській загальноосвітній школі Запорізького району

Для учнів та учениць 9-11 класів Августинівської загальноосвітньої школи Запорізького району був проведений тренінг з програмування на мові KODU. Тренер продемонстрував декілька ігор, створених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Школярів вразило те, що яскраві ігри з усіма необхідними запрограмованими параметрами створили не спеціалісти з великим досвідом роботи, а прості діти. Тренер після презентації допоміг учасникам заходу створити ландшафт гри та декількох персонажів із запрограмованими рухами. Учні були у захваті та запитували у тренера, де завантажити KODU, чи є якісь обмеження при встановленні програми на комп'ютер. Усі відповіді були ретельно занотовані у зошити та блокноти.

15.02.2017  Токмак

Тренінг KODU GAME LAB для 5-8 класів Августинівської ЗОШ Запорізького району

Для учнів та учениць 5-8 класів Августинівської загальноосвітньої школи Запорізького району був проведений тренінг з програмування на мові KODU. Для дітей цей захід був незвичним, бо раніше на уроках інформатики вони не розмовляли про створення комп'ютерних ігор. Тренер розповів про інструменти програми KODU GAME LAB, показав, як з ними працювати. Школярі були вражені тим, що складне програмування може бути легким, як гра. Під керівництвом тренера учні змогли створити персонажа гри та прикрасити ландшафт навколо нього.

09.02.2017  Токмак

Година KODU для школярів

9 лютого 2017 року на базі Центральної міської бібліотеки для учнів 9 класу ЗОШ №1 м.Токмака відбулася година KODU. Тренерка провела презентацію для ознайомлення присутніх із програмним продуктом корпорації Microsoft - KODU GAME LAB, що дозволяє створювати тривимірні ігри, та продемонструвала найпростіші з них, які можна розробити без наявності специфічних знань. Саме цим і зайнялися учні. Діти покроково виконували вправи, які демонструвалися на екрані, а згодом, власноруч, створили ландшафт та персонажів, яких простим програмуванням змусили рухатися, робити певні дії, тощо. Байдужих не залишилося, учні та учениці з великим бажанням та зацікавленістю поринули у яскраве, тривимірне, власноруч створене ігрове середовище.

06.02.2017  Рівне

Навчання для безробітних м. Рівного на базі міського центру зайнятості

6 лютого 2017 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик спільно із спеціалістами Рівненського міського центру зайнятості провела навчання з комп'ютерної грамотності для безробітних. Учасники семінару мали нагоду оволодіти необхідними навичками користування персональним комп’ютером, системою Інтернет, практикували, як шукати необхідну інформацію, і як у процесі пошуку роботи використовувати Інтернет-ресурси та інтерактивний портал державної служби зайнятості «Труд». Тренерка розповіла присутнім про те, як здійснювати перегляд актуальних вакансій, про можливості працевлаштування в Україні, ознайомила з перевагами розміщення резюме на сайтах з пошуку роботи. Отримані під час навчання знання і навички повинні допомогти кожному безробітному впевненіше відчувати себе на ринку праці та сформувати дієвий особистий професійний план пошуку роботи.

27.01.2017  Луцьк

Заняття "Цікаве кодування" у ЗОШ №20 м. Луцька

27.01.2017 р. координатор Навчального Центру IDEA громадської організації "Волинські перспективи" провела заняття "Цікаве кодування", під час якого учні 9-х класів ЗОШ № 20 м.Луцька. Учні познайомилися з кодуванням, зробили перші 20 вправ-кроків і зуміли змусити персонажів відомих ігор рухатися так, як того вимагало завдання. Діти виконували завдання дуже якісно і були захоплені процесом. Планується подальша їх участь у заняттях з кодування спільно з вчителем інформатики.

24.01.2017  Вінниця

Тренінг "Година Коду" для дітей Центу "Промінь"

24 січня 2017 р. тренери Центру IDEA ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Година Коду" для 15 дітей Вінницького обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь”. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінг було спрямовано на ознайомлення учнів з основами інформатики за допомогою персонажів Angry Birds, Білкою з Льодовикового періоду, Анною та Ельзою. Під час тренінгу слухачі на власному прикладі змогли зрозуміти, що кожен, за бажання, може опанувати основи програмування.

23.01.2017  Токмак

WordPress - платформа для створення сайтів та блогів

У ЗОШ №1 для учнів 8-го класу проведено тренінг з використання системи контент-менеджменту Wordpress для створення сайтів та блогів. Під час заняття школярі були ознайомлені з 4 кроками зі створення безкоштовного сайту: реєстрацією доменного імені, вибором шаблону, налаштуванням дизайну і публікацією контенту. Учні сприйняли заняття з ентузіазмом, а деякі з них висловили бажання продовжити роботу над веб-сайтом вже вдома.

19.01.2017  Токмак

Відбулась година коду для учнів та учениць 7-в класу ЗОШ №1 міста Токмака

Відбулась година коду для учнів та учениць 7-в класу ЗОШ №1 міста Токмака. Тренер провів презентацію, під час якої школярі побачили декілька ігор, створених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Діти не могли втриматись від цікавості і висловили побажання випробували презентовані ігри. Маленькі учасники та учасниці заходу навіть не уявляли собі, що справжню комп'ютерну гру може створити кожен, потрібно просто мати ідею та трохи часу. Тренер ознайомив школярів з простими інструментами створення комп'ютерних ігор за допомогою KODU, їх можливостями, а потім допоміг створити персонажів та "декорації" для майбутніх комп'ютерних ігор, що викликало захват аудиторії.

19.01.2017  Токмак

Година Kodu в Стульневському НВК

Відбулась година Kodu в Стульневському НВК для учнів та учениць 5 та 6 класів. Діти зустріли тренера дуже радісно та активно приймали участь у заході. Школярів з перших хвилин зацікавила тематика програмування в програмі KODU GAME LAB. Година промайнула дуже швидко. Тренер, за блиском у очах учнів, побачив, що учасники раділи можливості бути присутніми на заході та із задоволенням приділили б тренінгу всі шість уроків. Учні навіть не уявляли, що можна так легко створити свою власну комп'ютерну гру, втілити в життя свої казкові ідеї, "оживити" персонажів та запрограмувати свої правила.

10.01.2017  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

I0Ng8U4N0UA_1.jpg Відбулась година коду для учнів та учениць першої групи восьмого класу ЗОШ №1 міста Токмака. Тренер провів презентацію програми KODU та продемонстрував декілька ігор, створених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування".

19.12.2016  Токмак

Сервіси та додатки для планування власного часу

В останній час світ різко пришвидшився. Більшість людей просто не може впоратися з тим напливом інформації, задач, ідей, можливостей, які на них звалюються. Тому зараз на перший план виступає уміння ефективно розпоряджатися своїм часом. Важливо уміти розподіляти його так, щоб в першу чергу виконувались насправді важливі справи, які рухають нас уперед, і лише потім усі інші.
Зараз активно почали з’являтись сервіси та додатки, які дозволяють вести списки, планувати день та контролювати виконання задач. На заході, який відбувся на базі міської бібліотеки міста Запоріжжя, тренер розповів про переваги таких програм, основні інструменти роботи з ними, можливість синхронізації цих додатків між ПК та смартфоном і відповів на усі запитання присутніх.

15.12.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Відбулась година коду для школярів в місті Токмак. Тренерка продемонструвала присутнім декілька ігор, розроблених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Учасники заходу і не уявляли, що комп'ютерні ігри можна так легко створити. Під чітким керівництвом уважної тренерки, присутні змогли створити своїх ігрових персонажів та запрограмувати їх рухи.

13.12.2016  Луцьк

Тренінг "Використання кодування на уроках у загальноосвітніх навчальних закладах" для студентів Луцького педагогічного коледжу

Навчальний Центр IDEA громадської організіції "Волинські перспективи" спільно з Луцьким міським центром зайнятості провели 13 грудня 2016 року на базі Центру кар’єри Луцького педагогічного коледжу тренінг "Використання кодування на уроках у загальноосвітніх навчальних закладах". Учасниками тренінгу стали студенти випускного курсу за спеціальністю "Оператор комп’ютерних систем". Майбутні вчителі отримали всю необхідну інформацію та ресурси Microsoft з використання кодування під час планування та проведення занять з інформатики. Після завершення заняття слухачі отримують індивідуальні консультації у Координатора Центру IDEA.

12.12.2016  Токмак

Зберігання, синхронізація та обмін файлами в Інтернеті

На базі міської бібліотеки міста Запоріжжя відбувся тренінг «Зберігання, синхронізація та обмін файлами в інтернеті для підвищення ефективності праці». Тренер розповів учасникам заходу про принцип роботи хмарного сховища, про можливість доступу до даних з будь-якого пристрою, обмін і роботу над ними для інших користувачів. Присутні дізнались про хмарне сховище Microsoft OneDrive, його основні можливості, такі як повідомлення у реальному часі про редагування документа іншим користувачем, можливість віддаленого доступу до ПК з операційною системою Windows, можливість встановлення рівня доступу для всіх папок і файлів та багато інших корисних функцій.
Завдяки отриманим знанням, учасники заходу зможуть підвищити ефективність своєї роботи, працювати в команді одночасно над одними файлами, швидко та безпечно обмінюватись документами.

08.12.2016  Кропивницький

Година коду

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва спільно з Центром IDEA громадською організацією ТІМО «Відкриті двері» вже вдруге долучилася до глобального заходу «Година Коду». В рамках цієї акції щорічно присвячується цілий тиждень тому, аби показати, що кожен може опанувати основи програмування.
В стінах бібліотеки учні різних шкіл спробували свої сили у створенні алгоритмів і програмуванні дій персонажів і улюблених ігор. Під час заходів не раз можна було почути: «Я зробив як в справжньому Minecraft!», «Я справжній програміст!», або «Я вмію програмувати такі гарні малюнки принцеси (з мультику "Крижане серце")!» Дуже приємно, що багато хто з учнів різного віку зацікавились програмування і вирішили проходити навчання на сайті code.org і після завершення Години Коду. Так спільно з десятками мільйонів однолітків по всьому світові вони довели, що програмування – це весело та цікаво, а головне зовсім не складно.

06.12.2016  Токмак

Розробка презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint

На базі ресурсного центру розвитку та інтеграції (IDP HUB TOKMAK) у місті Токмак відбувся захід в рамках проекту "IDEА за підтримки Microsoft YouthSpark", на якому тренер розповів школярам про створення презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint. Учасники дізналися про інструменти для створення яскравого та унікального дизайну презентацій, про основні вимоги до вигляду презентацій, про різні методи показу слайдів тощо.
Учасники тренінгу отримали знання та навички для розробки своїх перших слайдів за допомогою Microsoft PowerPoint. Наприкінці заходу школярі обмінялись враженнями та розповіли, про що саме будуть їх перші слайди, і які інструменти вони будуть для цього використовувати.

05.12.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

На базі міської бібліотеки міста Запоріжжя відбувся тренінг для молоді "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Тренер продемонстрував присутнім декілька ігор, розроблених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB" в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Школярі і не уявляли, що комп'ютерні ігри можна так легко створити. Виконуючи чіткі інструкції тренера, учасники заходу змогли створити своїх ігрових персонажів та запрограмувати їх рухи.

22.11.2016  Вінниця

Тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування"

22 листопада 2016 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування" для 15 вчителів-початківців загально-освітніх закладів м. Вінниця. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з учасниками обговорювались такі питання, як ефективно подати навчальний матеріал, як підвищити ефективність навчання за допомогою Kodu, як впровадити в навчальну діяльність мову візуального програмування.

08.11.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Відбулась година коду для студентів ліцею в місті Токмак. Тренерка Центру IDEA "Інституту громадського розвитку "Ортега-і-Гасет"" продемонструвала учням декілька ігор, розроблених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Після демонстрації студенти стали цікавитися, як можна створити власні ігри та ставили багато питань про KODU. Тренерка розповіла про основні правила розробки ігор. Учасники зустрічі змогли пересвідчитися, що свою гру може створити кожен, за наявності ідеї і невеликої кількості часу. Для наочності тренерка разом з учнями створила персонажа гри із запрограмованими рухами, що викликало захват аудиторії. Після закінчення, студенти висловили побажання про нові зустрічі з тренерами IDEA центру.

07.11.2016  Рівне

Семінар для безробітних Рівненського районного центру занятості

Семінар для безробітних Рівненського районного центру занятості 7 листопада 2016 року на базі Рівненського районного центру занятості відбувся семінар для безробітних на тему безпечного пошуку роботи в Україні та за кордоном. Як свідчить практика, люди, які стоять на обліку в центрах зайнятості, набагато частіше погоджуються на сумнівну роботу, тому саме вони є групою ризику щодо потрапляння в ситуацію торгівля людьми. Тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик під час проведення семінару ознайомила учасників із основними ризиками і з порадами щодо безпечного пошуку роботи в Україні та за її межами. Також в процесі навчання тренерка ознайомила учасників із основними видами допомоги, на яку має право постраждала особа. Захід відбувся в рамках проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» та сприяння Рівненського районного центру зайнятості.

31.10.2016  Луцьк

Тренінг "Мотивація молоді до програмування" у Нововолинському міському центрі зайнятості

У тісній співпраці з Волинською обласною службою зайнятості ГО "Волинські перспективи" допомагає поширенню знань у сфері інформаційних технологій і оволодінню комп’ютерною грамотою серед волинян, які хочуть бути конкурентоспроможними на ринку праці і будувати успішну кар’єру. В рамках проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» Навчальним центром IDEA ГО "Волинські перспективи" розроблений і регулярно проводиться інформаційний семінар-тренінг для безробітної молоді на тему: "Нові інформаційні технології: можливості для молоді ".19 жовтня 2016 року такий захід відбувся в Нововолинському міському центрі зайнятості.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site