Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

21.07.2016  Луцьк

Заняття-змагання "Година Коду" у дитячому оздоровчому закладі "Світанок"

На Волині влітку діти не лише відпочивають, але й з користю проводять час. Саме так 21 липня 2016 року у дитячому оздоровчому таборі "Світанок" Координатор Навчального центру IDEA (ГО "Волинські перспективи") провела гру-змагання "Година Коду". Діти навчилися початкам програмування завдяки цікавій командній грі, не використовуючи при цьому ніякої комп'ютерної техніки. Складання алгоритмів в ігровій формі сприяє розвитку навичок кодування юних програмістів. Заходи стали можливими завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

19.07.2016  Рівне

Семінар: "Гендерні питання для безробітних"

Семінар: 19 липня 2016 року тренери Рівненського навчального центру IDEA спільно із Рівненським районним центром зайнятості провели семінар "Гендерні питання для безробітних" . Під час навчання розглянули термін гендер і дискримінація, особливо під час пошуку роботи та на робочому місці. Учасники обговорили ставлення суспільства щодо гендерних стереотипів особливо під час вибору професіЇ. Під час заняття тренери проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" ознайомили учасників з трудовими правами і прикладами дискримінації за ознакою статі. Обмін думками, приклади з реального життя, інтерактивні вправи сприяли підвищенню впевненості учасників тренінгу, а отже і шансів професійної самореалізації.

17.07.2016  Вінниця

Тренінг "Година Коду" для дітей Центу "Промінь"

7 липня 2016 року тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Година Коду" для 12 дітей Вінницького обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь”. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінг було спрямовано на ознайомлення учнів з основами інформатики за допомогою персонажів Angry Birds, Plants vs. Zombies, та Білкою з Льодовикового періоду. Під час тренінгу слухачі на власному прикладі змогли зрозуміти, що кожен при бажанні може опанувати основи програмування.

15.07.2016  Токмак

Пошук інформації в Інтернеті

Пошук інформації - дуже важливий навик в наш час. Хто володіє інформацією, той контролює ситуацію - це не раз і не два підтверджувалося на практиці. Цей навик корисний для всіх - починаючи від директорів величезних корпорацій, і закінчуючи звичайними школярами. Саме наявність інформації допоможе вам досягти гарних результатів. У наші дні для безлічі людей пошук інформації є синонімом пошуку тільки в "пошуковиках", що в корені неправильно. На заході, який відбувся на базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки Токмаку, тренерка розповіла присутнім, що використовуючи різні методи і джерела інформації, можливо одержати більш точну і достовірну картину. Учасники заходу відкрили для себе багато нового і корисного, завдяки чому зможуть покращити свої навички роботи з пошуку інформації в Інтернеті.

12.07.2016  Вінниця

Тренінг «Кроки для успішного працевлаштуваня"

12 липня 2016 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг «Кроки для успішного працевлаштуваняі" для 14 членів громадських організацій . Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з слухачами обговорювались такі питання, як шляхи пошуку роботи, використання новітніх технологій Інтернет в пошуках роботи, види резюме, складання резюме і супровідного листа, спілкування з роботодавцем під час співбесіди, вміння презентувати себе.

01.07.2016  Тернопіль

Scratch-програмування

27 червня 2016 року тренінговий центр IDEA при громадській організації "Тернопільський обласний осердок Асоціації трудових об'єднань молоді" провів тренінг для школярів на тему "Scratch-програмування". Учні ознайомились із Scratch-програмуванням, попрацювали зі "спрайтами", навчились створювали програми-скрипти, анімацію руху "спрайтів". Також учасники вивчили команди циклу в "Скретч" і навчились використовувати змінні та арифметичні блоки в створенні скриптів.

28.06.2016  Луцьк

Заняття-змагання "Година Коду" для дітей

Кожна дитина повинна мати можливість вивчати інформатику. Вона допомагає розвивати навички розв'язання задач, логіку та творчість. Розпочинаючи вивчення рано, діти отримують основу для успіху в будь-якій кар'єрі 21 століття. 28 червня 2016 року координатор Навчального центру IDEA громадської організації "Волинські перспективи" провела заняття-змагання "Година Коду" для дітей, що перебувають на відпочинку у дитячому оздоровчому закладі "Світанок" (с. Дачне, Луцький район). Під час заняття використовувались розроблені матеріали для навчання кодуванню та складанню алгоритмів без використання комп’ютерної техніки. Невимушено, в ігровій формі діти 12-14 років разом з героями відомих ігор пройшли 20 рівнів завдань.
Такі заходи планується проводити і в закладах відпочинку Волині, де оздоровлюються діти.

25.06.2016  Вінниця

Тренінг «Кроки для успішного працевлаштуваня" у Вінницькому міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів "Поділля"

23 червня 2016 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг «Кроки для успішного працевлаштуваня" для 20 слухачів Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів "Поділля". Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з слухачами обговорювались такі питання як шляхи пошуку роботи, використання новітніх технологій Інтернет в пошуках роботи, види резюме, складання резюме і супровідного листа, спілкування з роботодавцем під час співбесіди, вміння презентувати себе.

25.06.2016  Івано-Франківськ

Навчання студентів основам відкриття власної справи

Відкриття власної справи - це непростий процес.Тому до нього треба підготуватись та пройти відповідне навчання. Центр IDEA у м.Івано-Франківську проводить таке навчання для молоді. Семінар 20 червня 2016 року був одним з таких. Координатор Центру IDEA Олексій Бученко зазначив: "Протягом семінару студенти вивчили основні аспекти того, з чого варто починати бізнес - пошук постачальників, організація відправлень, додавання та розміщення оголошень про свої послуги, заходи безпеки. Тепер шанси на відкриття власної справи у студентів збільшаться. Дякуємо проекту за це!"

24.06.2016  Токмак

Консультації для молоді у Токмаці з написання професійного резюме

Написання професійного резюме це необхідність, з якою стикається молодь при пошуках роботи. Проте, у цієї самої молоді недостатньо навичок, щоб написати гарне резюме, і саме тому тренерами центру IDEA був проведений ряд консультацій з написання професійного резюме з використанням можливостей програм Microsoft Office.
Головною тематикою тренінгу у м.Токмаці було правильне оформлення резюме. Текстовий редактор Word надає велику кількість можливостей для редагування, які можна використовувати. Найважливіші з них, у контексті резюме, це вирівнювання і виділення тексту, створення списків і таблиць. Резюме це дуже офіційний документ, тому чітко вибудувана структура вже багато говорить про потенційного працівника. Таблиці можуть згодитися для відображення знань мов, а списки - при описі своїх професійних якостей, досвіду роботи тощо. В цілому тренерам центру IDEA вдалося донести до учасників тренінгу, що гарне резюме зможе виділити працівника за інших рівних умов.
Після цього тренінгу учасники зможуть зробити своє резюме більш якісним.

23.06.2016  Івано-Франківськ

Навчання студентів маркетингу в інтернеті для відкриття власної справи

В рамках продовження навчання студентів основам підприємництва Центр IDEA в Івано-Франківську провів навчання на тему просування свого товару або послуги. Координатор Центру Олексій Бученко зазначив: "Йде літо - пора канікул, тому багато студентів будуть мати час для підприємництва влітку. Інтернет ' одним з основних способів просування товарів чи послуг. Тому на тренінгу було розглянуто просування товарів через створення сайтів, основи СЕО і контекстної реклами, можливості соціальних мереж. Тепер початківці - підприємці зможуть активніше працювати над розвитком свого бізнесу. Дякуємо проекту за це!"

23.06.2016  Рівне

Тренінг "Секрети успішного працевлаштування"

Для випускників ВНЗ м. Рівного в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" було проведено навчання на тему: "Секрети успішного працевлаштування". Під час семінару були розглянуті особливості пошуку роботи через мережу Інтернет, особливості написання резюме і мотиваційного листа, як розмістити резюме на сайтах із пошуку роботи. Також учасники розглянули такі важливі теми під час працевлаштування: як поводитися під час співбесіди, на що звертати увагу, як відповідати на запитання і про що необхідно запитати потенційного роботодавця. Під час навчання учасники ознайомились із основними ризиками та поняттям дискримінації під час пошуку роботи. Тренінг пройшов за підтримки Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

20.06.2016  Токмак

Тренінг з графічних редакторів Photoshop та Paint

На базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки м.Токмака навчальний центр IDEA провів тренінг для молоді з питань роботи у графічних редакторах Photoshop та Paint. Тренер пояснив основні функції користування цими програмами, далі об`єднав учасників в команди та запропонував створити фотоколаж, показуючи, які функції для цього можуть стати в нагоді. У другій половині тренінгу був проведений короткий екскурс безкоштовними аналогами Photoshop, а також ознайомлення з прикладом графічного редактора онлайн - https://pixlr.com/editor/, який є дуже зручним засобом у ті моменти, коли на комп'ютері немає редактора або потужність комп'ютера не дозволяє його встановити. Учасники залишилися задоволеними матеріалом, а тренер запросив їх звертатись щодо індивідуальної консультації у разі виникнення питань.

17.06.2016  Токмак

"Хештег" - інструмент легкого пошуку інформації

На базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки міста Токмак відбувся тренінг "Хештег" - інструмент легкого пошуку інформації". Молодь, яка відвідала захід, змогла дізнатись, що таке "хештег", для чого його використовують. Тренерка навчального центру IDEA надала змістовну інформацію молоді про "хештег", його різновиди та особливості використання в різних соціальних мережах. Учасники заходу зазначили, що багато інформації для них було новою.

17.06.2016  Луцьк

Як стати успішним, використовуючи нові IT

7 червня 2016 року координатор Навчального центру IDEА у м. Луцьку провела тренінг "Як завтра стати успішним, використовуючи нові інформаційні технології сьогодні" для магістрів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна». Вже завтра ці молоді люди будуть шукати можливості для самореалізації, працевлаштування чи розвитку бізнесу. Саме інформаційні технології допоможуть їм цього досягти.
Під час навчального заняття молоді люди отримали цікаву інформацію про широкі можливості електронної пошти, соціальних мереж та Інтернету в цілому. Після завершення заходу молоді люди звертаються до Навчального центру за індивідуальними консультаціями та допомогою.

14.06.2016  Івано-Франківськ

Навчання школярів основам програмування

В рамках співпраці навчального центру IDEA у Івано-Франківську і проекту "Безпека дітей в руках батьків" 14 червня 2016 р.було проведений цикл навчання дітей - учасників проекту. Зокрема, проведено навчання на тему "Безпека дітей в Інтернеті" і навчання основам кодування з використанням онлайн технологій Майкрософт та інших онлайн ресурсів. Це дає можливість дітям використовувати комп'ютер в навчальних цілях протягом літа, оскільки буде багато вільного часу і треба буде його провести з користю. Також на попередньому занятті для цих же дітей було проведено навчання основам безпечного Інтернету, адже є дуже багато випадків шахрайства в Інтернеті, Інтернет-залежності та інших небезпек для дітей. Тепер діти зможуть безпечно та з користю використовувати свій комп'ютер.

13.06.2016  Токмак

Тренінг з кодування у Інтернет-центрі дитячої бібліотеки Токмака

10 червня 2016 р. на базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки Токмака, відбулась година KODU. Діти, які прийшли на тренінг, усі до одного полюбляють грати, але жодного разу не замислювалися, як легко можна навчитися програмувати. У ході зустрічі учні були ознайомлені з самим поняттям програмування і створення ігор в KODU GAME LAB. Діти були дуже зацікавлені можливістю створити власні ігри і виявили побажання щодо нових зустрічей на тренінгах зі створення ігор в KODU GAME LAB.

07.06.2016  Рівне

Заняття з можливостей роботи з програмним забезпеченням для студентів Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу

Тренінг 26 травня тренерка Рівненського навчального центру IDEA Наталія Знайдюкпровела відбулось навчальне заняття щодо можливостей роботи з програмним забезпеченням для студентів спеціальності "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж" Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу.
Студенти ознайомились із можливостями візуального конструктора Kodu. Зокрема, було розглянуто роботу з ландшафтами, використання таймера та можливості з підрахунку набраних балів. Студенти зуміли повністю виконати всі завдання і були дуже захоплені процесом навчання в Kodu.

04.06.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

4 червня 2016 р. на базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки міста Токмак відбулась година KODU для молоді. Тренерка центру IDEA почала захід з розповіді про комп'ютерні ігри в цілому, пізніше перейшовши до розповіді про KODU GAMELAB і його можливості. Було багато запитань, що показало велику зацікавленість дітей можливістю створити власну гру та поділитися нею з друзями. По закінченню тренінгу учасники заходу висловили побажання про нові зустрічі з тренерами IDEA центру.

03.06.2016  Івано-Франківськ

Навчання студентів основам кодування - Приклади Java

Студентам коледжу ім. Граната було проведено навчання з кодування на тему - прості приклади кодування на мові Java. Ця мова схожа на C++, але має деякі відмінності. Студенти коледжу вивчають С++ як базову мову програмування, тому вивчення простих прикладів застосування Java є дуже актуальними та цікавими для студентів. Це також є мотивацією для них продовжувати навчання літом самостійно.

30.05.2016  Вінниця

Тренінг «Кроки для успішного працевлаштуваня" для студентів-медиків Вінниці

30 травня 2016 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг «Кроки для успішного працевлаштуваня" для 15 студентів Вінницького національного медичного університету ім. Миколи Пирогова. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з слухачами було обговорено такі питання, як шляхи пошуку роботи, використання новітніх технологій Інтернет в пошуках роботи, види резюме, складання резюме і супровідного листа, спілкування з роботодавцем під час співбесіди, вміння презентувати себе.

25.05.2016  Рівне

Навчання щодо використання візуального конструктора Kodu

Навчання щодо використання  візуального конструктора Kodu 20 травня тренерка Рівненського навчального центру IDEA Наталя Знайдюк провела тренінг щодо використання візуального конструктора Kodu. Студенти РЕГІ коледжу познайомились з інтерфейсом, можливостями роботи з об’єктами гри. Присутні студенти успішно опанували запропонований матеріал, виконали налаштування ігрового світу, налаштували створених персонажів - створили просту гру. Студенти зуміли повністю виконати всі поставлені завдання та виявили зацікавлення представленим програмним продуктом.

18.05.2016  Рівне

Тренінг з притидії кібербулінгу

Кібербулінг в молодіжному середовищі 18 травня 2016 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик спільно із спеціалістами Рівненського обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді провели заняття для учнів Мізоцької спеціалізованої загальноосвітньої школа-інтернат І-ІІ ступенів Рівненської обласної ради. Під час навчання учні школи дізналися про булінг та кібербулінг, про його прояви та можливі шляхи виходу із складних ситуацій. Кожен другий учень школи хоча б раз стикався із проявами булінгу чи кібербулінгу, проте ніколи не замислювався над тим, що страждає або чинить насильство.

17.05.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

11 травня 2016 р. відбулась година коду для школярів в смт. Чернігівка. У рамках зустрічі тренерка презентувала програму KODU GAME LAB. В основу презентації лягли ігри, розроблені учасниками попередніх тренінгів. Діти були вражені тим, що такі цікаві ігри створили не кваліфіковані спеціалісти, а прості школярі. Після показу ігор тренерка навчального центру IDEA розповіла учням та ученицям про те, як створюється гра в програмі KODU, а також відповіла на всі питання, яких і в цей раз, як і завжди на годині коду, було дуже багато. Після закінчення школярі висловили побажання про нові зустрічі з тренерами IDEA центру.

16.05.2016  Луцьк

Заняття "Цікаве кодування" для учнів 9-го класу ЗОШ №16 м. Луцька

16 травня 2016 року Координатор навчального центру IDEA провела урок "Цікаве кодування" для учнів 9-го класу ЗОШ №16 м. Луцька. Під час заняття учні познайомилися з цікавими вправами з програмування на базі матеріалів корпорації Microsoft. Також учні дізналися про можливість навчатися програмуванню безкоштовно на базі платформи Prometheus. Заняття було дуже корисним та цікавим для старшокласників. Більшість учнів мають великий потенціал та здібності до програмування, тому за результатами заняття, класному керівнику були надані рекомендації щодо успішних учнів. У свою чергу, класний керівник планує обговорити ці рекомендації з батьками учнів для майбутньої профорієнтації.

13.05.2016  Токмак

Тренінг з медіа-грамотності в соціальних мережах

На базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки Токмака навчальний центр IDEA провів тренінг з медіа-грамотності для молоді міста. Соціальні мережі дуже сильно змінили процес споживання новин і пізнавання нового - на зміну традиційним журналам прийшли інтернет-спільноти, а стрічки газетних новин змінили стрічки соціальних мереж. Разом з тим виробилася звичка відфільтровувати інформацію, яка до тебе надходить - відфільтровувати у відповідності з інтересами. Однак, через великий потік вхідної інформації, люди часто не помічають великої кількості недостовірної інформації в соціальних мережах, свідомо неправдивої інформації, що розповсюджується з метою формування громадської думки з певних питань. Тренінг з медіа-грамотності був покликаний показати учасникам ці процеси, а також навчити їх грамотнішому споживанню інформації в Інтернет-мережі - перевіряти інформацію в різних джерелах, перевіряти людей, на яких посилається новина, цитати, дати - загалом перевіряти все, що можна перевірити.

10.05.2016  Рівне

Можливості створення тривимірних ігор засобами візуального програмування

Можливості створення тривимірних ігор засобами візуального програмування 25 квітня тренерка Рівненського навчального центру IDEA Наталія Знайдюк провела навчальний тренінг для студентів коледжу, спеціальності "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж". Під час навчання учасники мали можливість познайомились з можливостями створення тривимірних ігор засобами візуального програмування. Розглянуте програмне забезпечення сприяє формування навичок алгоритмічного мислення у студентів, що є особливо важливим в їх подальшому навчанні та роботі. Учасники заходу успішно виконали всі навчальні завдання, виявили інтерес до системи та бажання продовжити роботу з системою Kodu.

07.05.2016  Івано-Франківськ

Навчання кодуванню школярів

Центр IDEA громадської організації "Бізнес Еворд Фаундейшн", що працює у Івано-Франківську, продовжує навчання школярів основам кодування. Протягом квітня 2016 року відбулось декілька таких занять. Говорить координатор Центру IDEA Олексій Бученко: "Діти все активніше вивчають комп'ютер і виявляють інтерес до програмування. Основною метою заняття, що проводяться нашим центром IDEA у цьому напрямку для дітей шкільного віку, є введення в основи програмування, опис різних мов, аспектів застосування на практиці. Сподіваємось, ще це буде гарною мотивацією для дітей до подальшого поглиблення знань мов програмування. Дякуємо проекту IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" за допомогу!"

06.05.2016  Токмак

Година KODU у Інтернет-центрі дитячої бібліотеки Токмака

27 квітня на базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки м.Токмака, відбулась година KODU. Учні та учениці, які прийшли на тренінг, усі до одного полюбляють комп'ютерні ігри, але жодного разу не замислювалися, як легко можна самому навчитися програмувати. У ході зустрічі учні були ознайомлені з самим поняттям програмування і створенням ігор в KODU GAME LAB. Школярі були дуже задоволені і виявили побажання щодо нових зустрічей з тренінгу зі створення ігор в KODU GAME LAB.

06.05.2016  Хмельницький

«Організація документообігу на базі Хмарних технологій Microsoft, з виростанням можливостей спільної роботи над документами у Microsoft Office».

Тренінг «Організація документообігу на базі Хмарних технологій Microsoft, з виростанням можливостей спільної роботи над документами у Microsoft Office» проведений 26 квітня 2016 р. Центром IDEA відокремленого підрозділу громадської організації "Живе серце" - "Хмельницький". Робота з курсу передбачала висвітлення наступних питань:
1. Отримання аккаунту користувача Microsoft Outlook.
2. Організація спільної роботи та надання доступу для перегляду та редагування файлів для сумісної роботи.
3. Використання засобів автоматизації створення та опрацювання документів за допомогою макросів.
4. Організація обчислення в електронних таблицях Microsoft Excel. Програмування лінійного алгоритму та розгалуження.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site