Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

05.05.2015  Токмак

Професійне резюме - запорука кар`єрного розвитку молоді

В рамках тренінгу «Професійне резюме - запорука кар`єрного розвитку молоді», що проводився у Токмаці, Запорізької області молодь дізналась про те, як створювати резюме під час роботи з текстовим редактором. Учасники навчились створювати якісний і змістовний контент документу, редагувати та форматувати текст, створюючи важливий для кожної конкурентоспроможної людини документ – резюме.

24.04.2015  Рівне

Семінар з програмування Kodu для учнів Рівненського професійного ліцею

24 квітня 2015 року тренери Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" навчали майбутніх перукарів програмуванню за допомоги Kodu Game Lab. Учні Рівненського професійного ліцею навчались програмуванню за допомогою Kodu Game Lab і отримали основну інформацію щодо створення комп'ютерних ігор. "На початку тренінгу я не розуміла, для чого мені потрібно знати всю інформацію, яку подають тренери, адже я майбутній перукар. Проте після завершення навчання я зрозуміла, що неважливо, яка у мене професія, а вивчати IT-технології необхідно" - поділилась своїми враженнями студентка ліцею Юлія Котлярова.

23.04.2015  Івано-Франківськ

"Онлайн"-семінар на тему "Безпека при роботі з комп'ютером" за участі тренерів Майкрософт

Навчальний центр IDEA громадської організації "Бізнес Еворд Фаундейшн" і тренер компанії "Майкрософт Україна" провів "онлайн"-семінар для студентів коледжу ім. Граната. На семінарі були присутні також викладачі коледжу. Темою семінару було "Безпека при роботі з комп'ютером" в розрізі питань, що стосуються налаштування ОС Windows. Зв'язок з тренером був налагоджений засобами відео-зв'язку через Інтернет. Студенти змогли пройти реєстрацію на сайті "онлайн"-навчання Майкрософт, пройти короткий курс навчання і здати тести. Ті студенти, які успішно здали тести і пройшли реєстрацію, отримали сертифікати. Проведений семінар з використанням Інтернету для "онлайн"-навчання став у нагоді студентам в зв'язку з їх підготовкою до виробничої практики.

21.04.2015  Луцьк

Заняття "Цікаве кодування" у Володимир-Волинській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів"

21 квітня 2015 року координатор Навчального Центру IDEA провела заняття "Цікаве кодування" у Володимир-Волинській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки". Учні 11-го класу познайомилися з Всесвітньою акцією "Година Коду" і зробили перші 20 вправ-кроків для того, щоб змусити персонажів відомих ігор рухатися так, як того вимагало завдання. Також старшокласники ознайомилися з цікавою професією програміста і сучасними вимогами ринку праці до таких спеціалістів. Вчителеві інформатики школи були передані інформаційні матеріали, де міститься інформація про ресурси, які він згодом зможе використовувати під час підготовки та проведення уроків інформатики.

05.03.2015  Хмельницький

Допомога у пошуку роботи за допомоги використання нових ІТ

Нещодавно до реалізації проекту у Хмельницькій області долучився відокремлений підрозділ благодійного фонду "Живе серце" "Хмельницький". Найближчим часом тренери організації проведуть тренінги для студентів спеціалістів (5 курс) та магістрів спеціальності "Практична психологія" Хмельницького національного університету 17.03.2015 р. і 18.03.2015 р. на тему "Допомога у пошуку роботи за допомоги використання нових інформаційних технологій" (орієнтовна кількість учасників - 24). Заплановано також проведення консультацій для студентів спеціальності "Соціальна робота" (орієнтовна кількість учасників -10).

25.02.2015  Рівне

Презентація "Різноманіття професій на ринку праці"

Презентація для учнів Костопільського району 25 лютого 2015 року Центр IDEA при ГО "Чайка" (м.Рівне) провів спільно із Костопільським районним центром зайнятості "Ярмарок професій" для учнів Костопільського району. На базі Мирненської та Великолюбаської шкіл відбулися зустрічі із випускниками Мирненської, Пісківської, Пенківської, Моквинської, Данчимістської, Великолюбаської, Золотолинської, Япольської, Жалинської шкіл і представниками вищих навчальних закладів. Під час зустрічей обговорювалась важливість вибору "правильної" професії та вплив сьогоднішнього рішення на майбутнє кожного випускника. Презентації про розмаїття професій на ринку праці покращили знання сільської молоді про можливості здобуття потрібної спеціальності. Також випускники познайомилися із представленими вищих навчальних закладів, умовами вступу, навчання і різновидами спеціальностей.

19.02.2015  Рівне

Тренінг "Створюємо ігри з Kodu Game Lab"

Тренінг 19 лютого на базі Морочненської школи був проведений тренінг на тему "Створюємо ігри з Kodu Game Lab" для учнів 5-7 класів. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час заняття учасники з допомогою тренера встановили візуальний конструктор Kodu Game Lab на комп'ютери і ознайомилися з його інтерфейсом та інструментами. На тренінгу учні отримали основну інформацію щодо створення комп'ютерних ігор і базові знання для подальшої роботи з Kodu, а також почули про можливості навчання комп'ютерної грамотності на базі Рівненського навчального центру IDEA.

19.02.2015  Рівне

Учні Морочненської школи навчалися лідерству та розвивали комунікативні навички

Учні Морочненської школи навчалися лідерству та розвивали комунікативні навички 19 лютого 2015р. тренерка Рівненського навчального центру IDEA громадського об'єднання "Чайка" Оксана Салівончик провела для старшокласників Морочненської загальноосвітньої школи тренінг, під час якого, шляхом проведення практичних вправ учні вдосконалювали свої комунікативні навички. Старшокласники навчалися неконфліктно вирішувати суперечки та розглянули основні елементи ведення публічних виступів та дебатів. "Я тепер розумію, що вміти правильно комунікувати з будь-якою людиною, є дуже важливим, незважаючи на те яку професію я оберу в майбутньому"- зауважила учасниця тренінгу Костюкова Ілона.

18.02.2015  Рівне

Тренінг з комп'ютерної грамотності для учнів Гільчанської школи

Тренінг з комп'ютерної грамотності для учнів Гільчанської школи 18 лютого 2015 року тренери Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" провели тренінг "Безпека дітей в Інтернеті" для учнів 5 та 6 класів Гільчанської загальноосвітньої школи. Оскільки вияснилося, що діти найчастіше використовують Інтернет задля спілкування в соціальних мережах, то під час заняття особливу увагу учнів звертали на небезпеки, що можуть чекати їх під час спілкування он-лайн. Учні засвоїли основні правила користування Інтернетом, також почули про можливості навчання комп'ютерної грамотності на базі навчального центру IDEA. Особливо дітей зацікавила можливість навчання створення комп'ютерних ігор за допомогою Kodu.

16.02.2015  Рівне

Випускники Тучинської школи вивчали програмування за допомогою Kodu Game Lab

Випускники Тучинської школи вивчали програмування за допомогою Kodu Game Lab 16 лютого 2015 року тренери Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" навчали випускників Тучинської ЗОШ програмуванню за допомоги Kodu Game Lab. Оновивши в пам'яті основи програмування, учні отримали основну інформацію щодо програмування за допомогою Kodu Game Lab. Учасники відкрили для себе дивовижний світ візуального та об'єктно-орієнтованого програмування та отримали основну інформацію щодо створення комп'ютерних ігор. Оскільки комп'ютерні спеціальності є досить популярними на ринку праці, багато випускників Тучинської школи хотіли б пов'язати своє майбутнє з професією програміста.

10.02.2015  Токмак

Програмування в KODU GAMELAB для молодших школярів

У Токмацькій ЗОШ №6 Центр IDEA громадської організації "Інститут суспільного розвитку "Ортега-і-Гасет" провів заняття з програмування для маленьких школярів 1-Б класу. Школярі дуже уважно слухали тренера, який розповів про програмування в програмі KODU GAMELAB. Завдяки правильному підходу до викладання, учні молодшого віку змогли засвоїти інформацію на високому рівні. Після закінчення тренінгу школярі висловили побажання про нові зустрічі з тренерами центру IDEA.

09.02.2015  Токмак

Використання он-лайн сервісів для підвищення власної конкурентноспроможності

Днями в ЗОШ №5 був проведений тренінг для молоді 9-А класу «Використання он-лайн сервісів для підвищення власної конкурентоспроможності. Стажування. Тренінги. Конкурси. Міжнародна освіта». Учні та учениці змогли ознайомитися з можливостями безкоштовної освіти за кордоном, міжнародними і всеукраїнськими програмами та стажуваннями, що пропонуються українській молоді. Отримані навички орієнтуватися в Інтернет-ресурсах та способах їх використання, оцінювання вмісту веб-сайту або інформаційної сторінки міжнародної програми в соціальній мережі стануть у нагоді для учасників та учасниць тренінгу під час подання заявки на навчання або стажування за кордоном.

02.02.2015  Токмак

Година KODU для молодших школярів

В загальноосвітній школі №1 м. Токмак відбулась Година KODU для маленьких школярів 3 класу, яку провів Центр IDEA, що працює у цьому місті на базі ГО "Інститут суспільного розвитку "Ортега-і-Гасет". Діти були дуже вражені можливостями програмування в KODU GAME LAB. Школярі дуже багато запитували про методику програмування і запрошували на нові зустрічі тренерів центру IDEA. "Саме молоде покоління у наш час є найбільш активними громадянами, тому їх потрібно залучати якомога більше, бо вони рушійна сила і наше майбутнє" - вважає координатор Центру IDEA Наталія Жукова.

30.01.2015  Рівне

Тренінг "Створюємо ігри з KODU GAME LAB"

30 січня в приміщенні Рівненського навчального центру IDEA проведено тренінг для молоді Рівненщини. Під час заняття учасники встановили візуальний конструктор Kodu Game Lab на свої комп'ютери і ноутбуки та ознайомилися з його інтерфейсом та інструментами. На тренінгу учасники отримали базові знання про дану мову програмування для подальшої роботи з Kodu. Молоді дівчата та хлопці зацікавилися навчанням мові програмування, працюючи в команді та створюючи власні ігри.

30.01.2015  Вінниця

Секрети успішного працевлаштування

Учасниками семінару "Секрети успішного працевлаштування", що був проведений у Вінниці 30 січня 2015 р. Центром IDEA, утвореним громадською організацією "Подільська агенція регіонального розвитку" стали тимчасово безробітні та студенти випускного курсу Вінницького торгівельно-економічного інституту. Під час семінару були розглянуті особливості пошуку роботи через мережу Інтернет, правила написання резюме і мотиваційного листа, як розмістити резюме на сайтах працевлаштування, як поводитися під час співбесіди, на що звертати увагу, як відповідати на запитання і про що необхідно запитати потенційного роботодавця.

27.01.2015  Рівне

Презентація "Знайомство з Kodu Game Lab"

Презентація Для учнів Зорянського НВК "школа-гімназія" в Рівненському районному будинку культури відбулася презентація "Знайомство з Kodu Game Lab", на якій учасники мали змогу познайомитеся з основами програми «Kodu Game Lab» і відкрити для себе дивовижний світ візуального та об'єктно-орієнтованого програмування, дізнатися про те, як створюються комп'ютерні ігри. Та найголовніше - діти спробували себе в ролі програміста-розробника.

22.01.2015  Вінниця

Світ інформаційних технологій. Нові можливості для молоді

Презентацію на тему "Світ інформаційних технологій. Нові можливості для молоді" провів Центр IDEA громадської організації "Подільська агенція регіонального розвитку" 22 січня 2015 р. Під час презентації були розглянуті новітні інструменти у інформаційних технологіях, що можуть бути корисні в першу чергу молоді - яким чином створити блог, Веб-сторінку, групу в мережі Facebook, як популяризувати власні ідеї через соціальні мережі, що таке "краудсорсинг", "краудфандинг". Були наведені також приклади успішного застосування таких інструментів. Учасниками зустрічі стали студенти і викладачі вінницьких вищих навчальних закладів, представники неурядових організацій, державні службовці та інші представники громади м. Вінниці.

20.01.2015  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Партнери проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" надають зростаючу увагу навчанню молоді інформатиці Так, 20 січня 2015 р. Центр IDEA при ГО «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет» провів для учнів 8-А класу ЗОШ №5 м.Токмака презентацію з комп’ютерного програмування/кодування, як додаткового інструменту на сучасному високотехнологічному ринку праці.

15.01.2015  Вінниця

Консультації для молоді у Центрі IDEA при ГО "Центр Поділля-Соціум"

В січні 2015 року громадська організація "Центр Поділля-Соціум" (м.Вінниця), що працює за проектом «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark - рік 3», надала цільові консультації для 14 відвідувачів. Консультації стосувались питань ефективного працевлаштування і кар’єрного розвитку а також нормативно-правової бази для відкриття власної справи. Серед 14 осіб, що отримали консультаційні послуги у січні 8 жінок, 10 осіб віком до 25 років. Всього на консультування фахівці організації витратили 20 годин.

11.01.2015  Токмак

Використання Pressbook в діяльності громадських організацій

Рік в навчальному центрі IDEA на базі молодіжної громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" розпочався з організації тренінгів для громадських діячів та інших охочих взяти участь у корисних заходах з інформаційних технологій та позитивного представлення власної діяльності в мережі Інтернет. Багато говорять про PR та рекламу, інформаційний супровід діяльності громадських організацій, інструменти позитивного представлення в професійному середовищі. Одним із таких інструментів виступає Pressbook, який може супроводжуватися як текстом, так і візуальною інформацією.

16.12.2014  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Перші випускники навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування", перші публікації в соціальних мережах, і до тренерів навчального центру IDEA на базі молодіжної громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" (м.Токмак) вже почали звертатися вчителі інформатики з пропозицією провести інформаційне заняття з основ роботи у KODU в загальноосвітніх школах.

12.12.2014  Київ

Тренінги "Година Коду" 8 - 12 грудня 2014 р.

Тренінги Центр IDEA громадської організації "Захист" 11 грудня 2014 р. організував тренінг для учнів Вінницької фізико-математичної гімназії №17 (на фото). Цей і декілька інших тренінгів в рамках ініціативи ініціативи "Година Коду" неурядовими організаціями, що входять до мережі IDEA у Вінниці, Луцьку і Харкові, були проведені 8 - 12 грудня 2014 р. студентами-партнерами компанії Microsoft у цікавій інтерактивній формі. Завдяки цьому, тренери Центрів IDEA отримали гарну можливість вивчити методику проведення подібних занять, що допоможе їм проводити такі тренінги самостійно у майбутньому.

12.12.2014  Токмак

Використання он-лайн сервісів для підвищення власної конкурентноспроможності.

В рамках тренінгу «Використання он-лайн сервісів для підвищення власної конкурентноспроможності. Стажування. Тренінги. Конкурси. Міжнародна освіта» тренери навчального центру IDEA на базі молодіжної громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" ознайомили молодь з можливостями безкоштовної освіти за кордоном, програмами та стажуваннями, що пропонуються іншими зарубіжними країнами для української молоді. Отримані навички орієнтуватися в Інтернеті та способах його використання, оцінювання вмісту веб-сайту міжнародної програми стануть у нагоді для учасників і учасниць тренінгу під час подання заявки на навчання або стажування за кордоном.

10.12.2014  Токмак

Візуальний конструктор Kodu Game Lab: інтерфейс та інструменти

Навчання молоді 9-А класу загальноосвітньої школи № 5 м.Токмака мові програмування Kodu розпочалося з установки візуального конструктора Kodu Game Lab, ознайомлення з його інтерфейсом і інструментами.
Учасники та учасниці інформаційного семінару з комп’ютерної грамотності під керівництвом тренерки Олександри Безручко ознайомилися з процесом завантаження програми з офіційного сайту Microsoft і установки її на персональні комп'ютери та ноутбуки.
Далі молодь познайомилася з пунктами головного меню Kodu. Також хлопці і дівчата детально розглянули основні інструменти для роботи з додатком. Це заняття надало учасникам та учасницям базові знання про візуальний конструктор Kodu Game Lab, що необхідний для подальшої роботи зі створення ігор на даній мові програмування.

26.11.2014  Рівне

Навчальне заняття "Комп'ютерна етика - що це?"

Навчальне заняття Тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик провела навчальне заняття "Комп'ютерна етика - що це?" для старшокласників Шпанівського НВК "школа-сад". Під час заняття було розглянуто такі терміни, як інтелектуальна власність та інформаційна безпека, доцільність розміщення особистої інформації в мережі Інтернет. Досить часто підлітки забувають про те, що під час онлайн-спілкування потрібно дотримуватися тих самих правил поведінки, що й у реальному житті. Тому під час проведення заняття особливу увагу приділили визначенню, проаналізувавши Інтернет-листування, наскільки часто нас ображали в Інтернеті, а також чи часто ми використовуємо слова ввічливості під час спілкування онлайн.

25.11.2014  Рівне

Учні Шпанівського НВК "школа-сад" навчилися комп'ютерної грамотності

Учні Шпанівського НВК Інтерактивне заняття щодо підвищення комп'ютерної грамотності було проведене спеціалістами Рівненського навчального центру IDEA 25 листопада 2014 року для учнів Шпанівського навчально-виховного комплексу "школа-сад". В рамках заняття, проведеного в межах проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" 20 учнів віком 14-15 років здобули навички користування Інтернетом в навчальних цілях, спільно розробили правила безпечного поводження в Інтернеті і розмістили їх на своїх сторінках в соціальних мережах.

24.11.2014  Рівне

Навчальне заняття "Моя online безпека"

Навчальне заняття Навчальний курс на тему "Моя online безпека" провели 21 листопада 2014 року для учнів дев'ятого класу Іскрівської загальноосвітньої школи тренери проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу 17 учнів отримали навички безпечного користування Інтернетом, більше дізналися про небезпеки, що на них можуть чекати. Як відзначила координатор Центру IDEA, утвореного громадською організацією "Чайка" Тетяна Мельник: "Розширивши під час тренінгу свої знання з питань online безпеки, учасники стали більш впевнено користуватись Інтернетом".

21.11.2014  Рівне

Учні Іскрівської ЗОШ навчалися комп'ютерної грамотності

Учні Іскрівської ЗОШ навчалися комп'ютерної грамотності 21 листопада 2014 року був проведений навчальний курс в межах проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" для учнів Іскрівської ЗОШ. Під час навчання 15 учнів віком 13 років мали змогу дізнатися про небезпеки Інтернету, визначили термін інформаційна безпека, та як захистити себе та свою особисту інформацію. Також під час заняття учні більше дізналися про Інтернет-залежність та Інтернет-шахраїв. Інформація стосовно Інтернет-злодіїв і шахраїв була найцікавішою та найактуальнішою для учасників, адже саме у віці 13-15 років Інтернет починає займати одне із основних місць у житті людини, а "онлайн"-спілкування перевищує особисте.

19.11.2014  Вінниця

Тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування."

19 листопада 2014 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування" для 22 вчителів Вінницьких СЗШ. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з учасниками обговорювались такі питання, як ефективно подати навчальний матеріал, як підвищити ефективність навчання за допомогою Kodu, як впровадити в навчальну діяльність мову візуального програмування.

13.11.2014  Марганець

"Світ професій – мій вибір, мій успіх"

Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про певний рід професійної діяльності, власні можливості оволодіння нею. Cемінар "Світ професій – мій вибір, мій успіх", проведений громадською організацією "Молодіжний парламентський клуб" у м.Марганці мав на меті допомогти старшокласникам зорієнтуватись у цьому виборі.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11875 чoловiк

4072 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 691 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site