Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

04.09.2016  Токмак

Консультації для молоді з пошуку роботи в Інтернеті

Сьогодні один із ключових, найбільш важливих і доступних способів пошуку роботи — пошук роботи в Інтернеті. Зараз існує безліч спеціальних ресурсів, на яких можна підібрати підхожу вакансію, розмістити своє резюме, зв'язатись з працедавцем.
Проте, у молоді не завжди є достатньо знань, щоб цей пошук став ефективним, і саме тому тренери центру IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" періодично проводять консультації з пошуку роботи в Інтернеті. На консультаціях розглядаються основні напрями пошуку роботи в Інтернеті і особливості використання кожного з цих напрямків, учасники отримують поради щодо роботи з інтернет-сервісами для більш ефективного пошуку роботи. Після отриманих консультацій учасники можуть зробити пошук роботи своєї мрії більш ефективним, безпечним і результативним.

03.09.2016  Рівне

Навчання молодих лідерів шкільного самоврядування

Навчання молодих лідерів шкільного самоврядування 23-24 серпня 2016 року на базі табору "Агатівка" та за підтримки Управління освіти і науки в Рівненській області пройшла Школа молодого лідера. Під час семінару тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик провела три сесії для юних лідерів області. Під час навчання учасники отримали знання про лідерство, командотворення та успішну роботу в команді, визначили поняття "булінг" та "кібербулінг", обсудили як себе захистити якщо став об'єктом "булінгу", вивчили поняття проектного менеджменту. В ході навчання 20 учасників із районів отримала знання і навички, які вони зможуть поширити у своїх школах.

26.08.2016  Токмак

Консультації для молоді з пошуку роботи в Інтернеті

Сьогодні одним із ключових, найбільш важливих і доступних способів пошуку роботи є пошук роботи в Інтернеті. Зараз існує безліч спеціальних ресурсів, на яких можна підібрати підхожу вакансію, розмістити своє резюме, зв'язатись з працедавцем. Проте, у молоді не завжди є достатньо знань, щоб цей пошук став ефективним, і саме тому центр IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" періодично проводить консультації з пошуку роботи в Інтернеті. На консультаціях, проведених у серпні 2016 року були розглянуті основні напрями пошуку роботи в Інтернеті і особливості використання кожного з цих напрямків, учасники отримали поради щодо роботи з інтернет-сервісами для більш ефективного пошуку роботи. Після отриманих консультацій учасники зможуть зробити пошук роботи своєї мрії більш ефективним, безпечним та результативним.

26.08.2016  Токмак

Основи написання бізнес-плану

Тренінг з основ написання бізнес-плану пройшов у Токмаці. Тренерка навчального Центру IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет", яка провела цей тренінг зазначила: "Бізнес-план – це ретельно підготовлений документ, який розкриває усі сторони будь-якого започатковуваного комерційного проекту. Він дозволяє передбачати заходи щодо реалізації бізнес-ідеї, визначати необхідне фінансове забезпечення і отримання певного зиску. Особливо важливий бізнес-план для стартапів, оскільки він дозволить не лише знайти партнерів та інвесторів, але й оцінити «життєздатність» інноваційного проекту". Тренерка розповіла учасникам заходу про структуру-бізнес-плану, етапи його розробки та правила візуального оформлення за допомогою можливостей програми Microsoft Word.

22.08.2016  Рівне

Тренінг "Розвиток лідерських якостей молоді"

18 серпня 2016 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик спільно із спеціалістами Рівненського обласного центру для сім'ї дітей та молоді провели заняття для вихованців Санаторно-оздоровчого табору "Корчагінець", Острозького району, Рівненської області. Оксана Салівончик навчала дітей, як стати хорошим лідером та побудувати команду. Також учасники тренінгу навчалися розвивати в собі ті риси та здібності, які необхідні під час навчання, роботи та майбутнього успішного життя.

21.08.2016  Луцьк

Заняття-змагання "Година Коду" у дитячому оздоровчому закладі "Сонячний"

17 серпня 2016 року у дитячому оздоровчому таборі "Сонячний" (с. Гаразжджа Луцького району) Координатор Навчального центру IDEA (ГО "Волинські перспективи") провела гру-змагання "Година Коду". Діти вчилися початкам програмування завдяки цікавій командній грі, не використовуючи при цьому ніякої техніки. Складання алгоритмів в ігровій формі сприяє розвитку навичок кодування юних програмістів.
Заходи стали можливими завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

15.08.2016  Рівне

Година коду для сільських дітей

11 серпня 2016 року на базі Центральної районної бібліотеки для дітей смт. Клевань тренерка Рівненського навчального центру IDEA громадської організації "Чайка" провела навчальні заняття "Година коду". Сільські діти мали можливість познайомитись з новими ресурсами щодо створення комп'ютерних ігор і спробували себе в ролі програмістів. Виконуючи нескладні завдання, учасники тренінгу зуміли створити ігри на свій смак, і популярна гра "Код Пурха" ожила в їхніх руках.

05.08.2016  Вінниця

Тренінг з основ кодування без використання комп'ютера

5 серпня 2016 року тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Щасливі карти" з навчального курсу CS Fundamentals Unplugged для 18 дітей Вінницького обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь”. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінг було спрямовано на ознайомлення учнів з основами інформатики за допомогою алгоритмів. Створюючи прості алгоритми, учасники на власному прикладі змогли зрозуміти, що кожен при бажанні може опанувати основи програмування.

21.07.2016  Луцьк

Заняття-змагання "Година Коду" у дитячому оздоровчому закладі "Світанок"

На Волині влітку діти не лише відпочивають, але й з користю проводять час. Саме так 21 липня 2016 року у дитячому оздоровчому таборі "Світанок" Координатор Навчального центру IDEA (ГО "Волинські перспективи") провела гру-змагання "Година Коду". Діти навчилися початкам програмування завдяки цікавій командній грі, не використовуючи при цьому ніякої комп'ютерної техніки. Складання алгоритмів в ігровій формі сприяє розвитку навичок кодування юних програмістів. Заходи стали можливими завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

19.07.2016  Рівне

Семінар: "Гендерні питання для безробітних"

Семінар: 19 липня 2016 року тренери Рівненського навчального центру IDEA спільно із Рівненським районним центром зайнятості провели семінар "Гендерні питання для безробітних" . Під час навчання розглянули термін гендер і дискримінація, особливо під час пошуку роботи та на робочому місці. Учасники обговорили ставлення суспільства щодо гендерних стереотипів особливо під час вибору професіЇ. Під час заняття тренери проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" ознайомили учасників з трудовими правами і прикладами дискримінації за ознакою статі. Обмін думками, приклади з реального життя, інтерактивні вправи сприяли підвищенню впевненості учасників тренінгу, а отже і шансів професійної самореалізації.

17.07.2016  Вінниця

Тренінг "Година Коду" для дітей Центу "Промінь"

7 липня 2016 року тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Година Коду" для 12 дітей Вінницького обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь”. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінг було спрямовано на ознайомлення учнів з основами інформатики за допомогою персонажів Angry Birds, Plants vs. Zombies, та Білкою з Льодовикового періоду. Під час тренінгу слухачі на власному прикладі змогли зрозуміти, що кожен при бажанні може опанувати основи програмування.

15.07.2016  Токмак

Пошук інформації в Інтернеті

Пошук інформації - дуже важливий навик в наш час. Хто володіє інформацією, той контролює ситуацію - це не раз і не два підтверджувалося на практиці. Цей навик корисний для всіх - починаючи від директорів величезних корпорацій, і закінчуючи звичайними школярами. Саме наявність інформації допоможе вам досягти гарних результатів. У наші дні для безлічі людей пошук інформації є синонімом пошуку тільки в "пошуковиках", що в корені неправильно. На заході, який відбувся на базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки Токмаку, тренерка розповіла присутнім, що використовуючи різні методи і джерела інформації, можливо одержати більш точну і достовірну картину. Учасники заходу відкрили для себе багато нового і корисного, завдяки чому зможуть покращити свої навички роботи з пошуку інформації в Інтернеті.

12.07.2016  Вінниця

Тренінг «Кроки для успішного працевлаштуваня"

12 липня 2016 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг «Кроки для успішного працевлаштуваняі" для 14 членів громадських організацій . Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з слухачами обговорювались такі питання, як шляхи пошуку роботи, використання новітніх технологій Інтернет в пошуках роботи, види резюме, складання резюме і супровідного листа, спілкування з роботодавцем під час співбесіди, вміння презентувати себе.

01.07.2016  Тернопіль

Scratch-програмування

27 червня 2016 року тренінговий центр IDEA при громадській організації "Тернопільський обласний осердок Асоціації трудових об'єднань молоді" провів тренінг для школярів на тему "Scratch-програмування". Учні ознайомились із Scratch-програмуванням, попрацювали зі "спрайтами", навчились створювали програми-скрипти, анімацію руху "спрайтів". Також учасники вивчили команди циклу в "Скретч" і навчились використовувати змінні та арифметичні блоки в створенні скриптів.

28.06.2016  Луцьк

Заняття-змагання "Година Коду" для дітей

Кожна дитина повинна мати можливість вивчати інформатику. Вона допомагає розвивати навички розв'язання задач, логіку та творчість. Розпочинаючи вивчення рано, діти отримують основу для успіху в будь-якій кар'єрі 21 століття. 28 червня 2016 року координатор Навчального центру IDEA громадської організації "Волинські перспективи" провела заняття-змагання "Година Коду" для дітей, що перебувають на відпочинку у дитячому оздоровчому закладі "Світанок" (с. Дачне, Луцький район). Під час заняття використовувались розроблені матеріали для навчання кодуванню та складанню алгоритмів без використання комп’ютерної техніки. Невимушено, в ігровій формі діти 12-14 років разом з героями відомих ігор пройшли 20 рівнів завдань.
Такі заходи планується проводити і в закладах відпочинку Волині, де оздоровлюються діти.

25.06.2016  Вінниця

Тренінг «Кроки для успішного працевлаштуваня" у Вінницькому міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів "Поділля"

23 червня 2016 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг «Кроки для успішного працевлаштуваня" для 20 слухачів Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів "Поділля". Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з слухачами обговорювались такі питання як шляхи пошуку роботи, використання новітніх технологій Інтернет в пошуках роботи, види резюме, складання резюме і супровідного листа, спілкування з роботодавцем під час співбесіди, вміння презентувати себе.

25.06.2016  Івано-Франківськ

Навчання студентів основам відкриття власної справи

Відкриття власної справи - це непростий процес.Тому до нього треба підготуватись та пройти відповідне навчання. Центр IDEA у м.Івано-Франківську проводить таке навчання для молоді. Семінар 20 червня 2016 року був одним з таких. Координатор Центру IDEA Олексій Бученко зазначив: "Протягом семінару студенти вивчили основні аспекти того, з чого варто починати бізнес - пошук постачальників, організація відправлень, додавання та розміщення оголошень про свої послуги, заходи безпеки. Тепер шанси на відкриття власної справи у студентів збільшаться. Дякуємо проекту за це!"

24.06.2016  Токмак

Консультації для молоді у Токмаці з написання професійного резюме

Написання професійного резюме це необхідність, з якою стикається молодь при пошуках роботи. Проте, у цієї самої молоді недостатньо навичок, щоб написати гарне резюме, і саме тому тренерами центру IDEA був проведений ряд консультацій з написання професійного резюме з використанням можливостей програм Microsoft Office.
Головною тематикою тренінгу у м.Токмаці було правильне оформлення резюме. Текстовий редактор Word надає велику кількість можливостей для редагування, які можна використовувати. Найважливіші з них, у контексті резюме, це вирівнювання і виділення тексту, створення списків і таблиць. Резюме це дуже офіційний документ, тому чітко вибудувана структура вже багато говорить про потенційного працівника. Таблиці можуть згодитися для відображення знань мов, а списки - при описі своїх професійних якостей, досвіду роботи тощо. В цілому тренерам центру IDEA вдалося донести до учасників тренінгу, що гарне резюме зможе виділити працівника за інших рівних умов.
Після цього тренінгу учасники зможуть зробити своє резюме більш якісним.

23.06.2016  Івано-Франківськ

Навчання студентів маркетингу в інтернеті для відкриття власної справи

В рамках продовження навчання студентів основам підприємництва Центр IDEA в Івано-Франківську провів навчання на тему просування свого товару або послуги. Координатор Центру Олексій Бученко зазначив: "Йде літо - пора канікул, тому багато студентів будуть мати час для підприємництва влітку. Інтернет ' одним з основних способів просування товарів чи послуг. Тому на тренінгу було розглянуто просування товарів через створення сайтів, основи СЕО і контекстної реклами, можливості соціальних мереж. Тепер початківці - підприємці зможуть активніше працювати над розвитком свого бізнесу. Дякуємо проекту за це!"

23.06.2016  Рівне

Тренінг "Секрети успішного працевлаштування"

Для випускників ВНЗ м. Рівного в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" було проведено навчання на тему: "Секрети успішного працевлаштування". Під час семінару були розглянуті особливості пошуку роботи через мережу Інтернет, особливості написання резюме і мотиваційного листа, як розмістити резюме на сайтах із пошуку роботи. Також учасники розглянули такі важливі теми під час працевлаштування: як поводитися під час співбесіди, на що звертати увагу, як відповідати на запитання і про що необхідно запитати потенційного роботодавця. Під час навчання учасники ознайомились із основними ризиками та поняттям дискримінації під час пошуку роботи. Тренінг пройшов за підтримки Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

20.06.2016  Токмак

Тренінг з графічних редакторів Photoshop та Paint

На базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки м.Токмака навчальний центр IDEA провів тренінг для молоді з питань роботи у графічних редакторах Photoshop та Paint. Тренер пояснив основні функції користування цими програмами, далі об`єднав учасників в команди та запропонував створити фотоколаж, показуючи, які функції для цього можуть стати в нагоді. У другій половині тренінгу був проведений короткий екскурс безкоштовними аналогами Photoshop, а також ознайомлення з прикладом графічного редактора онлайн - https://pixlr.com/editor/, який є дуже зручним засобом у ті моменти, коли на комп'ютері немає редактора або потужність комп'ютера не дозволяє його встановити. Учасники залишилися задоволеними матеріалом, а тренер запросив їх звертатись щодо індивідуальної консультації у разі виникнення питань.

17.06.2016  Токмак

"Хештег" - інструмент легкого пошуку інформації

На базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки міста Токмак відбувся тренінг "Хештег" - інструмент легкого пошуку інформації". Молодь, яка відвідала захід, змогла дізнатись, що таке "хештег", для чого його використовують. Тренерка навчального центру IDEA надала змістовну інформацію молоді про "хештег", його різновиди та особливості використання в різних соціальних мережах. Учасники заходу зазначили, що багато інформації для них було новою.

17.06.2016  Луцьк

Як стати успішним, використовуючи нові IT

7 червня 2016 року координатор Навчального центру IDEА у м. Луцьку провела тренінг "Як завтра стати успішним, використовуючи нові інформаційні технології сьогодні" для магістрів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна». Вже завтра ці молоді люди будуть шукати можливості для самореалізації, працевлаштування чи розвитку бізнесу. Саме інформаційні технології допоможуть їм цього досягти.
Під час навчального заняття молоді люди отримали цікаву інформацію про широкі можливості електронної пошти, соціальних мереж та Інтернету в цілому. Після завершення заходу молоді люди звертаються до Навчального центру за індивідуальними консультаціями та допомогою.

14.06.2016  Івано-Франківськ

Навчання школярів основам програмування

В рамках співпраці навчального центру IDEA у Івано-Франківську і проекту "Безпека дітей в руках батьків" 14 червня 2016 р.було проведений цикл навчання дітей - учасників проекту. Зокрема, проведено навчання на тему "Безпека дітей в Інтернеті" і навчання основам кодування з використанням онлайн технологій Майкрософт та інших онлайн ресурсів. Це дає можливість дітям використовувати комп'ютер в навчальних цілях протягом літа, оскільки буде багато вільного часу і треба буде його провести з користю. Також на попередньому занятті для цих же дітей було проведено навчання основам безпечного Інтернету, адже є дуже багато випадків шахрайства в Інтернеті, Інтернет-залежності та інших небезпек для дітей. Тепер діти зможуть безпечно та з користю використовувати свій комп'ютер.

13.06.2016  Токмак

Тренінг з кодування у Інтернет-центрі дитячої бібліотеки Токмака

10 червня 2016 р. на базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки Токмака, відбулась година KODU. Діти, які прийшли на тренінг, усі до одного полюбляють грати, але жодного разу не замислювалися, як легко можна навчитися програмувати. У ході зустрічі учні були ознайомлені з самим поняттям програмування і створення ігор в KODU GAME LAB. Діти були дуже зацікавлені можливістю створити власні ігри і виявили побажання щодо нових зустрічей на тренінгах зі створення ігор в KODU GAME LAB.

07.06.2016  Рівне

Заняття з можливостей роботи з програмним забезпеченням для студентів Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу

Тренінг 26 травня тренерка Рівненського навчального центру IDEA Наталія Знайдюкпровела відбулось навчальне заняття щодо можливостей роботи з програмним забезпеченням для студентів спеціальності "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж" Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу.
Студенти ознайомились із можливостями візуального конструктора Kodu. Зокрема, було розглянуто роботу з ландшафтами, використання таймера та можливості з підрахунку набраних балів. Студенти зуміли повністю виконати всі завдання і були дуже захоплені процесом навчання в Kodu.

04.06.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

4 червня 2016 р. на базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки міста Токмак відбулась година KODU для молоді. Тренерка центру IDEA почала захід з розповіді про комп'ютерні ігри в цілому, пізніше перейшовши до розповіді про KODU GAMELAB і його можливості. Було багато запитань, що показало велику зацікавленість дітей можливістю створити власну гру та поділитися нею з друзями. По закінченню тренінгу учасники заходу висловили побажання про нові зустрічі з тренерами IDEA центру.

03.06.2016  Івано-Франківськ

Навчання студентів основам кодування - Приклади Java

Студентам коледжу ім. Граната було проведено навчання з кодування на тему - прості приклади кодування на мові Java. Ця мова схожа на C++, але має деякі відмінності. Студенти коледжу вивчають С++ як базову мову програмування, тому вивчення простих прикладів застосування Java є дуже актуальними та цікавими для студентів. Це також є мотивацією для них продовжувати навчання літом самостійно.

30.05.2016  Вінниця

Тренінг «Кроки для успішного працевлаштуваня" для студентів-медиків Вінниці

30 травня 2016 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг «Кроки для успішного працевлаштуваня" для 15 студентів Вінницького національного медичного університету ім. Миколи Пирогова. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з слухачами було обговорено такі питання, як шляхи пошуку роботи, використання новітніх технологій Інтернет в пошуках роботи, види резюме, складання резюме і супровідного листа, спілкування з роботодавцем під час співбесіди, вміння презентувати себе.

25.05.2016  Рівне

Навчання щодо використання візуального конструктора Kodu

Навчання щодо використання  візуального конструктора Kodu 20 травня тренерка Рівненського навчального центру IDEA Наталя Знайдюк провела тренінг щодо використання візуального конструктора Kodu. Студенти РЕГІ коледжу познайомились з інтерфейсом, можливостями роботи з об’єктами гри. Присутні студенти успішно опанували запропонований матеріал, виконали налаштування ігрового світу, налаштували створених персонажів - створили просту гру. Студенти зуміли повністю виконати всі поставлені завдання та виявили зацікавлення представленим програмним продуктом.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site