Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

19.12.2017  Вінниця

Тренінг "Година Коду" для учнів загальноосвітньої школи №33 м. Вінниця

19 грудня 2017 р. тренер ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Година Коду" для 18 учнів 7 класу загальноосвітньої школи №33 м. Вінниці. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінг було спрямовано на ознайомлення учнів з основами програмування на простих прикладах, пояснених відомими людьми в галузі інформатики, і не тільки. Під час тренінгу слухачі на власному прикладі змогли переконатись, що кожен, за бажання, може опанувати основи програмування.

21.11.2017  Рівне

Навчання для студентів з комп'ютерної грамотності

Навчання для студентів з комп'ютерної грамотності 21 листопада 2017 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик провела навчальний семінар для студентів Національного університету водного господарства та природокористування. Під час семінару учасники ознайомилися із безкоштовними Інтернет ресурсами для самоосвіти та підвищення своїх навичок у сфері громадянської освіти, комп'ютерних навичок та навичок програміста. Для молоді було особливо цікаво знайти нові можливості освіти у сфері основ програмування та підприємницької діяльності, адже на думку молоді ці напрямки одні із самих перспективних на ринку праці.
Тренінг відбувся завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"

07.11.2017  Рівне

Тренінг для молоді Міського центру зайнятості

Тренінг для молоді Міського центру зайнятості 7 листопада 2017 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик провела навчальний семінар для безробітної молоді, що знаходиться на обліку в Рівненському районому центрі зайнятості. Під час семінару учасники ознайомилися із безкоштовними Інтернет ресурсами для самоосвіти та підвищення своїх навичок у сфері громадянської освіти, комп'ютерних навичок та навичок програміста. Для молоді було особливо цікаво знайти нові можливості освіти у сфері основ програмування та підприємницької діяльності, адже на думку молоді ці напрямки одні із самих перспективних на ринку праці.
Тренінг відбувся завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"

04.11.2017  Харків

Європейський тиждень програмування в Харківському Національному педагогічному університеті ім. Г.Сковороди

З10 по 20 жовтня під час проведення Європейського тижня програмування в ХНПУ ім. Г.Сковороди було проведено фестиваль CodeFest з метою підвищення інтересу студентів (майбутніх учителів) до вивчення проблем інтеграції цифрових технологій в освіту (гейміфікація, робототехніка, дизайн-мислення тощо).

30.10.2017  Токмак

Створення сайтів для викладачів на Wordpress

Хто навчається – той МИ! Тільки-но розпочались осінні канікули, і здається, самий час вчителям відпочити, як наразі з’явилась пропозиція, від якої важко відмовитись. В понеділок, 30 жовтня, в стінах Токмацької ЗОШ № 2 відбувся тренінг для викладачів щодо створення сайтів на Wordpress. Перші кроки – зроблені! То ж будемо чекати на результат – сайти наших вчителів.

27.10.2017  Рівне

Навчання для лідерів учнівського самоврядування Рівненської області

Навчання для лідерів учнівського самоврядування Рівненської області Навчання для лідерів учнівського самоврядування, представників всіх районів Рівненської області.
Тренерка Рівненського навчального центру IDEA навчала студентів основам пошуку можливостей в мережі Інтернет задля власного розвитку. Під час навчання учасники дізналися про онлайн курси Прометеус та інші можливості підвищення своїх знань та вмінь в сфері IT технологій. Також під час заняття особлива увага приділялась вибору майбутньої професії та ресурсам для профорієнтації для молоді, таким як Моя кар’єра.
Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"

24.10.2017  Токмак

Продукти компанії Microsoft. Використання комп’ютерних технологій у навчанні

24 жовтня для студентів 203 групи кафедри соціальних наук тренеркою навчального центра IDEA на базі Бердянського Державного педагогічного університету було проведено тренінг за темою «Продукти компанії Microsoft. Використання комп’ютерних технологій у навчанні». В ході тренінгу студентам було презентовано програми Microsoft Office, Outlook, Skype тощо. Метою тренінгу було ознайомлення та навчання студентів щодо використання зазначених програм. Як прокоментували студенти, найчастіше в них виникають проблеми з використання Оffice. В університеті для студентів домашніми завданнями є складання презентацій, соціальних опитувань, рефератів. З корисного дівчата та хлопці також зазначили використання електронної пошти Outlook для Android. Майже у кожного студента є телефон з доступом до інтернету. Студенти дізналися, що завдяки ресурсу Outlook вони можуть з легкістю передавати один одному інформацію, коригувати та доповняти її.

14.10.2017  Токмак

Презентація Kodu Game Lab на ITBabyFest у Запоріжжі

В рамках ITBabyFest - першого IT-фестивалю для дітей в Запорожжі - тренер авторизованого навчального центру «Відкритий світ інформаційних технологій» на базі громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" - Альберт Лалабеков - провів презентацію щодо можливостей використання візуального конструктора Kodu Game Lab, що дозволяє створювати тривимірні ігри без глибинного знання мови програмування KODU.
Під час презентації тренер продемонстрував ресурс, з якого можна завантажити програму, її технічні можливості, а також, результат, якого можна буде досягнути під час спільної роботи батьків з дітьми в Kodu Game Lab. Це були перші ігри, які створені випускниками попередніх навчальних курсів з KODU на базі нашого центру.
Учасники IT-фестивалю, батьки і їх діти, задали багато питань, зацікавилися можливостями взяти участь у подальших навчальних програмах центру щодо роботи в Kodu Game Lab.

10.10.2017  Токмак

Комп’ютерні ігри як ресурс для здобуття навичок програмування

У загальноосвітній школі № 11 м. Бердянськ, для учнів та учениць 7-В класу, тренеркою навчального центру IDEA - Надією Волковою - було проведено тренінг на тему «Комп’ютерні ігри як ресурс для здобуття навичок програмування». Під час презентації можливостей роботи в Kodu, тренерка знайомила молодь з основними інструментами, які можна використовувати в ході розробки власних ігор. Як зазначили учасники, проведення таких тренінгів вчить їх сприймати комп’ютерні ігри по-іншому, допомагає отримувати нові знання та навички. В ході тренінгу діти з цікавістю розповідали про свою обізнаність програмними продуктами компанії Microsoft та запрошували тренерку до нових зустрічей.

04.10.2017  Токмак

Візуальний конструктор ігор KODU GAME LAB для школярів

Відбулась презентація Kodu Game Lab для учнів та учениць 7-го класу ЗОШ №11 міста Токмака. Тренерка розповіла про створення комп'ютерних ігор та інструменти програми KODU GAME LAB і показала, як вони працюють. Школярі забули про дзвоник на перерви та фантазували про створення власних персонажів. Усіх без виключення вразило, як швидко на моніторі комп'ютера з'являються яскраві ландшафти, персонажі гри, цікаві візуальні ефекти і навіть звуковий супровід! Хлопці та дівчата поринули у казковий світ пригод, який раніше здавався недосяжним для простих школярів. Діти так захопились тематикою заходу, що висловили побажання вивчити у майбутньому програмування більш детально.

03.10.2017  Токмак

Wordpress як інструмент для позиціонування і заробітку

Для учнів 5-7 класів загальноосвітньої школи села Петропіль у Запорізької области був проведений тренінг про використання системи контент-менеджменту ВП. Під час заняття тренер Костянтин показав учням, як за короткий час можна безкоштовно зробити сайт, а також на прохання присутніх розповів про можливі способи заробітку за допомогою власного сайту. Учні були дуже активні і зацікавлені в тому, щоб, за їхніми словами, продовжити розбиратися вдома.

26.09.2017  Вінниця

Основи програмування: KODU

22 вересня 2017 року тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Година Коду" для 23 учнів ПТУ № 15. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінг було спрямовано на ознайомлення учнів з основами інформатики за допомогою мультиплікаційних персонажів.

23.09.2017  Київ

Знайоство з Kodu для студентів Київського вищого професійного училище технологій та дизайну одягу

В рамках проекту 'IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark' на базі Київського вищого професійного училище технологій та дизайну одягу відбулось заняття, присвячене темі "Знайомство з візуальним середовищем програмування Kodu". Захід був проведений тренером Центру IDEA громадської організації "Волонтер". Під час заняття студенти ознайомились з новою платформою для програмування, процесом роботи у ній та основними етапами, створювали своїх героїв в ігровому просторі".

22.09.2017  Токмак

В Бердянську проведено презентацію програми KoduGameLab

В загальноосвітній школі № 11 міста Бердянська було проведено ознайомчий візит з презентацією програми KoduGameLab. Учасники та учасниці заходу отримали навички створення віртуальної гри, а також розібрались з логікою програмування та способами вирішення проблем, обходячись без складного синтаксису. Невимушена атмосфера, створена тренеркою, сприяла у засвоєнні нової та цікавої інформації і діалогу. Після тренінгу, школярі виразили свою подяку та акцентували увагу тренерки на бажанні й надалі знайомитися з KoduGameLab.

22.09.2017  Токмак

WordPress - платформа для створення сайтів та блогів

У загальноосвітній школі Широківської громади Запорізького району відбувся тренінг з використання системи контент-менеджменту Wordpress для створення сайтів та блогів для старшокласників. Учні створювали свій перший в житті сайт, міняли його дизайн та наповнювали контентом. Після заняття багато з дітей відзначили, що хотіли б дізнатися не тільки про створення сайтів, а й про їх ефективне просування в мережі Інтернет.

20.09.2017  Рівне

Тренінг "Нові можливості для безробітної молоді"

20 вересня 2017 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик провела навчальний семінар для безробітної молоді, що знаходиться на обліку в Рівненському районому центрі зайнятості. Під час семінару учасники ознайомилися із безкоштовними Інтернет ресурсами для самоосвіти та підвищення своїх навичок у сфері громадянської освіти, комп'ютерних навичок та навичок програміста. Для молоді було особливо цікаво знайти нові можливості освіти у сфері основ програмування та підприємницької діяльності, адже на думку молоді ці напрямки одні із самих перспективних на ринку праці.
Тренінг відбувся завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark

20.09.2017  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Відбулась презентація Kodu Game Lab для студентів і студенток Токмацького механічного технікуму. Тренерка продемонструвала декілька ігор, створених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Студенти були здивовані тим, що подібні ігри створюють навіть маленькі школярі. Учасники заходу невтомно запитували тренерку щодо процесу створення власної гри. Підлітки настільки зацікавились, що виявили побажання одразу спробувати створити власних персонажів гри. З допомогою тренерки у студентів вийшло з легкістю запрограмувати дії персонажів при певних умовах. Це виявилось дуже легко та цікаво.

19.09.2017  Токмак

WordPress - платформа для створення сайтів та блогів

Для студентів і студенток Токмацького професійного ліцею відбувся тренінг про використання системи контент-менеджменту Wordpress для створення сайтів та блогів. Під час заняття студенти були ознайомлені з 4 кроками по створенню безкоштовного сайту: реєстрацією доменного імені, вибором шаблону, налаштуванням дизайну і публікацією контенту. У підлітків виникало безліч питань, адже в сучасному світі створення сайтів та блогів дуже популярне. Тренер дав багато порад по створенню яскравих блогів та сторінок сайту, а присутні на заході студенти вже уявляли свої майбутні сайти, створені власноруч.

14.09.2017  Рівне

Навчання для дітей з особливими потребами

Навчання для дітей з особливими потребами 14 вересня 2017 року ми знову потрапили в Клеванську спеціалізовану школу-інтернат. Тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик, спільно із Рівненським районний центром соціальних служб для сім'ї дітей і молоді знову провели навчальне заняття для вихованців цього навчального закладу. Під час заняття тренерка Центру IDEA, познайомила учасників із однією із найпопулярніших професій, програміст. Учні змогли спробувати себе в ролі програміста, виконуючи нескладні завдання. Особливо для дітей було корисно працювати як єдина команда, також складаючи прості блоки діти розвивали логічне мислення та уяву. Робота в команді допомогла дітям зрозуміти, що програмувати це легко!!! До процесу начання були залучені педагоги, які також дивувалися, як просто діти зуміли справитися із непростими для них завданнями
Захід був проведений завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

13.09.2017  Рівне

Навчання для безробітної молоді Рівненського району

Навчання для безробітної молоді Рівненського району 13 вересня 2017 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик провела навчальний семінар для безробітної молоді, що знаходиться на обліку в Рівненському районому центрі зайнятості. Під час семінару учасники ознайомилися із безкоштовними Інтернет ресурсами для самоосвіти та підвищення своїх навичок у сфері громадянської освіти, комп'ютерних навичок та навичок програміста. Для молоді було особливо цікаво знайти нові можливості освіти у сфері основ програмування та підприємницької діяльності, адже на думку молоді ці напрямки одні із самих перспективних на ринку праці.
Тренінг відбувся завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"

12.09.2017  Рівне

Діти з особливими потребами навчаються програмувати

12 вересня 2017 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA, спільно із Рівненським районний центром соціальних служб для сім'ї дітей і молоді провели навчальне заняття для учнів Клеванської спеціалізованої школи-інтернат для дітей із затримкою психологічного розвитку. Під час заняття тренерка Центру IDEA, познайомила учасників із однією із найпопулярніших професій - програміст. Учні змогли спробувати себе в ролі програміста, виконуючи нескладні завдання. Особливо для дітей було корисно працювати як єдина команда, також складаючи прості блоки діти розвивали логічне мислення та уяву. Робота в команді допомогла дітям зрозуміти, що програмувати це легко!!! До процесу начання були залучені педагоги, які також дивувалися, як просто діти зуміли справитися із непростими для них завданнями
Захід був проведений завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

11.09.2017  Рівне

Заняття з кодування для дітей із школи-інтернату

Заняття з кодування для дітей із школи-інтернату 11 вересня 2017 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA, спільно із Рівненським районний центром соціальних служб для сім'ї дітей і молоді провели навчальне заняття для випускників Клеванської спеціалізованої школи-інтернат для дітей із вадами зору. Під час заняття спеціалісти центру соціальних сужб обговорили із учнями майбутній вибір професії та про можливості центру, якими вони можуть скористатися. Також тренерка Центру IDEA, продовжуючи тему вибору професії, познайомила учасників із однією із найпопулярніших та висооплачуваних професій програміста. Учні змогли спробувати себе в ролі програміста, виконуючи нескладні завдання. Робота в команді допомогла дітям зрозуміти, що програмувати це легко!!!
Захід був проведений завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

05.09.2017  Токмак

Тренінг для тренерів навчального центру IDEA у Токмаці

В рамках роботи авторизованого навчального центру «Відкритий світ інформаційних технологій» на базі громадської організації «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет» був проведений тренінг для тренерів. З розширенням географії діяльності навчального центру та зі збільшенням кількості тренерів з кодування, програмування та комп`ютерної грамотності в команді навчального центру, на заході відбулася передача досвіду та знань діючих тренерів. На тренінгу були проведені практичні вправи щодо роботи в Kodu Game Lab та Wordpress, що значно покращило компетенції тренерського складу громадської організації.

04.09.2017  Вінниця

Тренінги з основ ВЕБ-дизайну у Вінниці

Під час заняття з Веб-дизайну у Центрі IDEA громадської організації "Захист" з 4 по 29 вересня 2017 р. учасники пройшли навчальні тренінги за темами "Основи ВЕБ-дизайну та ВЕБ-програмування", "Використання CSS у моделюваннi дизайну сторiнки", "Основи PHP для створення динамiки сайту". Заняття були проведені в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSPark".

01.09.2017  Харків

Інформаційні технології для клієнтів Харківського обласного центру зайнятості

Серія консультацій в рамках поекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" на різні тематики у сфері інформаційних технологій для клієнтів була проведена для Харківського обласного центру зайнятості. Заходи включили такі теми, як сучасні технології інформаційних систем; основи комп’ютерної грамотності; мови та середовища програмування, проектування баз даних та знань, робота в мережі INTERNET; засоби комп’ютерної графіки; видавничі системи; ПЕОМ в економічних і бухгалтерських розрахунках.

31.08.2017  Токмак

В Приморську діти створювали віртуальний світ в KODU

27 серпня 2017 р. Приморську, на базі бібліотеки, відбувся тренінг для дітей з програмування в Kodu. Діти своєю активністю створили неймовірну атмосферу на заході - не відривали очей з тренера, обєдналися в три команди, де завзято створювали свій віртуальний світ. Як зазначила мама однієї з учасниць, "якщо моїй донечці подобається, то тренінг вдалий". Після заняття дітлахи поспішили додому продовжувати розпочату справу на власних комп`ютерах.

20.08.2017  Токмак

Сервіси та додатки для планування власного часу

Останнім часом світ різко пришвидшився. Більшість людей просто не може впоратися з тим напливом інформації, задач, ідей, можливостей, що на них "звалюються". Тому зараз на перший план виступає уміння ефективно розпоряджатися своїм часом. Важливо уміти розподіляти його так, щоб в першу чергу виконувались насправді важливі справи, які рухають нас уперед, і лише потім усі інші.
Зараз активно почали з’являтись сервіси та додатки, що дозволяють вести списки, планувати день і контролювати виконання задач. На тренінгу, який відбувся для молоді селища міського типу Чернігівки, Запорізької області в районній бібліотеці, тренер розповів про переваги таких програм, основні інструменти роботи з ними, можливість синхронізації цих додатків між ПК та смартфоном і відповів на усі запитання присутніх.

11.08.2017  Токмак

Тренінг з медіа грамотності в соціальних мережах

На базі ресурсного центру розвитку та інтеграції (IDP HUB TOKMAK) у місті Токмак тренерка навчального центру IDEA провела тренінг з медіаграмотності. Соціальні мережі дуже сильно змінили процес споживання новин і пізнавання нового - на зміну традиційним журналам прийшли інтернет-спільноти, а стрічки газетних новин змінили стрічки соціальних мереж. Разом з тим, виробилася звичка відфільтровувати інформацію, яка до тебе надходить - відфільтровувати у відповідності з інтересами. Однак, через великий потік вхідної інформації, люди часто не помічають великої кількості недостовірної інформації в соціальних мережах, завідомо неправдивої, яка розповсюджується з метою формування громадської думки з певних питань. Тренінг з медіаграмотності був покликаний показати учасникам ці процеси, а також навчити їх грамотнішому споживанню інформації в Інтернет-мережі - перевіряти інформацію в різних джерелах, перевіряти людей, на яких посилається новина, цитати, дати - загалом, перевіряти все, що можна перевірити.

31.07.2017  Рівне

"Година Коду"для вихованців табору "Країна мрій"

31 липня 2017 року тренери Рівненського навчального центру IDEA відвідали табір "Країна мрій", що знаходиться на території Осторзького району Рівненської області. Під час візиту для вихованців табору, частина з яких діти з числа внутрішньо переміщених сімей, провели заняття з основ програмування "Година коду", також спілкувалися про вибір майбутньої професії та розвиток певних вмінь та навичок для роботи в IT сфері.
Юнаки й дівчата освоювали ази програмування під час цікавої командної гри. Складання алгоритмів в ігровій формі сприяло розвитку навичок кодування юних програмістів та, звичайно, навичок командної роботи.
Захід був проведений завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

30.07.2017  Токмак

Резервне копіювання та відновлення даних

На базі ресурсного центру розвитку та інтеграції (IDP HUB TOKMAK) у місті Токмак відбувся тренінг про правила зберігання даних на ПК. На жаль, інформацію неможливо абсолютно надійно зберігати в комп'ютері. Відмова апаратної частини (жорсткий диск) чи неакуратність самого користувача (випадкове видалення інформації) можуть призвести до втрати важливих даних. Щоб убезпечити важливу інформацію, необхідно робити резервне копіювання даних. Тренер розповів присутнім, яким чином та як часто треба робити резервні копії, де їх зберігати. Присутні на тренінгу зізналися, що не приділяли раніше особливої уваги резервному копіюванню і через це стикалися з втратою даних на комп'ютерах, планшетах і навіть телефонах. Тепер учасники заходу знають, як вберегти себе від втрати важливої інформації.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site