Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

05.04.2016  Рівне

Можливості створення тривимірних ігор

Можливості створення тривимірних ігор 25 березня під час навчального тренінгу студенти Рівненського економічного і гуманітарного коледжу отримали можливість познайомились з можливостями створення тривимірних ігор засобами візуального програмування. Учасники заходу успішно виконали всі поставлені навчальні завдання і виявили бажання і надалі вчитися роботі з програмою Kodu.Тренінг провела Наталія Знайдюк, тренерка Рівненського навчального центру IDEA громадської організації "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" і проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

03.04.2016  Луцьк

"Цікаве кодування" для учнів 1-4 класів м. Луцька

Протягом березня 2016 року координатор тренінгового Центру IDEA громадської організації "Волинські перспективи" провела заняття на тему "Цікаве кодування" для відвідувачів Родинного центру "Кольоровий песик". Учні 1-4-х класів, познайомилися з кодуванням і зробили перші 20 вправ-кроків для того, щоб змусити персонажів відомих ігор рухатися так, як того вимагало завдання. Діти виконували завдання дуже якісно і були захоплені процесом. Планується подальша їх участь у заняттях з кодування.

01.04.2016  Рівне

Навчальне заняття щодо можливостей роботи з програмним забезпеченням

24 березня тренерка Рівненського навчального центру IDEA Наталія Знайдюк провела навчальне заняття щодо можливостей роботи з програмним забезпеченням для студентів Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу. Під час навчання студенти ознайомились з можливостями візуального конструктора Kodu. Зокрема, були розглянуті інтерфейс програми, можливості створення та налаштування об’єктів гри, робота з ландшафтами, використання таймера та можливості з підрахунку набраних балів. Студенти виявили зацікавлення представленим програмним продуктом і зуміли повністю виконати всі поставлені завдання.

22.03.2016  Рівне

Написання резюме - це важлива справа!

Написання резюме - це важлива справа! 16 березня 2016 року в цьому переконалися студенти Рівненського професійного ліцею. Під час тренінгу студенти отримали інформацію щодо можливості швидкого та якісного написання резюме, використовувати всі можливі методи пошуку роботи.Тренінг провела Оксана Салівончик, тренер Рівненського навчального центру IDEA громадської організації "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" і проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

19.03.2016  Луцьк

Комунікація та використання нових ІТ у діяльності депутаток сільських та селищних районних рад

Відбулося тренінгове навчання для 15-ти жінок-депутаток "Комунікація та використання нових інформаційних технологій у діяльності депутаток сільських та селищних районних рад Волинської області". В рамках заходу учасниці познайомилися з повним набором безкоштовних інструментів, які вони можуть використовувати для успішної діяльності та розвитку своїх громад в умовах децентралізації. Після завершення навчання учасниці тренінгів звертаються за індивідуальними консультаціями до Координатора навчального центру IDEA.

18.03.2016  Рівне

Різновиди професій на ринку праці

Професії на ринку праці 18 березня 2016 року випускники Білівської ЗОШ отримали інформацію про професії, які користуються попитом на ринку праці. Під час заняття із тренером Рівненського навчального центру IDEA Оксаною Салівончик учасники обговорили важливість вибору "правильної" професії і вплив сьогоднішнього рішення на майбутнє кожного випускника. Презентації про розмаїття професій на ринку праці покращили знання сільської молоді про можливості здобуття потрібної спеціальності. Також випускники отримали інформацію, щодо можливостей навчання, роботи за кордоном і небезпек, які можуть чекати на них під час працевлаштування за кордоном.

18.03.2016  Рівне

Навчання лідерству школярів

Навчання лідерству школярів Для кожної молодої людини важливо розпізнати, хто такий лідер, зрозуміти, чи він сам таким є і якими особистими рисами характеру має володіти справжній лідер. Саме цьому навчалися учні Білівської ЗОШ Рівненської області 18 березня 2016 року під час тренінгу, що провела тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик. Також учасники тренінгу навчалися розвивати в собі риси і навички, що необхідні для успішної роботи, навчання і досягнення життєвого успіху. Учасниця тренінгу Олена Костюк поділилась своїми враженнями від тренінгу: "Для мене було відкриттям сьогодні, що для того, щоб бути успішною, найголовніше - це постійно працювати над собою".

04.03.2016  Хмельницький

Тренінг у Хмельницькому з "хмарних" технологій і спільної роботи над документами у Microsoft Office

У 2016 році Центр IDEA громадської організації "Живе серце", що працює у Хмельницькому, провів ряд тренінгів «Організація документообігу на базі "хмарних" технологій Microsoft, з виростанням можливостей спільної роботи над документами у Microsoft Office». 29 лютого один з таких тренінгів зібрав 18 учасників - студентів, які вивчають соціальну роботу у Хмельницькому національному університеті. Отримані знання допоможуть їм не тільки краще освоїти програми Майкрософт, але й більш ефективному використовувати власний час під час спільної роботи над різними документами, адже ж це є однією з великих переваг "хмарних" технологій Майкрософт"

22.02.2016  Рівне

Школярі м.Костопіль вивчають програмування

22 лютого 2016 року учні Костопільської ЗОШ № 4 взяли участь у навчанні за програмою Kodu. Під час тренінгу вони мали можливість переконатися, що програмування - це просто для кожного незважаючи на вік. Під керівництвом тренерки Рівненського навчального центру IDEA і проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" юнаки та дівчата навчилися програмувати шляхом складання простих "блоків". Всі учасники успішно справилися із завданнями кодування.

18.02.2016  Київ

Основи роботи з цифровими мультимедійними даними

Центр IDEA громадської організації "Волонтер" провів 18 лютого 2016 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка заняття на тему: "Основи роботи з цифровими мультимедійними даними". Під час заняття були обговорені та продемонстровані способи редагування файлів мультимедійних даних за допомогою різноманітних засобів цифрової обробки. Також в ході заняття учасники дізналися, як користуватися продуктом Microsoft Windows Movie Maker для запису відео та звуку на комп'ютер.

16.02.2016  Рівне

Від бізнес ідеї до власної справи

Від бізнес ідеї до власної справи 16 лютого 2016 року відбувся тренінг з основ започаткування власної справи для випускників Клеванського професійного ліцею. Учасники тренінгу, котрі здобули професії кухаря та кондитера, на "відмінно" виконували усі вправи тренінгу. Учасники засвоювали основні умови успішного бізнесу. Найбільш популярною ідеєю була заклади харчування. Під час обговорення кожен пропонував власне бачення закладу, свої підходи до залучення клієнтів, креативні думки щодо оформлення приміщення і системи роботи. Під час семінару учасники дізналися про ті необхідні умови, що повинні бути витримані задля успішності бізнесу - знання податкового законодавства, уміння озвучити свою ідею зацікавленим сторонам, врахування інтересів і потреб споживача та багато іншого. Студенти зуміли не лише засвоїти подану інформацію, а й прописати власні кроки для досягнення мети.

15.02.2016  Луцьк

Цікаве кодування

Координатор тренінгового Центру IDEA громадського об'єднання "Волинські перспективи" провела заняття на тему "Цікаве кодування" з учнями 1-4 х класів, які є також відвідувачами Родинного центру "Кольоровий песик". Учасники познайомилися з кодуванням і зробили перші 20 вправ-кроків для того, щоб змусити персонажів відомих ігор рухатися так, як того вимагало завдання. Діти виконували завдання дуже якісно і були захоплені процесом. Планується і подальша їх участь у заняттях з кодування.

11.02.2016  Луцьк

Тренінг для колишніх учасників АТО "Як стати успішним на ринку праці завдяки новим ІТ" в Шацькому районному центрі зайнятості

У тісній співпраці з Волинською обласною службою зайнятості тренери проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» допомагають поширенню знань у сфері інформаційних технологій і оволодінню комп’ютерною грамотою серед волинян, які хочуть бути конкурентоспроможними на ринку праці і будувати успішну кар’єру. У рамках діяльності Навчального центру IDEA для колишніх учасників АТО розроблено програму, за якою проводиться низка інформаційних семінарів-тренінгів на тему: "Як стати успішним на ринку праці завдяки новим інформаційним технологіям ". 11 лютого 2016 року один з таких заходів відбувся в Шацькому районному центрі зайнятості.

11.02.2016  Рівне

Учні Костопільської ЗОШ засвоїли курс "Моя online безпека"

Учні Костопільської ЗОШ засвоїли курс 11 лютого 2016 року тренерка проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик провела навчальний курс на тему "Моя online безпека" для учнів сьомого класу Костопільської загальноосвітньої школи. Під час тренінгу 28 учнів отримали навички безпечного користування Інтернетом, більше дізналися про небезпеки, що можуть чекати на них та як захистити себе та свою особисту інформацію. Особливо цікавою була інформація про соціальні мережі, Інтернет-шахраїв та злодіїв.

08.02.2016  Тернопіль

Тренінг "Освіта та працевлаштування"

Під час тренінгу для старшокласників "Освіта та працевлаштування", тренери Центру IDEA у Тернополі мотивували учасників до свідомого вибору професії, показали зв’язок між освітою та подальшою професійною зайнятістю. Крім того, учасники ознайомились з правилами складання резюме, поведінки на співбесіді та самопрезентації.Тренінг був розбитий на блоки: 1. Профорієнтація. 2. Моя освіта. 3. Працевлаштування. 4. Складання резюме, автобіографії, особливості першої співбесіди. 5. Навички самопрезентації.

05.02.2016  Рівне

Семінар "Небезпеки під час пошуку роботи"

Семінар Під час семінару, що що провела тренерка проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик 28 січня 2016 року, студенти ліцею у місті Рівному отримали основну інформацію щодо шляхів пошуку роботи і небезпек, які можуть чекати на них. Під час семінару студенти отримали знання щодо того, як відстоювати свої права на гідну роботу й заробітню плату, і як скористатися всіма можливостями під час пошуку роботи.

02.02.2016  Вінниця

Тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування."

28 січня 2016 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування" для 22 студентів Вінницького педагогічного університету . Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з учасниками обговорювались такі питання - як ефективно подати навчальний матеріал; як підвищити ефективність навчання за допомогою Kodu; як впровадити в навчальну діяльність мову візуального програмування. Учасники навчилися створювати прості 3D ігри за допомогою Kodu.

28.01.2016  Луцьк

Заняття з програмування: використання платформи Microsoft Azure для створення власного сайту

21 січня 2016 року на базі Рожищенського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулося заняття з програмування, на якому відвідувачі вчилися створювати персональні сайти на платформі Microsoft Azure. Завдяки підтримці компанії Microsoft та безкоштовному доступу до цієї платформи, кожен учасник заходу відчув себе в ролі програміста та доторкнувся до процесу написання коду, завдяки якому наповнюється контент сайту. Отримані знання вони будуть використовувати і в подальшому під керівництвом керівника гурта комп'ютерних наук та інформатики.

26.01.2016  Рівне

Навчання компютерної грамотності шляхом вивчення нових можливостей для створення презентацій

Навчання компютерної грамотності шляхом вивчення нових можливостей для створення презентацій Навчання комп'ютерної грамотності студентів Рівненського ліцею пройшло шляхом вивчення нових можливостей для створення презентацій. Під час навчання студентам досить часто потрібно презентувати свої напрацювання за допомогою презентацій. Оскільки на це зазвичай витрачається досить багато часу, отримані знання щодо створення презентацій швидко та творчо були актуальними та повчальними для учасників. Навчання складалось із двох частин: теоретичної та практичної. Тренінг пройшов в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

11.12.2015  Рівне

"Година коду" в Здолбунівському районі

11 грудня учні Здолбунівського району взяли участь у навчанні "Година Коду". Під час тренінгу вони мали можливість довести, що програмування - це просто для кожного. Під керівництвом тренера Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Миколи Миронця, шляхом складання простих "блоків", юнаки та дівчата вчилися програмувати. Всі учасники успішно справилися з усіма завданнями кодування.

10.12.2015  Рівне

"Година коду" в Кунинській загальноосвітній школі

Година коду в Кунинській ЗОШ 10 грудня учні Кунинської ЗОШ взяли участь у навчанні "Година Коду". Під час навчання вони успішно справилися з усіма завданнями кодування. Під керівництвом тренера Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Миколи Миронця, шляхом складання простих "блоків", юнаки та дівчата навчилися програмувати. "Година коду" допомогла учням спробувати себе у програмуванні. Під час захопливої гри учні навіть не помітили, що навчились кодувати.

10.12.2015  Кіровоград

Майбутні вчителі з Кіровоградського педагогічного ліцею взяли участь у "Годині Коду"

Майбутні вчителі з Кіровоградського педагогічного ліцею взяли участь у Щорічно у грудні у всьому світі проходить глобальний захід в рамках "Години Коду", що залучає десятки мільйонів учнів у більш, ніж 180 країнах світу. У 2015 році захід проходив з 7 по 13 грудня. Цей одногодинний курс дає змогу усім,хто побажає, спробувати свої сили у програмуванні і довести іншим, а головне самому собі, що програмувати – це просто. В рамках цього заходу свої сили у програмуванні вже спробували чимало зірок шоу-бізнесу, політики та спорту. В минулому році разом з учнями програмували: засновник соціальної мережі Марк Цукерберг, Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама та актор Ештон Качер.
10 грудня цього року і учні Кіровоградського педагогічного ліцею взяли участь у всесвітній акції "Година Коду". У цікавому для сучасної молоді інтерфейсі гри «Майнкрафт/MINECRAFT Hour of Code» та «Зоряні війни/ Star Wars: Build a Galaxy with Code» вони успішно справилися з усіма завданнями кодування. Під керівництвом тренера громадської організації ТІМО "Відкриті двері", шляхом складання простих "блоків", юнаки та дівчата навчилися створювати цикли та вибірки.
Гадаєте написати такий код під силу лише програмістам?
Майбутні вчителі з Кіровоградського педагогічного ліцею створювали такі коди за виграшки. А в перервах між кодуванням познайомились із захопливими відеороликами з інтерв’ю від знаменитостей.

27.11.2015  Київ

Брейн-ринг "Безпечна поведінка в Інтернеті"

Учасники та ведучі брейн-рингу Під час брейн-рингу учні Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва мали змогу продемонструвати та покращити свої знання щодо факторів, що впливають на формування ризикованої поведінки підлітків у реальному та віртуальному житті. Учасники обговорили особливості формування їхньої безпечної поведінки під час спілкування у соціальних мережах, поширення інформації в Інтернет-мережі, особливості пошуку та використання інформації, розміщеної в Інтернет-мережі. Також підлітки запропонували правила безпечної поведінки в Інтернет-мережі.

26.11.2015  Рівне

Психологічна мотивація до вибору професії

Психологічна мотивація до вибору професії Навчання для дітей-сиріт, вихованців шкіл Костопільського району на тему "Психологічна мотивація до вибору професії" провела 26 листопада 2015 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Тетяна Білковська. Під час семінару обговорили особливості навчання та вступу до навчальних закладів дітей-сиріт і напівсиріт. Також звернули увагу дітей на важливість вибору підходящої професії та ризиків, які чекають попереду. Захід був організований спільно із Костопільським центром зайнятості.

25.11.2015  Київ

Семінар для студентів "Безпечний Інтернет"

В рамках реалізації проекту "Відкритий світ інформаційних технологій" Центр IDEA всеукраїнського громадського центру "Волонтер" провів семінар "Безпечний Інтернет". Під час заходу студенти-учасники обговорили переваги та ризики діяльності в Інтернет-мережі і визначили шляхи розв'язання можливих ризикованих ситуацій в Інтернет-мережі, до яких можуть потрапляти підлітки. Учасникам були запропоновані правила безпечної поведінки в Інтернет-мережі, яких мають дотримуватися підлітки та їхні батьки. Організатори сподіваюся, що участь у цьому заході буде корисною для його учасників, як майбутніх фахівців, так і просто, як користувачів Інтернету.

28.10.2015  Рівне

Школярі сільських шкіл навчаються створювати мультфільми

28 жовтня 2015 року тренерами проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" був проведений навчальний курс з метою підвищення комп'ютерної грамотності учнів ЗОШ Здолбунівського району Рівненської області. Під час тренінгу учні навчались створювати мультфільми, використовуючи програму Goanimator. Всім учасникам сподобалось навчання. "Адже такого нас на уроках інформатики не навчають. Це і весело і водночас повчально", поділився своїми враженнями один із учасників тренінгу.

20.10.2015  Луцьк

"Кодування, як інструмент для профорієнтації" - заняття для учнів 9-го класу НВК № 10 м. Луцька

20 жовтня 2015 року учні 9-го класу НВК №10 м. Луцька стали учасниками заняття "Кодування, як інструмент для профорієнтації". Під час заходу учні познайомилися з цікавими програмами для керування героями відомих ігор. Самі того не усвідомлюючи, діти програмували дії персонажів, та виконували цікаві завдання. Для вчителя було надано перелік ресурсів, які він зможе використовувати для подальшого навчання учнів на уроках інформатики.

15.10.2015  Рівне

Ярмарок професій «Професія твого майбутнього»

Ярмарок професій «Професія твого майбутнього»  за участі Центру IDEA у Рівному У Кузнецовську 15 жовтня 2015 року відбувся Ярмарок професій «Професія твого майбутнього». У форматі інтерактивного спілкування учнівська молодь мала змогу поспілкуватися з координатором антикризових програм Рівненського обласного об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» та тренером проекту IDEA, яка провела мотиваційний семінар з елементами відеолекторію за темою “Робота за кордоном: міфи та реальність”.
В ході Ярмарку школярам та їх батьках було продемонстровано відеофільм “Станція призначення — життя” з метою запобігання використання нелегальної дитячої праці. Працівники міського центру зайнятості інформували старшокласників про ситуацією на місцевому та регіональному ринках праці, про діяльність ринкоутворюючих підприємств, потребу роботодавців у кадрах, а також надавали юридичні консультації у сфері праці та зайнятості. Третина дітей пройшли професійно-діагностичне тестування з визначення своїх нахилів та здібностей щодо майбутньої професії.

29.09.2015  Токмак

Чи важко створити комп'ютерну гру? - Звичайно ні!

Серед учнів 2-В класу ЗОШ№ 5 було проведено соціологічне опитування з метою визначення рівня комп`ютерної грамотності у молодших школярів. Після проведення анкетування дітлахам були презентовані ігри, розблені школярами старших класів в рамках навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". На питання тренерки "чи важко створити комп'ютерну гру" маленькі школярі без вагань відповіли, що це складно і потребує довгої підготовки. Тренерка розповіла їм про інструменти KODU та на прикладі показала, як створити персонажа гри та запрограмувати його на певні дії. Під час презентації учні із великим захопленням слідкували за всим, що робила тренерка в програмі KODU.

26.09.2015  Київ

Станційний експрес "Безпечний Інтернет"

У рамках великої соціальної гри, що проходила у Маріїнському парку на святі "Юнь Києва запрошує" 26 вересня 2015 року, діти та молодь - відвідувачі Центру IDEA Всеукраїнської громадської організації "Волонтер" мали змогу обговорити актуальні соціальні питання, що стосуються їх.
Під час проходження квесту учасники в ігровій формі визначили переваги та ризики діяльності в Інтернет-мережі, правила безпечної поведінки в Інтернет-мережі, а також альтернативні способи проведення дозвілля у реальному житті. Одними із популярних альтернативних способів проведення дозвілля учасники визначали: спілкування не у соціальних мережах, а у реальному житті, та ігри у реальному часі з реальними друзями. Такі види діяльності учасники могли втілити у життя на станції "#Volunteer_Play".

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site