Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

17.05.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

11 травня 2016 р. відбулась година коду для школярів в смт. Чернігівка. У рамках зустрічі тренерка презентувала програму KODU GAME LAB. В основу презентації лягли ігри, розроблені учасниками попередніх тренінгів. Діти були вражені тим, що такі цікаві ігри створили не кваліфіковані спеціалісти, а прості школярі. Після показу ігор тренерка навчального центру IDEA розповіла учням та ученицям про те, як створюється гра в програмі KODU, а також відповіла на всі питання, яких і в цей раз, як і завжди на годині коду, було дуже багато. Після закінчення школярі висловили побажання про нові зустрічі з тренерами IDEA центру.

16.05.2016  Луцьк

Заняття "Цікаве кодування" для учнів 9-го класу ЗОШ №16 м. Луцька

16 травня 2016 року Координатор навчального центру IDEA провела урок "Цікаве кодування" для учнів 9-го класу ЗОШ №16 м. Луцька. Під час заняття учні познайомилися з цікавими вправами з програмування на базі матеріалів корпорації Microsoft. Також учні дізналися про можливість навчатися програмуванню безкоштовно на базі платформи Prometheus. Заняття було дуже корисним та цікавим для старшокласників. Більшість учнів мають великий потенціал та здібності до програмування, тому за результатами заняття, класному керівнику були надані рекомендації щодо успішних учнів. У свою чергу, класний керівник планує обговорити ці рекомендації з батьками учнів для майбутньої профорієнтації.

13.05.2016  Токмак

Тренінг з медіа-грамотності в соціальних мережах

На базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки Токмака навчальний центр IDEA провів тренінг з медіа-грамотності для молоді міста. Соціальні мережі дуже сильно змінили процес споживання новин і пізнавання нового - на зміну традиційним журналам прийшли інтернет-спільноти, а стрічки газетних новин змінили стрічки соціальних мереж. Разом з тим виробилася звичка відфільтровувати інформацію, яка до тебе надходить - відфільтровувати у відповідності з інтересами. Однак, через великий потік вхідної інформації, люди часто не помічають великої кількості недостовірної інформації в соціальних мережах, свідомо неправдивої інформації, що розповсюджується з метою формування громадської думки з певних питань. Тренінг з медіа-грамотності був покликаний показати учасникам ці процеси, а також навчити їх грамотнішому споживанню інформації в Інтернет-мережі - перевіряти інформацію в різних джерелах, перевіряти людей, на яких посилається новина, цитати, дати - загалом перевіряти все, що можна перевірити.

10.05.2016  Рівне

Можливості створення тривимірних ігор засобами візуального програмування

Можливості створення тривимірних ігор засобами візуального програмування 25 квітня тренерка Рівненського навчального центру IDEA Наталія Знайдюк провела навчальний тренінг для студентів коледжу, спеціальності "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж". Під час навчання учасники мали можливість познайомились з можливостями створення тривимірних ігор засобами візуального програмування. Розглянуте програмне забезпечення сприяє формування навичок алгоритмічного мислення у студентів, що є особливо важливим в їх подальшому навчанні та роботі. Учасники заходу успішно виконали всі навчальні завдання, виявили інтерес до системи та бажання продовжити роботу з системою Kodu.

07.05.2016  Івано-Франківськ

Навчання кодуванню школярів

Центр IDEA громадської організації "Бізнес Еворд Фаундейшн", що працює у Івано-Франківську, продовжує навчання школярів основам кодування. Протягом квітня 2016 року відбулось декілька таких занять. Говорить координатор Центру IDEA Олексій Бученко: "Діти все активніше вивчають комп'ютер і виявляють інтерес до програмування. Основною метою заняття, що проводяться нашим центром IDEA у цьому напрямку для дітей шкільного віку, є введення в основи програмування, опис різних мов, аспектів застосування на практиці. Сподіваємось, ще це буде гарною мотивацією для дітей до подальшого поглиблення знань мов програмування. Дякуємо проекту IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" за допомогу!"

06.05.2016  Токмак

Година KODU у Інтернет-центрі дитячої бібліотеки Токмака

27 квітня на базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки м.Токмака, відбулась година KODU. Учні та учениці, які прийшли на тренінг, усі до одного полюбляють комп'ютерні ігри, але жодного разу не замислювалися, як легко можна самому навчитися програмувати. У ході зустрічі учні були ознайомлені з самим поняттям програмування і створенням ігор в KODU GAME LAB. Школярі були дуже задоволені і виявили побажання щодо нових зустрічей з тренінгу зі створення ігор в KODU GAME LAB.

06.05.2016  Хмельницький

«Організація документообігу на базі Хмарних технологій Microsoft, з виростанням можливостей спільної роботи над документами у Microsoft Office».

Тренінг «Організація документообігу на базі Хмарних технологій Microsoft, з виростанням можливостей спільної роботи над документами у Microsoft Office» проведений 26 квітня 2016 р. Центром IDEA відокремленого підрозділу громадської організації "Живе серце" - "Хмельницький". Робота з курсу передбачала висвітлення наступних питань:
1. Отримання аккаунту користувача Microsoft Outlook.
2. Організація спільної роботи та надання доступу для перегляду та редагування файлів для сумісної роботи.
3. Використання засобів автоматизації створення та опрацювання документів за допомогою макросів.
4. Організація обчислення в електронних таблицях Microsoft Excel. Програмування лінійного алгоритму та розгалуження.

29.04.2016  Івано-Франківськ

Навчання кодуванню студентів

Темою заняття. проведеного 19 квітня Центром IDEA громадської організації "Бізнес Еворд Фаундейшн" було представлення веб-ресурсів для он-лайн навчання з кодування, а також веб-ресурсів для пошуку замовлень на програмування. Це також стало важливою мотивацією для студентів до навчання і розвитку, адже незабаром їх чекає випуск з коледжу, тому треба планувати подальше працевлаштування. Можливо це збільшить шанси студентів для започаткування власної справи чи пошуку роботи.

26.04.2016  Рівне

Використання Інтернет-ресурсів задля безпечного працевлаштування

Використання Інтернет-ресурсів задля безпечного працевлаштування 20 квітня 2016 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик провела тренінг на тему безпечного працевлаштування для студентів Соснівського професійного ліцею Березнівського району, Рівненської області. Під час тренінгу висвітлювалися теми захисту прав і свобод громадян, безпечні шляхи пошуку роботи в Україні та за кордоном, як не стати жертвою шахрайства, використання Інтернет-ресурсу задля безпечного працевлаштування і виїзду за кордон.

22.04.2016  Івано-Франківськ

Консультації студентів на тему підготовка для практики і пошук роботи

Весна - пора практик та пошуку роботи на літо для студентів та випускників. Тому тема підготовки до практики дуже актуальна. Як шукати підприємство, як підготуватись до співбесіди як написати резюме - ось основні питання, які були розглянуті на цьому занятті. Ці знання допоможуть студентам знайти місце для практики та подальшого працевлаштування. Дякуємо проеку за це!

21.04.2016  Рівне

Майбутні вчителі початкових класів навчалися створявати якісні презентацій

Майбутні вчителі початкових класів навчалися створявати якісні презентацій 21 квітня тренерка Наталія Знайдюк провела навчання з комп'ютерної грамотності в Рівненському економіко-гуманітарному коледжі. Учасники тренінгу отримали необхідні знання для створення електронних презентацій, від простих слайд - шоу до мультимедійних презентацій з використанням графіки, відео і звуку. Під час роботи в програмі PowerPoint учасники вчилися додавати в слайд - шоу анімацію, звук, відеокліпи. Навчання пройшло в межах проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"

20.04.2016  Рівне

Kodu для студентів коледжу м. Рівне

Kodu для студентів коледжу м. Рівне 20 квітня проведено навчальне заняття щодо роботи з програмним продуктом Kodu для студентів Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу. Під час навчання студенти ознайомились з можливостями візуального конструктора Kodu. Було розглянуто можливості програми щодо створення та налаштування об’єктів гри, роботу з ландшафтами, таймером. Студенти зуміли повністю виконати всі поставлені завдання та виявили зацікавлення представленим програмним продуктом. Навчання провела Наталія Знайдюк, тренерка Рівненського навчального центру IDEA громадської організації "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" і проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

16.04.2016  Токмак

Тренінг з графічних редакторів Photoshop та Paint

16 квітня на базі Інтернет-центру дитячої бібліотеки м.Токмака навчальний центр IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" провів тренінг для молоді з питань роботи у графічних редакторах Photoshop та Paint. Тренер пояснив основні функції користування, далі об`єднав учасників в команди. Завдання полягало у створенні рекламного постеру, показуючи, які функції для цього можуть стати в нагоді. У другій половині тренінгу був проведений короткий екскурс безкоштовними аналогами Photoshop, а також ознайомлення з прикладом графічного редактора онлайн - https://pixlr.com/editor/, який є дуже зручним засобом у ті моменти, коли на комп'ютері немає редактора або потужність комп'ютера не дозволяє його встановити. Учасники залишилися задоволеними матеріалом. Також тренер запросив учасників звертатись щодо індивідуальної консультації у разі виникнення питань.

05.04.2016  Рівне

Можливості створення тривимірних ігор

Можливості створення тривимірних ігор 25 березня під час навчального тренінгу студенти Рівненського економічного і гуманітарного коледжу отримали можливість познайомились з можливостями створення тривимірних ігор засобами візуального програмування. Учасники заходу успішно виконали всі поставлені навчальні завдання і виявили бажання і надалі вчитися роботі з програмою Kodu.Тренінг провела Наталія Знайдюк, тренерка Рівненського навчального центру IDEA громадської організації "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" і проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

03.04.2016  Луцьк

"Цікаве кодування" для учнів 1-4 класів м. Луцька

Протягом березня 2016 року координатор тренінгового Центру IDEA громадської організації "Волинські перспективи" провела заняття на тему "Цікаве кодування" для відвідувачів Родинного центру "Кольоровий песик". Учні 1-4-х класів, познайомилися з кодуванням і зробили перші 20 вправ-кроків для того, щоб змусити персонажів відомих ігор рухатися так, як того вимагало завдання. Діти виконували завдання дуже якісно і були захоплені процесом. Планується подальша їх участь у заняттях з кодування.

01.04.2016  Рівне

Навчальне заняття щодо можливостей роботи з програмним забезпеченням

24 березня тренерка Рівненського навчального центру IDEA Наталія Знайдюк провела навчальне заняття щодо можливостей роботи з програмним забезпеченням для студентів Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу. Під час навчання студенти ознайомились з можливостями візуального конструктора Kodu. Зокрема, були розглянуті інтерфейс програми, можливості створення та налаштування об’єктів гри, робота з ландшафтами, використання таймера та можливості з підрахунку набраних балів. Студенти виявили зацікавлення представленим програмним продуктом і зуміли повністю виконати всі поставлені завдання.

22.03.2016  Рівне

Написання резюме - це важлива справа!

Написання резюме - це важлива справа! 16 березня 2016 року в цьому переконалися студенти Рівненського професійного ліцею. Під час тренінгу студенти отримали інформацію щодо можливості швидкого та якісного написання резюме, використовувати всі можливі методи пошуку роботи.Тренінг провела Оксана Салівончик, тренер Рівненського навчального центру IDEA громадської організації "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" і проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

19.03.2016  Луцьк

Комунікація та використання нових ІТ у діяльності депутаток сільських та селищних районних рад

Відбулося тренінгове навчання для 15-ти жінок-депутаток "Комунікація та використання нових інформаційних технологій у діяльності депутаток сільських та селищних районних рад Волинської області". В рамках заходу учасниці познайомилися з повним набором безкоштовних інструментів, які вони можуть використовувати для успішної діяльності та розвитку своїх громад в умовах децентралізації. Після завершення навчання учасниці тренінгів звертаються за індивідуальними консультаціями до Координатора навчального центру IDEA.

18.03.2016  Рівне

Різновиди професій на ринку праці

Професії на ринку праці 18 березня 2016 року випускники Білівської ЗОШ отримали інформацію про професії, які користуються попитом на ринку праці. Під час заняття із тренером Рівненського навчального центру IDEA Оксаною Салівончик учасники обговорили важливість вибору "правильної" професії і вплив сьогоднішнього рішення на майбутнє кожного випускника. Презентації про розмаїття професій на ринку праці покращили знання сільської молоді про можливості здобуття потрібної спеціальності. Також випускники отримали інформацію, щодо можливостей навчання, роботи за кордоном і небезпек, які можуть чекати на них під час працевлаштування за кордоном.

18.03.2016  Рівне

Навчання лідерству школярів

Навчання лідерству школярів Для кожної молодої людини важливо розпізнати, хто такий лідер, зрозуміти, чи він сам таким є і якими особистими рисами характеру має володіти справжній лідер. Саме цьому навчалися учні Білівської ЗОШ Рівненської області 18 березня 2016 року під час тренінгу, що провела тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик. Також учасники тренінгу навчалися розвивати в собі риси і навички, що необхідні для успішної роботи, навчання і досягнення життєвого успіху. Учасниця тренінгу Олена Костюк поділилась своїми враженнями від тренінгу: "Для мене було відкриттям сьогодні, що для того, щоб бути успішною, найголовніше - це постійно працювати над собою".

11.03.2016  Київ

Основи роботи з цифровими мультимедійними даними

В рамках заняття на тему: "Основи роботи з цифровими мультимедійними даними" були обговрені та продемонстровані способи редагування файлів мультимедійних даних за допомогою різноманітних засобів цифрової обробки. Також в ході заняття учасники дізналися як користуватися продуктом Microsoft Windows Movie Maker для запису відео та звуку на комп'ютер.

04.03.2016  Хмельницький

Тренінг у Хмельницькому з "хмарних" технологій і спільної роботи над документами у Microsoft Office

У 2016 році Центр IDEA громадської організації "Живе серце", що працює у Хмельницькому, провів ряд тренінгів «Організація документообігу на базі "хмарних" технологій Microsoft, з виростанням можливостей спільної роботи над документами у Microsoft Office». 29 лютого один з таких тренінгів зібрав 18 учасників - студентів, які вивчають соціальну роботу у Хмельницькому національному університеті. Отримані знання допоможуть їм не тільки краще освоїти програми Майкрософт, але й більш ефективному використовувати власний час під час спільної роботи над різними документами, адже ж це є однією з великих переваг "хмарних" технологій Майкрософт"

22.02.2016  Рівне

Школярі м.Костопіль вивчають програмування

22 лютого 2016 року учні Костопільської ЗОШ № 4 взяли участь у навчанні за програмою Kodu. Під час тренінгу вони мали можливість переконатися, що програмування - це просто для кожного незважаючи на вік. Під керівництвом тренерки Рівненського навчального центру IDEA і проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" юнаки та дівчата навчилися програмувати шляхом складання простих "блоків". Всі учасники успішно справилися із завданнями кодування.

18.02.2016  Київ

Основи роботи з цифровими мультимедійними даними

Центр IDEA громадської організації "Волонтер" провів 18 лютого 2016 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка заняття на тему: "Основи роботи з цифровими мультимедійними даними". Під час заняття були обговорені та продемонстровані способи редагування файлів мультимедійних даних за допомогою різноманітних засобів цифрової обробки. Також в ході заняття учасники дізналися, як користуватися продуктом Microsoft Windows Movie Maker для запису відео та звуку на комп'ютер.

16.02.2016  Рівне

Від бізнес ідеї до власної справи

Від бізнес ідеї до власної справи 16 лютого 2016 року відбувся тренінг з основ започаткування власної справи для випускників Клеванського професійного ліцею. Учасники тренінгу, котрі здобули професії кухаря та кондитера, на "відмінно" виконували усі вправи тренінгу. Учасники засвоювали основні умови успішного бізнесу. Найбільш популярною ідеєю була заклади харчування. Під час обговорення кожен пропонував власне бачення закладу, свої підходи до залучення клієнтів, креативні думки щодо оформлення приміщення і системи роботи. Під час семінару учасники дізналися про ті необхідні умови, що повинні бути витримані задля успішності бізнесу - знання податкового законодавства, уміння озвучити свою ідею зацікавленим сторонам, врахування інтересів і потреб споживача та багато іншого. Студенти зуміли не лише засвоїти подану інформацію, а й прописати власні кроки для досягнення мети.

15.02.2016  Луцьк

Цікаве кодування

Координатор тренінгового Центру IDEA громадського об'єднання "Волинські перспективи" провела заняття на тему "Цікаве кодування" з учнями 1-4 х класів, які є також відвідувачами Родинного центру "Кольоровий песик". Учасники познайомилися з кодуванням і зробили перші 20 вправ-кроків для того, щоб змусити персонажів відомих ігор рухатися так, як того вимагало завдання. Діти виконували завдання дуже якісно і були захоплені процесом. Планується і подальша їх участь у заняттях з кодування.

14.02.2016  Рівне

Вивчення нових можливостей для створення презентацій

4 лютого 2016 року студенти Клеванського ліцею вивчали новинки щодо створення презентацій. Адже самопрезентація студента залежить від якісно підготовленої презентації. Отримані знання щодо створення презентацій швидко та творчо були актуальні та повчальні для учасників. Під час заняття студенти розглянули нові ресурси за допомогою яких можна створювати презентації та спробували свої сили на практиці. Навчання провела тренерка Центру IDEA громадської організації "Чайка" Оксана Салівончик в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

11.02.2016  Луцьк

Тренінг для колишніх учасників АТО "Як стати успішним на ринку праці завдяки новим ІТ" в Шацькому районному центрі зайнятості

У тісній співпраці з Волинською обласною службою зайнятості тренери проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» допомагають поширенню знань у сфері інформаційних технологій і оволодінню комп’ютерною грамотою серед волинян, які хочуть бути конкурентоспроможними на ринку праці і будувати успішну кар’єру. У рамках діяльності Навчального центру IDEA для колишніх учасників АТО розроблено програму, за якою проводиться низка інформаційних семінарів-тренінгів на тему: "Як стати успішним на ринку праці завдяки новим інформаційним технологіям ". 11 лютого 2016 року один з таких заходів відбувся в Шацькому районному центрі зайнятості.

11.02.2016  Рівне

Учні Костопільської ЗОШ засвоїли курс "Моя online безпека"

Учні Костопільської ЗОШ засвоїли курс 11 лютого 2016 року тренерка проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик провела навчальний курс на тему "Моя online безпека" для учнів сьомого класу Костопільської загальноосвітньої школи. Під час тренінгу 28 учнів отримали навички безпечного користування Інтернетом, більше дізналися про небезпеки, що можуть чекати на них та як захистити себе та свою особисту інформацію. Особливо цікавою була інформація про соціальні мережі, Інтернет-шахраїв та злодіїв.

08.02.2016  Тернопіль

Тренінг "Освіта та працевлаштування"

Під час тренінгу для старшокласників "Освіта та працевлаштування", тренери Центру IDEA у Тернополі мотивували учасників до свідомого вибору професії, показали зв’язок між освітою та подальшою професійною зайнятістю. Крім того, учасники ознайомились з правилами складання резюме, поведінки на співбесіді та самопрезентації.Тренінг був розбитий на блоки: 1. Профорієнтація. 2. Моя освіта. 3. Працевлаштування. 4. Складання резюме, автобіографії, особливості першої співбесіди. 5. Навички самопрезентації.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site