Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

27.01.2017  Луцьк

Заняття "Цікаве кодування" у ЗОШ №20 м. Луцька

27.01.2017 р. координатор Навчального Центру IDEA громадської організації "Волинські перспективи" провела заняття "Цікаве кодування", під час якого учні 9-х класів ЗОШ № 20 м.Луцька. Учні познайомилися з кодуванням, зробили перші 20 вправ-кроків і зуміли змусити персонажів відомих ігор рухатися так, як того вимагало завдання. Діти виконували завдання дуже якісно і були захоплені процесом. Планується подальша їх участь у заняттях з кодування спільно з вчителем інформатики.

24.01.2017  Вінниця

Тренінг "Година Коду" для дітей Центу "Промінь"

24 січня 2017 р. тренери Центру IDEA ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Година Коду" для 15 дітей Вінницького обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь”. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінг було спрямовано на ознайомлення учнів з основами інформатики за допомогою персонажів Angry Birds, Білкою з Льодовикового періоду, Анною та Ельзою. Під час тренінгу слухачі на власному прикладі змогли зрозуміти, що кожен, за бажання, може опанувати основи програмування.

19.01.2017  Токмак

Відбулась година коду для учнів та учениць 7-в класу ЗОШ №1 міста Токмака

Відбулась година коду для учнів та учениць 7-в класу ЗОШ №1 міста Токмака. Тренер провів презентацію, під час якої школярі побачили декілька ігор, створених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Діти не могли втриматись від цікавості і висловили побажання випробували презентовані ігри. Маленькі учасники та учасниці заходу навіть не уявляли собі, що справжню комп'ютерну гру може створити кожен, потрібно просто мати ідею та трохи часу. Тренер ознайомив школярів з простими інструментами створення комп'ютерних ігор за допомогою KODU, їх можливостями, а потім допоміг створити персонажів та "декорації" для майбутніх комп'ютерних ігор, що викликало захват аудиторії.

19.01.2017  Токмак

Година Kodu в Стульневському НВК

Відбулась година Kodu в Стульневському НВК для учнів та учениць 5 та 6 класів. Діти зустріли тренера дуже радісно та активно приймали участь у заході. Школярів з перших хвилин зацікавила тематика програмування в програмі KODU GAME LAB. Година промайнула дуже швидко. Тренер, за блиском у очах учнів, побачив, що учасники раділи можливості бути присутніми на заході та із задоволенням приділили б тренінгу всі шість уроків. Учні навіть не уявляли, що можна так легко створити свою власну комп'ютерну гру, втілити в життя свої казкові ідеї, "оживити" персонажів та запрограмувати свої правила.

10.01.2017  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

I0Ng8U4N0UA_1.jpg Відбулась година коду для учнів та учениць першої групи восьмого класу ЗОШ №1 міста Токмака. Тренер провів презентацію програми KODU та продемонстрував декілька ігор, створених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування".

19.12.2016  Токмак

Сервіси та додатки для планування власного часу

В останній час світ різко пришвидшився. Більшість людей просто не може впоратися з тим напливом інформації, задач, ідей, можливостей, які на них звалюються. Тому зараз на перший план виступає уміння ефективно розпоряджатися своїм часом. Важливо уміти розподіляти його так, щоб в першу чергу виконувались насправді важливі справи, які рухають нас уперед, і лише потім усі інші.
Зараз активно почали з’являтись сервіси та додатки, які дозволяють вести списки, планувати день та контролювати виконання задач. На заході, який відбувся на базі міської бібліотеки міста Запоріжжя, тренер розповів про переваги таких програм, основні інструменти роботи з ними, можливість синхронізації цих додатків між ПК та смартфоном і відповів на усі запитання присутніх.

15.12.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Відбулась година коду для школярів в місті Токмак. Тренерка продемонструвала присутнім декілька ігор, розроблених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Учасники заходу і не уявляли, що комп'ютерні ігри можна так легко створити. Під чітким керівництвом уважної тренерки, присутні змогли створити своїх ігрових персонажів та запрограмувати їх рухи.

13.12.2016  Луцьк

Тренінг "Використання кодування на уроках у загальноосвітніх навчальних закладах" для студентів Луцького педагогічного коледжу

Навчальний Центр IDEA громадської організіції "Волинські перспективи" спільно з Луцьким міським центром зайнятості провели 13 грудня 2016 року на базі Центру кар’єри Луцького педагогічного коледжу тренінг "Використання кодування на уроках у загальноосвітніх навчальних закладах". Учасниками тренінгу стали студенти випускного курсу за спеціальністю "Оператор комп’ютерних систем". Майбутні вчителі отримали всю необхідну інформацію та ресурси Microsoft з використання кодування під час планування та проведення занять з інформатики. Після завершення заняття слухачі отримують індивідуальні консультації у Координатора Центру IDEA.

12.12.2016  Токмак

Зберігання, синхронізація та обмін файлами в Інтернеті

На базі міської бібліотеки міста Запоріжжя відбувся тренінг «Зберігання, синхронізація та обмін файлами в інтернеті для підвищення ефективності праці». Тренер розповів учасникам заходу про принцип роботи хмарного сховища, про можливість доступу до даних з будь-якого пристрою, обмін і роботу над ними для інших користувачів. Присутні дізнались про хмарне сховище Microsoft OneDrive, його основні можливості, такі як повідомлення у реальному часі про редагування документа іншим користувачем, можливість віддаленого доступу до ПК з операційною системою Windows, можливість встановлення рівня доступу для всіх папок і файлів та багато інших корисних функцій.
Завдяки отриманим знанням, учасники заходу зможуть підвищити ефективність своєї роботи, працювати в команді одночасно над одними файлами, швидко та безпечно обмінюватись документами.

08.12.2016  Кропивницький

Година коду

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва спільно з Центром IDEA громадською організацією ТІМО «Відкриті двері» вже вдруге долучилася до глобального заходу «Година Коду». В рамках цієї акції щорічно присвячується цілий тиждень тому, аби показати, що кожен може опанувати основи програмування.
В стінах бібліотеки учні різних шкіл спробували свої сили у створенні алгоритмів і програмуванні дій персонажів і улюблених ігор. Під час заходів не раз можна було почути: «Я зробив як в справжньому Minecraft!», «Я справжній програміст!», або «Я вмію програмувати такі гарні малюнки принцеси (з мультику "Крижане серце")!» Дуже приємно, що багато хто з учнів різного віку зацікавились програмування і вирішили проходити навчання на сайті code.org і після завершення Години Коду. Так спільно з десятками мільйонів однолітків по всьому світові вони довели, що програмування – це весело та цікаво, а головне зовсім не складно.

06.12.2016  Токмак

Розробка презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint

На базі ресурсного центру розвитку та інтеграції (IDP HUB TOKMAK) у місті Токмак відбувся захід в рамках проекту "IDEА за підтримки Microsoft YouthSpark", на якому тренер розповів школярам про створення презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint. Учасники дізналися про інструменти для створення яскравого та унікального дизайну презентацій, про основні вимоги до вигляду презентацій, про різні методи показу слайдів тощо.
Учасники тренінгу отримали знання та навички для розробки своїх перших слайдів за допомогою Microsoft PowerPoint. Наприкінці заходу школярі обмінялись враженнями та розповіли, про що саме будуть їх перші слайди, і які інструменти вони будуть для цього використовувати.

05.12.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

На базі міської бібліотеки міста Запоріжжя відбувся тренінг для молоді "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Тренер продемонстрував присутнім декілька ігор, розроблених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB" в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Школярі і не уявляли, що комп'ютерні ігри можна так легко створити. Виконуючи чіткі інструкції тренера, учасники заходу змогли створити своїх ігрових персонажів та запрограмувати їх рухи.

22.11.2016  Вінниця

Тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування"

22 листопада 2016 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування" для 15 вчителів-початківців загально-освітніх закладів м. Вінниця. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з учасниками обговорювались такі питання, як ефективно подати навчальний матеріал, як підвищити ефективність навчання за допомогою Kodu, як впровадити в навчальну діяльність мову візуального програмування.

08.11.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Відбулась година коду для студентів ліцею в місті Токмак. Тренерка Центру IDEA "Інституту громадського розвитку "Ортега-і-Гасет"" продемонструвала учням декілька ігор, розроблених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Після демонстрації студенти стали цікавитися, як можна створити власні ігри та ставили багато питань про KODU. Тренерка розповіла про основні правила розробки ігор. Учасники зустрічі змогли пересвідчитися, що свою гру може створити кожен, за наявності ідеї і невеликої кількості часу. Для наочності тренерка разом з учнями створила персонажа гри із запрограмованими рухами, що викликало захват аудиторії. Після закінчення, студенти висловили побажання про нові зустрічі з тренерами IDEA центру.

07.11.2016  Рівне

Семінар для безробітних Рівненського районного центру занятості

Семінар для безробітних Рівненського районного центру занятості 7 листопада 2016 року на базі Рівненського районного центру занятості відбувся семінар для безробітних на тему безпечного пошуку роботи в Україні та за кордоном. Як свідчить практика, люди, які стоять на обліку в центрах зайнятості, набагато частіше погоджуються на сумнівну роботу, тому саме вони є групою ризику щодо потрапляння в ситуацію торгівля людьми. Тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик під час проведення семінару ознайомила учасників із основними ризиками і з порадами щодо безпечного пошуку роботи в Україні та за її межами. Також в процесі навчання тренерка ознайомила учасників із основними видами допомоги, на яку має право постраждала особа. Захід відбувся в рамках проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» та сприяння Рівненського районного центру зайнятості.

31.10.2016  Луцьк

Тренінг "Мотивація молоді до програмування" у Нововолинському міському центрі зайнятості

У тісній співпраці з Волинською обласною службою зайнятості ГО "Волинські перспективи" допомагає поширенню знань у сфері інформаційних технологій і оволодінню комп’ютерною грамотою серед волинян, які хочуть бути конкурентоспроможними на ринку праці і будувати успішну кар’єру. В рамках проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» Навчальним центром IDEA ГО "Волинські перспективи" розроблений і регулярно проводиться інформаційний семінар-тренінг для безробітної молоді на тему: "Нові інформаційні технології: можливості для молоді ".19 жовтня 2016 року такий захід відбувся в Нововолинському міському центрі зайнятості.

28.10.2016  Кропивницький

Година Коду

Оскільки книжки були надані партнером ГО - бібліотекою, тож кожен біжаючий може взяти книгу з собою 15 по 23 жовтня 2016 року в Україні втретє відбувся Європейський Тиждень Коду. Ця ініціатива започаткована у 2013 році Нієле Кроес, єврокомісаром з питань цифрових технологій. Упродовж Тижня Коду сотні заходів організовано в різних країнах Європи і за її межами (в Австралії, Тайвані, Єгипті) Усі вони проходять під гаслом: «Технологія формує наше життя, але ми дозволяємо меншості вирішувати, як її використовувати».
Головна мета Тижня – сприяти поширенню інформації про кодування та створення різноманітних додатків, ігор за допомогою коду. Заходи у рамках Тижня спрямовані на те, щоб залучити якомога більше людей до програмування, показавши юним, дорослим і літнім людям практичне застосування коду, і розвіяти міфи щодо складності програмування.
Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва та громадська організація ТІМО «Відкриті двері» вирішили також долучитися до цієї акції і провели «Годину коду» для студентів та вчителів Кіровоградського будівельного коледжу.
Учасники Години Коду, що проходила в бібліотеці, відкрили для себе секрети програмування і відзначили, що, виявляється, це зовсім не складно, а навіть весело. А, створивши власний код, захотіли дізнатись більше, тому й зацікавились літературою з книжкової викладки «Програмувати ? це просто!», навіть взяли декілька книжок додому для поглибленого вивчення.
Новину висвітлював місцевий телеканал - https://www.youtube.com/watch?v=QfMowg_hwLg

26.10.2016  Рівне

Семінар для учнів Рівненської школи № 11 щодо безпеки в Інтернеті

Семінар для учнів Рівненської ЗОШ щодо безпеки в Інтернеті У час розквіту інформаційних технологій молодь все більше часу перебуває в Інтернет мережах. Діти також підхоплюють таку тенденцію, не завжди розуміючи, які небезпеки можуть чекати їх в Мережі. Тому тренери Рівненського навчального центру IDEA 26 жовтня провели семінар на цю тематику для учнів ЗОШ № 11 м. Рівне. Навчання складалось з 2-х частин: теоретичної та практичної. Під час теоретичної учасники отримали знання щодо небезпек, які можуть чекати їх під час користування мережею Інтернет та практичні поради щодо безпеки в Інтернеті. Під час проведення практичної частини учні зуміли самостійно дослідити та визначити приклади неправдивої інформації в Інтернеті.

24.10.2016  Токмак

Тренінг до міжнародного дня інформації про розвиток

24 жовтня, в рамках Міжнародного дня інформації про розвиток, відбувся англомовний тренінг з комп`ютерної грамотності для школярів смт. Чернігівка, які беруть участь у проекті Access. Під час заходу тренери навчального центру IDEA ознайомили дітей з освітніми онлайн-ресурсами, як англомовними (Coursera, Canvas), так і україномовними (Prometheus), а також з можливостями знайти конкретні безкоштовні відео-уроки, виходячи з потреб кожного учня та учениці. Діти проявили активність і задавали питання, а для наочності онлайн-освіти було продемонстровано кілька відео-роликів з лекціями від викладачів Стенфордського Університету.

23.10.2016  Вінниця

Основи програмування

Тренінг на тему "Основи програмування" провів 17 жовтня 2016 року Центр IDEA громадської організації "Паросток", що працює у Вінниці. Учасниками тренінгу стали студенти Вінницького соціально-економічного інституту Університету "Україна". Під час навчання молодь отримала знання та навички з кодування, які можуть стати в нагоді під час подальшого навчання і роботи.

13.10.2016  Тернопіль

Презентація: професійні та освітні можливості для молоді міста Тернополя

Презентація була проведена для студентів Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, соціальних працівників та соціальних педагогів.
Під час презентації учасники ознайомились з актуальними можливостями для молоді щодо:
- тимчасового та постійного працевлаштування;
- неформальної освіти в сферах ІТ, менеджменту та маркетингу, іноземної філології.
Корисною інформацією з учасниками поділились голова ТОО "АТОМ" Ірина Яремчук, координатор проекту "ДЕНЬ КАР'ЄРИ "PROFIT DAY" в м. Тернополі Альона Батовська та волонтер Корпусу Миру США Нішат Мхамуд.

12.10.2016  Рівне

Визначення схильності до програмування учнів серед старших класів

12 жовтня 2016 тренерка Рівненського навчального центру IDEA провела серед учнів випускних класів щодо визначення їх схильностей до комп'ютерних наук. Шляхом проведення уроку кодування випускники Шпанівського НВК "школа-сад" спробували себе в ролі програміста і зробили висновки щодо бажання та власних схильностей обирати саме професію, що повязана із розробкою програмного забезпечення.

11.10.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Відбулась година коду для школярів в місті Токмак. Тренерка продемонструвала учням декілька ігор, розроблених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Демонстрація сподобалася школярам і вони стали цікавитися, як можна створити власні ігри. Тренерка відповіла на усі запитання учнів і розповіла про основні правила розробки ігор та інструменти KODU, за допомогою яких свою ідею можна втілити в життя. Тренерка разом з учасниками заходу створила персонажа та ландшафт для гри, що викликало захват аудиторії. Після закінчення школярі висловили побажання про нові зустрічі з тренерами IDEA центру.

11.10.2016  Рівне

Навчання для лідерів учнівського самоврядування м. Вараш

Навчання для лідерів учнівського самоврядування м. Вараш Навчання для лідерів учнівського самоврядування м. Вараш було проведене 11 жовтня Центром IDEA громадської організації "Чайка". Під час навчання учасники тренінгу отримали інформацію щодо прав людини та гендерної рівності, здобули навички роботи в команді та управління конфліктами. Навчання включало такі теми, як розвиток лідерських якостей, вміння самопрезентації, розв’язання конфліктів ненасильницьким шляхом, мотивація молоді щодо участі у соціальному житті. Навчання провела тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик. Захід відбувся, завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

08.10.2016  Токмак

Тренінг "Створення і використання блогів"

Навчальний центр IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" (м.Токмак) провів у місті Мелітополі тренінг "Створення і використання блогів". Тренінг складався з двох частин - перша частина була присвячена створенню блогів і сайтів, друга - іншим сервісам, що можуть знадобитися в роботі над власним блогом.
Учасники тренінгу дізнались про основи створення блогу за 10 кроків, починаючи з реєстрації і закінчуючи графічними ефектами. Блоги в сучасному інформаційному суспільстві можуть служити тим першоджерелом, яке не спотворює інформацію і тим самим перешкоджає розпалюванню інформаційної війни. Також, на тренінгу увага акцентувалася на тому, що для кожної мережі слід розробляти свою стратегію, використовуючи її особливості. Саме таким чином можна домогтися найбільшого охоплення аудиторії для блогу, незалежно від того, який це блог - тематичний чи особистий.

05.10.2016  Токмак

Консультації для молоді з пошуку роботи в Інтернеті

Сьогодні один із ключових, найбільш важливих і доступних способів пошуку роботи — пошук роботи в Інтернеті. Зараз існує безліч спеціальних ресурсів, на яких можна підібрати підхожу вакансію, розмістити своє резюме, зв'язатись з працедавцем.
Проте, у молоді не завжди є достатньо знань, щоб цей пошук став ефективним, і саме тому тренерами центру IDEA ГО "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" періодично проводяться консультації з пошуку роботи в Інтернеті.
На консультаціях розглядаються основні напрями пошуку роботи в Інтернеті і особливості використання кожного з цих напрямків, учасники отримують поради щодо роботи з інтернет-сервісами для більш ефективного пошуку роботи.
Після отриманих консультацій учасники зможуть зробити пошук роботи своєї мрії більш ефективним, безпечним та результативним.

27.09.2016  Луцьк

Тренінг "Нові інформаційні технології: можливості для молоді" для студентів Східноєвропейського національного університету

27 вересня 2016 року Координатор Навчального центру IDEA провела тренінг "Нові інформаційні технології: можливості для молоді" для студентів Східноєвропейського національного університету. Під час заходу учасники ознайомилися з безкоштовними ресурсами, завдяки яким вони можуть розширювати свої можливості: долучатися до громадської діяльності, дізнаватися про безкоштовні навчання у різних сферах діяльності людини, шукати інформацію про цікаві ініціативи, до яких вони можуть приєднатися.
Захід став можливим в рамках соціальної ініціативи " IDEA підтримки Microsoft YouthSpark".

23.09.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Відбулась година коду для школярів в місті Токмак. Тренерка продемонструвала учням кілька ігор, розроблених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Демонстрація сподобалася школярам і вони стали цікавитися, як можна створити власні ігри. Тренерка відповіла на усі запитання учнів та розповіла про інструменти KODU. Школярі змогли пересвідчитися, що свою гру може створити кожен за наявності ідеї і невеликої кількості часу. Тренерка разом з учнями заходу створила персонажа та запрограмувала його рухи, що викликало захват аудиторії. По закінченні, школярі висловили побажання про нові зустрічі з тренерами IDEA-центру.

22.09.2016  Вінниця

Тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування"

22 вересня 2016 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування" для 22 вчителів-початківців Вінницьких СЗОШ. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з учасниками обговорювались такі питання, як ефективне подання навчального матеріалу, підвищення ефективності навчання за допомогою Kodu, впровадження в навчальну діяльність мови візуального програмування.

20.09.2016  Токмак

Розробка презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint

На базі ресурсного центру розвитку та інтеграції (IDP HUB TOKMAK) у місті Токмак відбувся захід, на якому тренер розповів учасникам про створення презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint. Учасники дізналися про інструменти для створення яскравого та унікального дизайну презентацій, про основні вимоги до вигляду презентацій, про різні методи показу слайдів тощо.
Учасники тренінгу отримали знання та навички для розробки своїх перших слайдів за допомогою Microsoft PowerPoint. Наприкінці заходу учасники обмінялись враженнями та розповіли про що саме будуть їх перші слайди і які інструменти вони будуть для цього використовувати.


Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site