Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

30.06.2017  Токмак

IT сервіси і додатки для планування часу у IDP HUB Токмак - за допомоги проекту IDEA

Останнім часом світ різко пришвидшився. Більшість людей просто не може впоратися з тим напливом інформації, задач, ідей, можливостей, які на них звалюються. Тому зараз на перший план виступає уміння ефективно розпоряджатися своїм часом. Важливо уміти розподіляти його так, щоб в першу чергу виконувались насправді важливі справи, які рухають нас уперед, і лише потім усі інші.
Зараз активно почали з’являтись сервіси та додатки, які дозволяють вести списки, планувати день та контролювати виконання задач. На тренінгу проекту IDEA, який відбувся на базі ресурсного центру розвитку та інтеграції (IDP HUB TOKMAK) у місті Токмак, тренерка розповіла про переваги таких програм, основні інструменти роботи з ними, можливість синхронізації цих додатків між ПК та смартфоном і відповіла на усі запитання присутніх.

22.06.2017  Кропивницький

"Година коду" - підготовка тренерів у Кропивницькому

В рамках обласного семінару для бібліотекарів, який проводить Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва Центром IDEA громадської організації ТІМО "Відкриті двері" було проведено чотири навчальні практикуми. На цих практикумах бібліотекарі області навчилися складати алгоритми на допомогою навчальних програм сайту code.org і познайомились із матеріалами, які можуть допомогти їм у проведені "Години коду" в грудні цього року.

20.06.2017  Луцьк

Заняття-змагання "Година Коду" у дитячому закладі "Світанок"

На Волині влітку діти не лише відпочивають, але й з користю проводять час. Саме так 20 червня 207 року у дитячому оздоровчому таборі "Світанок" Координатор Навчального центру IDEA ГО "Волинські перспективи" провела гру-змагання "Година Коду". Діти вчилися початкам програмування під час цікавої командної грі, не використовуючи при цьому ніякої техніки. Складання алгоритмів в ігровій формі сприяло розвитку навичок кодування юних програмістів. Заходи стали можливими, завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

09.06.2017  Токмак

Тренінг з використання системи контент-менеджменту WordPress

Для молоді смт. Чернігівка в районній бібліотеці відбувся тренінг з використання системи контент-менеджменту WordPress. Під час заняття тренер навчального центру IDEA розповів про всі етапи, необхідні для створення сайту. Учасники заходу були проінформовані про важливість читання доменного імені сторінки, також були продемонстровані можливості вибору і зміни дизайну сайту, і моменти, що необхідно враховувати при публікації інформації. У підлітків виникало безліч питань, на які одразу ж відповідав тренер. Присутні на тренінгу були вражені можливостями, які відкриває система контент-менеджменту Wordpress, адже з нею можуть працювати навіть початківці. Тренер також розповів про безліч шаблонів, які допомогають зробити створення сайту ще простішим.

08.06.2017  Рівне

Програмування в пришкільному таборі

Програмування в пришкільному таборі В пришкільному таборі 8 червня в Клеванському НВК "школа-ліцей" діти навчалися програмуванню. Уроки з програмування для школярів провели тренери Рівненського навчального центру IDEA. Під час таборування в школі діти не лише гарно проводили час, змагалися та грали в спортивні ігри, а й спробували себе в ролі програмістів та створювали комп'ютерні ігри, якими ділилися із друзями. "Просто та весело про складне та корисне" - саме під таки девізом проходили уроки з програмування для дітей в школі. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

30.05.2017  Токмак

KODU GAME LAB для студентів і студенток професійного ліцею в м.Токмак

Відбулась презентація Kodu Game Lab для студентів і студенток професійного ліцею в місті Токмак. Тренер продемонстрував декілька ігор, створених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Студенти були здивовані тим, що подібні ігри створюють навіть маленькі школярі. Учасники заходу невтомно розпитували тренера щодо процесу створення власної гри. Підлітки настільки зацікавились, що виявили побажання одразу спробувати створити власних персонажів гри. З допомогою тренера у студентів вийшло з легкістю запрограмувати дії персонажів за певних умов. Це виявилось дуже легко та цікаво.

24.05.2017  Рівне

Тренінг з програмування для безробітної молоді Рівненщини

24 травня 2017 року в приміщені Рівненського районного центру зайнятості був проведений тренінг для безробітних. Під час навчання 30 молодих людей отримали знання щодо роботи безкоштовних платформ, де вони можуть навчатися програмувати. Для учасників тренінгу інформація щодо освіти в сфері програмування та можливостей отримання роботи в сфері IT була особливо цікавою. Протягом навчання учасники не лише дізналися можливості освіти та працевлаштування, а й спробували програмувати на елементарному рівні. Для більшості з них це були перші спроби програмувати. Але уже тепер учасники усвідомлюють, що IT сфера - це місце де вони можуть отримати роботу. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

22.05.2017  Токмак

Як ефективно використовувати Інтернет для пошуку інформації

Відбувся тренінг для студентів і студенток Токмацького механічного технікуму з дуже актуальною тематикою "Як ефективно використовувати Інтернет для пошуку інформації". Зараз кожен користувач комп'ютеру за допомогою мережі Інтернет має змогу знайти будь-яку інформацію. Проте, не завжди пошук може бути швидким, а іноді ми не знаходимо те, що потрібно, наприклад під час пошуку додаткових матеріалів, поглиблення знань з певної тематики або підготовки доповідей. Все це зараз є важливими елементами в процесі навчання. Саме тому тренерка розповіла студентам, як зробити пошук в мережі Інтернет ефективним. Учасники заходу дізнались, що можна використовувати спеціальні символи і слова для встановлення параметрів пошуку. Окрім того, тренерка розповіла про велику кількість пошукових систем, їх можливості, про пошук за зображенням. Учасники заходу одразу ж виявили бажання перевірити отримані знання на практиці. Студенти були здивовані та не приховували свій захват, коли побачили швидкий та точний результат пошуку. Здавалось, що всі учасники відчули себе "хакерами", які знають, як дістати таємну інформацію!

22.05.2017  Вінниця

Основи програмування

22 травня 2017 року тренери Центру IDEA громадської організації "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Година Коду" для 24 учнів Вінницького ПТУ № 1. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" і спрямовано на ознайомлення учнів з основами інформатики з допомогою мультиплікаційних персонажів.

18.05.2017  Токмак

Тренінг з швидкого друку на клавіатурі у Токмаці

Для студентів і студенток професійного ліцею в місті Токмак відбувся тренінг «Швидкий друк на клавіатурі». Головна перевага швидкісного набору тексту на клавіатурі – це зекономлений час, адже в процесі навчання потрібно друкувати великі реферати, курсові тощо. Метод швидкого друку на комп’ютері допоможе набирати символи та тексти набагато швидше, і при цьому менше втомлюватися.
Тренерка розповіла присутнім, як для початку запам’ятати розташування клавіш на клавіатурі. Студенти дізнались, що для кожного пальця призначені певні клавіші, а це значно підвищує швидкість та зручність набору тексту. Кожен спробував застосувати отримані навички на практиці. Це виявилось не дуже легко, адже потрібно перебудувати свої звички набору тексту "двома пальцями". Однак, тренерка підбадьорила хлопців та дівчат сказавши, що головне в освоєнні будь-якої навички це регулярне тренування і практика. Після декількох днів інтенсивних вправ кожен зможе з легкістю побачити різницю у швидкості та простоті набору текстів.

17.05.2017  Токмак

Презентація Kodu Game Lab

Відбулась презентація Kodu Game Lab для учнів і учениць 8-го класу ЗОШ №5 міста Токмака. Тренерка розповіла про створення комп'ютерних ігор та інструменти програми KODU GAME LAB і показала, як вони працюють. Школярі забули про дзвоник на перерву і фантазували про створення власних персонажів. Усіх без виключення вразило, як швидко на моніторі комп'ютера з'являються яскраві ландшафти, персонажі гри, цікаві візуальні ефекти і навіть звуковий супровід! Хлопці та дівчата поринули у казковий світ пригод, який раніше здавався недосяжним для простих школярів. Діти так зацікавились, що пообіцяли за літні канікули розробити власні ігри з унікальними сюжетами і різними персонажами.

11.05.2017  Токмак

Проект IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark допоміг школярам освоїти WordPress

Для учнів та учениць школи №11 міста Токмака відбувся тренінг про використання системи контент-менеджменту WordPress для створення сайтів та блогів. Під час заняття школярі були ознайомлені з чотирма кроками зі створення безкоштовного сайту: реєстрацією доменного імені, вибором шаблону, налаштуванням дизайну і публікацією контенту. Тренер розповів про можливості вибору і зміни дизайну сайту, і моменти, що необхідно враховувати при публікації інформації. Деякі учні поділились планами: одні хочуть створити власну сторінку блогу, інші в майбутньому будуть створювати сайт з рекламою власних професійних послуг. Діти отримали базові знання, щоб втілити ці плани в життя.

11.05.2017  Рівне

Навчання учнів Корненської ЗОШ основам програмування

Навчання учнів Корненської ЗОШ основам програмування 11 травня 2017 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик провела тренінг з програмування для учнів Корнинської загальноосвітньої школи. Під час виконання нескладних завдань учасники розвивали навички візуалізації. Також школярі змогли засвоїти на практиці отримані знання та пройти нескладні завдання, створивши власні ігри. Учні отримали задоволення від процесу і нескладної форми подачі матеріалу. Дехто вже навіть зацікавився більш складним матеріалом. Тренінг відбувся завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"

11.05.2017  Луцьк

Тренінг "Можливості для програмування" для безробітної молоді у Володимир-Волинському

11 травня 2017 у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості для безробітної молоді був проведений навчальний тренінг-семінар Координатором Навчального центру IDEA. Під час навчань учасники заходу отримали можливості для програмування та саморозвитку. Координатор розповіла безробітній молоді про безкоштовні ресурси, якими вони можуть скористатися задля саморозвитку та початку кар’єри програміста. Паралельно координатор демонcтрувала усі ресурси наживо в Інтернеті. Після завершення тренінгу учасники звертаються за індивідуальними консультаціями.

03.05.2017  Токмак

Презентація Kodu Game Lab

В Стульневському НВК відбулась презентація Kodu Game Lab для учнів та учениць 7-го класу. Діти дуже зраділи, коли дізнались, що мова піде про створення комп'ютерних ігор. Тренер показав учням ігри, які розробили учасники навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Школярі були в захваті та не могли дочекатися, коли зможуть на практиці спробувати запрограмувати персонажів гри. Тренер розповів про покрокове створення гри: від вибору жанру гри до створення відповідної атмосфери за допомогою музичного супроводу та освітлення. Школярі після заходу подякували тренеру та з натхненням розповідали про свої плани зі створення власних ігор.

25.04.2017  Рівне

Kodu для учнів Сарненського районного ліцею

Kodu для учнів Сарненського районного ліцею 25 квітня 2017 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик провела навчання для учнів 9-х класів Сарненського районного ліцею з основ програмування. Діти вдало та із цікавістю виконували всі завдання, які пропонувала тренерка. Кожен учасник мав можливість зрозуміти, що програмувати це легко. Виконуючи нескладні завдання, діти складали алгоритми. Під час навчання діти розвивали навички кодування та могли зрозуміти, чи хочуть вони стати програмістами у майбутньому.
Заходи стали можливими, завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

25.04.2017  Рівне

Нові можливості для освіти через онлайн платформи для учнів

Нові можливості для освіти через онлайн платформи для учнів 25 квітня 2017 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик провела навчальний семінар для учнів Сарненського районного ліцею. Під час тренінгу учні ознайомилися із безкоштовними Інтернет ресурсами для самоосвіти та підвищення своїх навичок у сфері громадянської освіти, комп'ютерних навичок та навичок програміста. Для учнів було особливо цікаво знайти нові можливості освіти у сфері обробки великої кількості інформації, адже саме ці знання допоможуть учням під час навчання.
Тренінг відбувся завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"

13.04.2017  Рівне

Тренінг з програмування KODU

Тренінг з програмування KODU 13 квітня 2017 року для студентів Рівненського аграрного коледжу тренером Рівненського навчального центру IDEA, був проведений тренінг з програмування. Під час виконання нескладних завдань студенти розвивали навички візуалізації. Студенти отримали задоволення від процесу та нескладної форми подачі матеріалу, та дехто вже навіть зацікавився більш складним матеріалом.
Тренінг відбувся завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"

12.04.2017  Рівне

Проект IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark допоміг студентам у пошуку Інтернет-ресурсів у сфері комп'ютерної грамотності

Проект IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark допоміг студентам у пошуку Інтернет-ресурсів у сфері комп'ютерної грамотності 12 квітня 2017 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик провела навчальний семінар для студентів Рівненського державного аграрного коледжу. Під час семінару студенти ознайомилися із безкоштовними Інтернет-ресурсами для самоосвіти та підвищення своїх навичок у сфері громадянської освіти, комп'ютерних навичок та навичок програміста. Для студентів було особливо цікаво знайти нові можливості освіти у сфері обробки великої кількості інформації. Тренінг відбувся завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

07.04.2017  Токмак

Проект IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark допомагає молоді у Токмаці вивчити систему WordPress

В школі №11 м.Токмака відбувся тренінг по використанню системи контент-менеджменту WordPress для учнів 10-го класу. Під час заняття школярі разом з тренером навчального центру IDEA пройшли всі етапи, необхідні для створення сайту. Учні були проінформовані про важливість читання доменного імені сторінки, також були продемонстровані можливості вибору і зміни дизайну сайту, і моменти, що необхідно враховувати при публікації інформації. У школярів виникало безліч питань, на які одразу ж відповідав тренер. Присутні на тренінгу були вражені можливостями, які відкриває система контент-менеджменту WordPress.

04.04.2017  Токмак

Ознайомча презентація із KODU GAME LAB

14 березня в Центральній міській бібліотеці м. Токмака було людно. На чергову годину КODU завітали школярі з ЗОШ №5. Хлопчики та дівчатка з самого початку, під час ознайомчої презентації із KODU GAME LAB, із зацікавленням слухали тренера. Проте найцікавіше чекало їх згодом, коли учні почали створювати ігри власноруч. Спочатку діяли покроково. Повторюючи за тренером, учні створили ландшафт та найпростіших героїв. Але вже за 30 хвилин на кожному екрані майоріли заводи, дерева, гармати та інші об’єкти, запрограмовані виконувати прості завдання. Усі присутні впевнилися, що власноруч створити хай не складну, проте власну гру – досить просто, а головне – неймовірно цікаво!

20.03.2017  Рівне

Навчання компютерної грамотності для безробітних

20 березня 2017 года на базі Рівненського районного центру зайнятості тренерка Рівненського навчального центру IDEA провела навчання з комп'ютерної грамотності для безробітних. Учасники семінару мали нагоду оволодіти необхідними навичками користування персональним комп’ютером. Адже під час пошуку роботи вміння користуватися комп'ютером є додатковим плюсом для шукача. Учасники отримали теоретичні знання та практичні вміння з основ комп'ютерної грамотності, зуміли ознайомитися із набором Офісних програм та удосконалили навички створення презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint.
Учасники під час семінару отримали знання та навички, які повинні допомогти кожному безробітному впевненіше відчувати себе на ринку праці. Захід відбувся, завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

17.03.2017  Луцьк

Навчальний семінар для студентів факультету психології Східноєвропейського національного університету "Розширення своїх можливостей шляхом використання нових інформаційних технологій, зокрема платформ для програмістів-початківців"

17 березня 2017 року відбулася зустріч координатора Навчального центру «IDEA» (ГО «Волинські перспективи») Наталії Литвиної зі студентами психологічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на тему: "Розширення своїх можливостей шляхом використання нових інформаційних технологій, зокрема платформ для програмістів-початківців".
Під час зустрічі молоді люди отримали інформацію про можливості для самореалізації, які вони можуть отримати, правильно використовуючи інтернет. Запрошені гості детально розповіли про інтернет-ресурси, які можуть бути корисними для розширення додаткової освіти молоді, участі їх у волонтерських програмах, тренінгах, дебатах і т.д.
Під час профорієнтаційного семінару молоді люди ознайомилися з особливостями та вимогами до складання конкурентноспроможного резюме, дізналися про секрети проходження співбесіди з їх майбутніми роботодавцями.
Після зустрічі студенти матимуть змогу звертатися за безкоштовними індивідуальними консультаціями до координатора Навчального центру «IDEA». Цей захід став можливим у рамках реалізації проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark».

16.03.2017  Вінниця

Тренінг з основ програмування KODU

16 березня 2017 року тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Година Коду" для 8 дітей Вінницького обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь”. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінг було спрямовано на ознайомлення учнів з основами інформатики за допомогою персонажів Angry Birds, Білкою з Льодовикового періоду, Анною та Ельзою. Під час тренінгу слухачі на власному прикладі змогли зрозуміти, що кожен при бажанні може опанувати основи програмування.

01.03.2017  Рівне

Навчання для вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Навчання для вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей 1 березня 2017 року тренерка Рівнeнського навчально центру IDEA Оксана Салівончик провела тренінг для вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей що знаходиться в с.Олександрія, Рівненського району. Навчання молоді із центру основам безпеки в Інтернеті є невід'ємною частиною виховного процесу, адже вихованці не мають опіки сім'ї та ризикують мати негативний досвід користування Інтернетом. Під час навчання учасники вивчили основні правила безпеки в Інтернеті та практикували використання засобів особистої безпеки та безпеки своєї інформації в мережі. Тренінг відбувся завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

27.02.2017  Луцьк

Семінар "Безкоштовні можливості для розвитку навичок програміста" для учнів 10-11х класів ЗОШ №8 м. Ковеля

23 лютого 2017 року навчальний Центр IDEA ГО "Волинські перспективи", спільно з спеціалістами Ковельського міськрайонного центру зайнятості, провів інформаційний семінар "Безкоштовні можливості для розвитку навичок програміста: ресурси Prometheus та Hour of Code" для учнів 10-11х класів ЗОШ № 8 м. Ковеля. Старшокласники познайомилися віртуальними платформами, де вони можуть розпочати власний шлях програмістів-початківців. У цікавій ігровій формі та у формі практичних робіт, які чергуються з лекціями викладачів Гарвардського університету, молоді люди зможуть черпати нові знання на шляху до отримання професії своєї мрії - програміста.
Також вчителі інформатики цієї школи отримали інформацію про безкоштовні ресурси, готове планування уроків, роздаткові матеріали, які були розроблені спеціалістами корпорації Microsoft, для використання у навчальному процесі.

27.02.2017  Рівне

Програмування для студентів Рівненського аграрного коледжу

Програмування для студентів Рівненського аграрного коледжу 27 лютого 2017 року для студентів 3 курсу Рівненського аграрного коледжу тренером Рівненського навчального центру IDEA, був проведений тренінг з програмування. Під час виконання нескладних завдань студенти розвивали навички візуалізації. Також студенти змогли познайомитися із безкоштовними платформами, які вони зможуть використати під час свого навчання. Студенти отримали задоволення від процесу та нескладної форми подачі матеріалу, та дехто вже навіть зацікавився більш складним матеріалом.
Тренінг відбувся завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"

22.02.2017  Тернопіль

Курс Microsoft Visual Basic

На занятті, що проведене тренінговим центром IDEA у Тернополі, вивчаюлась робота з Microsoft Visual Basic. Середовище розробки Microsoft Visual Basic містить інструменти для візуального конструювання користувацького інтерфейсу та вважається потужним засобом швидкої розробки програм.Microsoft Visual Basic використовується для компонентного способу створення програм, що працюють під управлінням майже усіх версій операційних систем сімейства Microsoft Windows. Запропонований під час заняття матеріал був початковим, вступним для усіх, хто висловив побажання зрозуміти принципи програмування.

22.02.2017  Київ

Розробка ефективної презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint

Відбулось заняття для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, на якому студенти удосконалили навички створення презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint. Учасники дізналися про інструменти для створення яскравого, унікального і ефективного дизайну презентації, про основні вимоги до вигляду презентації, про різні методи показу слайдів тощо.
Для студентів це дало можливість отримати знання, які вони можуть використовувати під час презентації своїх доповідей на семінарах, конференція, "круглих столах", для візуалізації власних досліджень. Учасники навчились виділяти основну інформацію , систематизувати її для ефективного представлення. Наприкінці заняття студенти створили свої презентації на обрану тему.

20.02.2017  Токмак

Година KODU для школярів

20 лютого 2017 року на базі Центральної міської бібліотеки для учнів дев’ятих класів ЗОШ №2 м. Токмака відбулася чергова година KODU. Школярів з перших хвилин зацікавила програма KODU GAME LAB, адже за її допомогою можна власноруч створити тривимірну гру, тому дуже зраділи, коли дізналися, що цим вони і будуть згодом займатися.
Після короткої презентації та «інструктажу» тренерки з основних правил роботи з KODU, діти прийнялися створювати фантастичні світи з яскравими ландшафтами та героями. Година промайнула непомітно і всі без винятку погодилися, що із задоволенням продовжили б заняття, аби навчитися створювати більш складні та захопливі ігри.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA




про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site