Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

05.02.2016  Рівне

Семінар "Небезпеки під час пошуку роботи"

Семінар Під час семінару, що що провела тренерка проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик 28 січня 2016 року, студенти ліцею у місті Рівному отримали основну інформацію щодо шляхів пошуку роботи і небезпек, які можуть чекати на них. Під час семінару студенти отримали знання щодо того, як відстоювати свої права на гідну роботу й заробітню плату, і як скористатися всіма можливостями під час пошуку роботи.

02.02.2016  Вінниця

Тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування."

28 січня 2016 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування" для 22 студентів Вінницького педагогічного університету . Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з учасниками обговорювались такі питання - як ефективно подати навчальний матеріал; як підвищити ефективність навчання за допомогою Kodu; як впровадити в навчальну діяльність мову візуального програмування. Учасники навчилися створювати прості 3D ігри за допомогою Kodu.

28.01.2016  Луцьк

Заняття з програмування: використання платформи Microsoft Azure для створення власного сайту

21 січня 2016 року на базі Рожищенського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулося заняття з програмування, на якому відвідувачі вчилися створювати персональні сайти на платформі Microsoft Azure. Завдяки підтримці компанії Microsoft та безкоштовному доступу до цієї платформи, кожен учасник заходу відчув себе в ролі програміста та доторкнувся до процесу написання коду, завдяки якому наповнюється контент сайту. Отримані знання вони будуть використовувати і в подальшому під керівництвом керівника гурта комп'ютерних наук та інформатики.

26.01.2016  Рівне

Навчання компютерної грамотності шляхом вивчення нових можливостей для створення презентацій

Навчання компютерної грамотності шляхом вивчення нових можливостей для створення презентацій Навчання комп'ютерної грамотності студентів Рівненського ліцею пройшло шляхом вивчення нових можливостей для створення презентацій. Під час навчання студентам досить часто потрібно презентувати свої напрацювання за допомогою презентацій. Оскільки на це зазвичай витрачається досить багато часу, отримані знання щодо створення презентацій швидко та творчо були актуальними та повчальними для учасників. Навчання складалось із двох частин: теоретичної та практичної. Тренінг пройшов в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

11.12.2015  Рівне

"Година коду" в Здолбунівському районі

11 грудня учні Здолбунівського району взяли участь у навчанні "Година Коду". Під час тренінгу вони мали можливість довести, що програмування - це просто для кожного. Під керівництвом тренера Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Миколи Миронця, шляхом складання простих "блоків", юнаки та дівчата вчилися програмувати. Всі учасники успішно справилися з усіма завданнями кодування.

10.12.2015  Кіровоград

Майбутні вчителі з Кіровоградського педагогічного ліцею взяли участь у "Годині Коду"

Майбутні вчителі з Кіровоградського педагогічного ліцею взяли участь у Щорічно у грудні у всьому світі проходить глобальний захід в рамках "Години Коду", що залучає десятки мільйонів учнів у більш, ніж 180 країнах світу. У 2015 році захід проходив з 7 по 13 грудня. Цей одногодинний курс дає змогу усім,хто побажає, спробувати свої сили у програмуванні і довести іншим, а головне самому собі, що програмувати – це просто. В рамках цього заходу свої сили у програмуванні вже спробували чимало зірок шоу-бізнесу, політики та спорту. В минулому році разом з учнями програмували: засновник соціальної мережі Марк Цукерберг, Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама та актор Ештон Качер.
10 грудня цього року і учні Кіровоградського педагогічного ліцею взяли участь у всесвітній акції "Година Коду". У цікавому для сучасної молоді інтерфейсі гри «Майнкрафт/MINECRAFT Hour of Code» та «Зоряні війни/ Star Wars: Build a Galaxy with Code» вони успішно справилися з усіма завданнями кодування. Під керівництвом тренера громадської організації ТІМО "Відкриті двері", шляхом складання простих "блоків", юнаки та дівчата навчилися створювати цикли та вибірки.
Гадаєте написати такий код під силу лише програмістам?
Майбутні вчителі з Кіровоградського педагогічного ліцею створювали такі коди за виграшки. А в перервах між кодуванням познайомились із захопливими відеороликами з інтерв’ю від знаменитостей.

26.11.2015  Рівне

Психологічна мотивація до вибору професії

Психологічна мотивація до вибору професії Навчання для дітей-сиріт, вихованців шкіл Костопільського району на тему "Психологічна мотивація до вибору професії" провела 26 листопада 2015 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Тетяна Білковська. Під час семінару обговорили особливості навчання та вступу до навчальних закладів дітей-сиріт і напівсиріт. Також звернули увагу дітей на важливість вибору підходящої професії та ризиків, які чекають попереду. Захід був організований спільно із Костопільським центром зайнятості.

25.11.2015  Київ

Семінар для студентів "Безпечний Інтернет"

В рамках реалізації проекту "Відкритий світ інформаційних технологій" Центр IDEA всеукраїнського громадського центру "Волонтер" провів семінар "Безпечний Інтернет". Під час заходу студенти-учасники обговорили переваги та ризики діяльності в Інтернет-мережі і визначили шляхи розв'язання можливих ризикованих ситуацій в Інтернет-мережі, до яких можуть потрапляти підлітки. Учасникам були запропоновані правила безпечної поведінки в Інтернет-мережі, яких мають дотримуватися підлітки та їхні батьки. Організатори сподіваюся, що участь у цьому заході буде корисною для його учасників, як майбутніх фахівців, так і просто, як користувачів Інтернету.

28.10.2015  Рівне

Школярі сільських шкіл навчаються створювати мультфільми

28 жовтня 2015 року тренерами проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" був проведений навчальний курс з метою підвищення комп'ютерної грамотності учнів ЗОШ Здолбунівського району Рівненської області. Під час тренінгу учні навчались створювати мультфільми, використовуючи програму Goanimator. Всім учасникам сподобалось навчання. "Адже такого нас на уроках інформатики не навчають. Це і весело і водночас повчально", поділився своїми враженнями один із учасників тренінгу.

20.10.2015  Луцьк

"Кодування, як інструмент для профорієнтації" - заняття для учнів 9-го класу НВК № 10 м. Луцька

20 жовтня 2015 року учні 9-го класу НВК №10 м. Луцька стали учасниками заняття "Кодування, як інструмент для профорієнтації". Під час заходу учні познайомилися з цікавими програмами для керування героями відомих ігор. Самі того не усвідомлюючи, діти програмували дії персонажів, та виконували цікаві завдання. Для вчителя було надано перелік ресурсів, які він зможе використовувати для подальшого навчання учнів на уроках інформатики.

15.10.2015  Рівне

Ярмарок професій «Професія твого майбутнього»

Ярмарок професій «Професія твого майбутнього»  за участі Центру IDEA у Рівному У Кузнецовську 15 жовтня 2015 року відбувся Ярмарок професій «Професія твого майбутнього». У форматі інтерактивного спілкування учнівська молодь мала змогу поспілкуватися з координатором антикризових програм Рівненського обласного об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» та тренером проекту IDEA, яка провела мотиваційний семінар з елементами відеолекторію за темою “Робота за кордоном: міфи та реальність”.
В ході Ярмарку школярам та їх батьках було продемонстровано відеофільм “Станція призначення — життя” з метою запобігання використання нелегальної дитячої праці. Працівники міського центру зайнятості інформували старшокласників про ситуацією на місцевому та регіональному ринках праці, про діяльність ринкоутворюючих підприємств, потребу роботодавців у кадрах, а також надавали юридичні консультації у сфері праці та зайнятості. Третина дітей пройшли професійно-діагностичне тестування з визначення своїх нахилів та здібностей щодо майбутньої професії.

26.09.2015  Київ

Станційний експрес "Безпечний Інтернет"

У рамках великої соціальної гри, що проходила у Маріїнському парку на святі "Юнь Києва запрошує" 26 вересня 2015 року, діти та молодь - відвідувачі Центру IDEA Всеукраїнської громадської організації "Волонтер" мали змогу обговорити актуальні соціальні питання, що стосуються їх.
Під час проходження квесту учасники в ігровій формі визначили переваги та ризики діяльності в Інтернет-мережі, правила безпечної поведінки в Інтернет-мережі, а також альтернативні способи проведення дозвілля у реальному житті. Одними із популярних альтернативних способів проведення дозвілля учасники визначали: спілкування не у соціальних мережах, а у реальному житті, та ігри у реальному часі з реальними друзями. Такі види діяльності учасники могли втілити у життя на станції "#Volunteer_Play".

21.09.2015  Луцьк

Використання нових інформаційних технологій для активної громадської роботи

12 вересня 2015 координатор Навчального центру IDEA , що діє як підрозділ громадської організації "Волинські перспективи", взяла участь у конференції студентів-активістів, що є членами міжнародної молодіжної громадської організації AIESEC в м. Луцьку. Під час сесії, що проводила координатор центру IDEA Наталія Литвина, учасники розглянули можливість використання нових інформаційних технологій для побудови публічних виступів, познайомилися з TED-виступами, які можна знайти на багатьох каналах в мережі і щоразу вдосконалювати свої навички, попрацювали над порадами ораторам-початківцям.

31.08.2015  Токмак

Презентація ігор в KODU GAME LAB для молодших школярів

Презентація ігор в KODU GAME LAB для молодших школярів проведена в Токмацькій міській дитячій бібліотеці Центром IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет".
Діти побачили ігри, які створили учасники навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Школярі, зацікавлені можливістю створити власну гру, уважно слухали тренера, який розповідав про інструменти в KODU та їх можливості. Після ознайомлювальної розповіді тренера, діти із задоволенням спробували створити ландшафт для своєї майбутньої гри.

19.08.2015  Вінниця

Тренінг «Кроки для успішного працевлаштування" для членів громадських організацій

19 серпня 2015 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг «Кроки для успішного працевлаштування" для 15 членів громадських організацій. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з слухачами обговорювались такі питання, як шляхи пошуку роботи, використання новітніх технологій Інтернет в пошуках роботи, види резюме, складання резюме і супровідного листа, спілкування з роботодавцем під час співбесіди, вміння презентувати себе.

04.08.2015  Токмак

Презентація бізнес-ідей з допомогою програм Microsoft Office

Навчальний центр IDEA у Токмаці провів інформативний захід в міськрайонному центрі зайнятості щодо можливості та ефективності представлення власних бізнес-ідей з допомогою програм Microsoft Office.
Люди, які бажають розпочати свою справу, часто стикаються з необхідністю презентувати свою ідею меценатам, щоб отримати фінансування. Добра, змістовна презентація - гарантія того, що це фінансування буде отримано, і у цій саме презентації можуть дуже стати в нагоді програми Microsoft Office.

31.07.2015  Луцьк

Відпочиваючи, продовжуємо навчатись з IDEA

Влітку більшість друзів перебуває на заслуженому відпочинку, а Центр IDEA громадської організації "Волинські перспективи" продовжує працювати з молодим поколінням Волині, завдяки підтримці корпорації Microsoft. У червні і липні 2015 року координатор Навчального Центру IDEA Наталія Литвина провела ряд занять у дитячому позаміському оздоровчому закладі "Ровесник" (с. Всеволодівка, Луцького району) та у дитячому позаміському оздоровчому закладі імені О. Кошового (с. Дачне, Ківерцівського району) і провела інтелект-гру "ІТ брейн-ринг" .

21.07.2015  Рівне

Година коду для вихованців дитячого табору

Година коду для вихованців дитячого табору 21 липня для вихованців літнього табору "Електронік" в Олександрії Рівненського району відбулася презентація "Знайомство з Kodu Game Lab". Учасники познайомилися з основами програми «Kodu Game Lab» і відкрили для себе світ візуального та об'єктно-орієнтованого програмування, дізналися про те, як створюються комп'ютерні ігри. Та найголовніше - діти спробували себе в ролі програміста-розробника. Учасники зацікавились процесом навчання і швидко зрозуміли всю інформацію, що розповідала тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик.

20.07.2015  Рівне

Тренінг для вихованців літнього табору "Електронік"

Тренінг для вихованців літнього табору 20 липня 2015 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик провела тренінг на тему: ""Булінг" та "кібер-булінг" серед молоді" для вихованців літнього табору "Електронік" в Олександрії. Учасники тренінгу обговорили можливі варіанти поведінки, які не дозволили б стати жертвою. Оскільки молодь досить багато часу проводять в Інтернеті, поняття "кібер-булінгу" для них стало одним з найцікавіших. На початку заняття більшість учасників не вважали "кібер-булінг" проблемою, яка може призвести до серйозних наслідків, проте їх думка змінилася. Учасники не лише дізналися інформацію про явище "булінг" та "кібер-булінг", а й отримали практичні навички, як можна себе захистити.

18.07.2015  Токмак

Використання комп`ютерних технологій в проектному менеджменті

18 липня 2015 року навчальний центр IDEA у м.Токмаці провів на базі міської дитячої бібліотеки за активної підтримки її завідувачки та керівниці Інтернет-центру Марини Таран тренінг з написання проектів з використанням комп`ютерних технологій. У тренінгу взяли участь внутрішньо переміщені особи, які проживають в м. Токмаці, представники громад Токмацького і Чернігівського районів, керівники та співробітники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, громадські діячі.
Учасники й учасниці тренінгу обговорили проблемні зони, що існують у місцевій громаді. Найбільш актуальною і такою, що потребує нагального вирішення, на думку більшості, стала проблема відсутності єдиного місця дозвілля та розвитку для дітей і молоді. Важливо зазначити, що не просто місця, а такого молодіжного осередку, що буде працювати і влітку, і на вихідних, де будуть сучасні аніматори, які своєю активністю та креативністю будуть локомотивами сучасного молодіжного руху в місті, де будуть пропонувати молоді інформацію про нові можливості в безпечному інформаційно-комунікаційному світі, освітні програми для дітей та молоді у сфері комп`ютерної грамотності.
Гарно, коли проводиться не лише інформаційний семінар, а пізнавальний захід, сповнений життєвих прикладів і ситуацій, що можуть бути корисними в подальшій проектній роботі його учасників та учасниць.

02.07.2015  Токмак

Жіноче лідерство та комп`ютерні технології на користь громади

У тренінгу, що відбувся на базі Мелітопольського національного педагогічного університету, взяло участь 23 жінки. Головний актив групи склали студентки та викладачки, які виявилися найбільш активними. Жінки не тільки розвивали особисту ефективність та вчилися комп`ютерним технологіям на тренінгу - вони також візуалізували проблеми, виклики і перспективи громади, в якій проживають, зробили спробу розробити міні-проект для мобілізації ресурсів всіх дійових осіб місцевої громади.

30.06.2015  Рівне

Урок кодування для молоді Рівненщини

30 червня 2015 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик провела тренінг для молоді Рівненщини. Під час заняття учасники з допомогою тренера ознайомилися з інструментами конструктора Kodu Game Lab. На тренінгу учасники отримали основну інформацію щодо створення комп'ютерних ігор та базові знання для подальшої роботи з Kodu, а також почули про можливості навчання комп'ютерної грамотності на базі Рівненського навчального центру IDEA.

23.06.2015  Луцьк

Тренінг для випускників ВНЗ Луцька "ВИКОРИСТАННЯ НОВИХ ІТ ДЛЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ"

Навчальний Центр IDEA при ГО "Волинські перспективи" провів 23 червня 2015 р. спільно з Обласною науковою бібліотекою ім. Олени Пчілки тренінг для випускників вищих навчальних закладів міста Луцька "ВИКОРИСТАННЯ НОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ УСПІШНОЇ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ". Під час заходу випускники познайомилися з комп’ютерними тестами для особистої профорієнтації. Також для них було представлено можливості для успішного працевлаштування та самореалізації, які пропонує Інтернет. Після завершення навчання 11 випускників звернулися до координатора Навчального Центру IDEA за індивідуальними консультаціями.

04.06.2015  Токмак

Використання нових інформаційних технологій - шлях до самозайнятості

Презентацію проекту "Відкритий світ інформаційних технологій" для внутрішньо переміщених осіб провели тренери центру IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет"" (м.Токмак). На заході розповідалось, як створити конкурентоспроможне резюме, про можливості Office 365, хмарні технології та комп`ютерну грамотність взагалі. Протягом презентації учасникам було продемонстровано багато можливостей, якими можна скористатися в навчальному центрі. Наприкінці заходу усі учасники висловлювали подяку та просили надати ще більш змістовну інформацію про продукти компанії Microsoft.

27.05.2015  Рівне

Школярі в літньому таборі дізналися, що таке комп'ютерне програмування

З допомогою Рівненського Центру IDEA при громадській організації "Чайка" школярі, які відпочивають у Шпанівському пришкільному літньому таборі, дізналися що таке комп'ютерне програмування і навчилися створювати мультики. Таке цікаве заняття провела тренерка Рівненського центру IDEA Оксана Салівончик. Діти швидко засвоїли ази програмування і кожен з радістю демонстрував свої успіхи.

19.05.2015  Рівне

"Комп'ютерна безпека" навчання за участі тренерів Microsoft

Тренінг 19 травня на базі Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту 20 учнів пройшли навчання з теми "Комп'ютерна безпека". Тренінг підготували та провели тренери Рівненського навчального центру IDEA за участі спеціалістів Microsoft. Зв'язок з тренером був налагоджений засобами відео-зв'язку через Інтернет. Студенти змогли пройти реєстрацію на сайті "онлайн" - навчання Майкрософт, пройти короткий курс навчання і здати тести. Ті студенти, які успішно здали тести, зможуть отримати сертифікати від Майкрософт.

15.05.2015  Токмак

Відкритий інформаційний семінар щодо використання "онлайн"-сервісів для підвищення власної конкурентноспроможності

В рамках Днів Європи в Україні, для учнів та учениць ЗОШ №1 смт. Чернігівка Запорізької області був проведений відкритий інформаційний семінар щодо використання "онлайн"-сервісів для підвищення власної конкурентоспроможності, можливості отримати грант на стажування та здобуття міжнародної освіти. Також презентувалися "онлайн"-сервіси в соціальних мережах щодо можливостей взяти участь у навчальних тренінгах і конкурсах.

13.05.2015  Токмак

Інформаційна грамотність для активних громадян

Створення і розбудова мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій призводить до соціальних змін і забезпечення сталого розвитку суспільства. Саме молодь є рушіями реформ у своїх громадах. Тому, навчання активних громадян інформаційній грамотності сприяє підвищенню якості освіти в молодіжному середовищі. Молодь - це соціально-незахищена верства населення, тому навчальний центр IDEA в м. Токмаці максимально допомагає молодим хлопцям та дівчатам отримувати, розповсюджувати і використовувати інформацію, змістовно користуватися мережею Інтернет, що є важливою умовою їх всебічного розвитку.

13.05.2015  Луцьк

"Кодування - це весело та цікаво" - заняття для учнів 7-го класу Волинського ліцею обласної ради

13 травня 2015 року учні 7-го класу Волинського ліцею обласної ради стали учасниками заняття "Кодування - це весело та цікаво". Під час заходу учні познайомилися з цікавими програмами для керування героями відомих ігор. Самі того не усвідомлюючи, діти програмували дії персонажів та виконували цікаві завдання. Для вчителя було надано перелік ресурсів, які він зможе використовувати для подальшого навчання учнів на уроках інформатики.

05.05.2015  Токмак

Професійне резюме - запорука кар`єрного розвитку молоді

В рамках тренінгу «Професійне резюме - запорука кар`єрного розвитку молоді», що проводився у Токмаці, Запорізької області молодь дізналась про те, як створювати резюме під час роботи з текстовим редактором. Учасники навчились створювати якісний і змістовний контент документу, редагувати та форматувати текст, створюючи важливий для кожної конкурентоспроможної людини документ – резюме.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site