Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

20.10.2015  Луцьк

"Кодування, як інструмент для профорієнтації" - заняття для учнів 9-го класу НВК № 10 м. Луцька

20 жовтня 2015 року учні 9-го класу НВК №10 м. Луцька стали учасниками заняття "Кодування, як інструмент для профорієнтації". Під час заходу учні познайомилися з цікавими програмами для керування героями відомих ігор. Самі того не усвідомлюючи, діти програмували дії персонажів, та виконували цікаві завдання. Для вчителя було надано перелік ресурсів, які він зможе використовувати для подальшого навчання учнів на уроках інформатики.

26.09.2015  Київ

Станційний експрес "Безпечний Інтернет"

У рамках великої соціальної гри, що проходила у Маріїнському парку на святі "Юнь Києва запрошує" 26 вересня 2015 року, діти та молодь - відвідувачі Центру IDEA Всеукраїнської громадської організації "Волонтер" мали змогу обговорити актуальні соціальні питання, що стосуються їх.
Під час проходження квесту учасники в ігровій формі визначили переваги та ризики діяльності в Інтернет-мережі, правила безпечної поведінки в Інтернет-мережі, а також альтернативні способи проведення дозвілля у реальному житті. Одними із популярних альтернативних способів проведення дозвілля учасники визначали: спілкування не у соціальних мережах, а у реальному житті, та ігри у реальному часі з реальними друзями. Такі види діяльності учасники могли втілити у життя на станції "#Volunteer_Play".

21.09.2015  Луцьк

Використання нових інформаційних технологій для активної громадської роботи

12 вересня 2015 координатор Навчального центру IDEA , що діє як підрозділ громадської організації "Волинські перспективи", взяла участь у конференції студентів-активістів, що є членами міжнародної молодіжної громадської організації AIESEC в м. Луцьку. Під час сесії, що проводила координатор центру IDEA Наталія Литвина, учасники розглянули можливість використання нових інформаційних технологій для побудови публічних виступів, познайомилися з TED-виступами, які можна знайти на багатьох каналах в мережі і щоразу вдосконалювати свої навички, попрацювали над порадами ораторам-початківцям.

31.08.2015  Токмак

Презентація ігор в KODU GAME LAB для молодших школярів

Презентація ігор в KODU GAME LAB для молодших школярів проведена в Токмацькій міській дитячій бібліотеці Центром IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет".
Діти побачили ігри, які створили учасники навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Школярі, зацікавлені можливістю створити власну гру, уважно слухали тренера, який розповідав про інструменти в KODU та їх можливості. Після ознайомлювальної розповіді тренера, діти із задоволенням спробували створити ландшафт для своєї майбутньої гри.

19.08.2015  Вінниця

Тренінг «Кроки для успішного працевлаштування" для членів громадських організацій

19 серпня 2015 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг «Кроки для успішного працевлаштування" для 15 членів громадських організацій. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з слухачами обговорювались такі питання, як шляхи пошуку роботи, використання новітніх технологій Інтернет в пошуках роботи, види резюме, складання резюме і супровідного листа, спілкування з роботодавцем під час співбесіди, вміння презентувати себе.

04.08.2015  Токмак

Презентація бізнес-ідей з допомогою програм Microsoft Office

Навчальний центр IDEA у Токмаці провів інформативний захід в міськрайонному центрі зайнятості щодо можливості та ефективності представлення власних бізнес-ідей з допомогою програм Microsoft Office.
Люди, які бажають розпочати свою справу, часто стикаються з необхідністю презентувати свою ідею меценатам, щоб отримати фінансування. Добра, змістовна презентація - гарантія того, що це фінансування буде отримано, і у цій саме презентації можуть дуже стати в нагоді програми Microsoft Office.

31.07.2015  Луцьк

Відпочиваючи, продовжуємо навчатись з IDEA

Влітку більшість друзів перебуває на заслуженому відпочинку, а Центр IDEA громадської організації "Волинські перспективи" продовжує працювати з молодим поколінням Волині, завдяки підтримці корпорації Microsoft. У червні і липні 2015 року координатор Навчального Центру IDEA Наталія Литвина провела ряд занять у дитячому позаміському оздоровчому закладі "Ровесник" (с. Всеволодівка, Луцького району) та у дитячому позаміському оздоровчому закладі імені О. Кошового (с. Дачне, Ківерцівського району) і провела інтелект-гру "ІТ брейн-ринг" .

21.07.2015  Рівне

Година коду для вихованців дитячого табору

Година коду для вихованців дитячого табору 21 липня для вихованців літнього табору "Електронік" в Олександрії Рівненського району відбулася презентація "Знайомство з Kodu Game Lab". Учасники познайомилися з основами програми «Kodu Game Lab» і відкрили для себе світ візуального та об'єктно-орієнтованого програмування, дізналися про те, як створюються комп'ютерні ігри. Та найголовніше - діти спробували себе в ролі програміста-розробника. Учасники зацікавились процесом навчання і швидко зрозуміли всю інформацію, що розповідала тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик.

20.07.2015  Рівне

Тренінг для вихованців літнього табору "Електронік"

Тренінг для вихованців літнього табору 20 липня 2015 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик провела тренінг на тему: ""Булінг" та "кібер-булінг" серед молоді" для вихованців літнього табору "Електронік" в Олександрії. Учасники тренінгу обговорили можливі варіанти поведінки, які не дозволили б стати жертвою. Оскільки молодь досить багато часу проводять в Інтернеті, поняття "кібер-булінгу" для них стало одним з найцікавіших. На початку заняття більшість учасників не вважали "кібер-булінг" проблемою, яка може призвести до серйозних наслідків, проте їх думка змінилася. Учасники не лише дізналися інформацію про явище "булінг" та "кібер-булінг", а й отримали практичні навички, як можна себе захистити.

18.07.2015  Токмак

Використання комп`ютерних технологій в проектному менеджменті

18 липня 2015 року навчальний центр IDEA у м.Токмаці провів на базі міської дитячої бібліотеки за активної підтримки її завідувачки та керівниці Інтернет-центру Марини Таран тренінг з написання проектів з використанням комп`ютерних технологій. У тренінгу взяли участь внутрішньо переміщені особи, які проживають в м. Токмаці, представники громад Токмацького і Чернігівського районів, керівники та співробітники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, громадські діячі.
Учасники й учасниці тренінгу обговорили проблемні зони, що існують у місцевій громаді. Найбільш актуальною і такою, що потребує нагального вирішення, на думку більшості, стала проблема відсутності єдиного місця дозвілля та розвитку для дітей і молоді. Важливо зазначити, що не просто місця, а такого молодіжного осередку, що буде працювати і влітку, і на вихідних, де будуть сучасні аніматори, які своєю активністю та креативністю будуть локомотивами сучасного молодіжного руху в місті, де будуть пропонувати молоді інформацію про нові можливості в безпечному інформаційно-комунікаційному світі, освітні програми для дітей та молоді у сфері комп`ютерної грамотності.
Гарно, коли проводиться не лише інформаційний семінар, а пізнавальний захід, сповнений життєвих прикладів і ситуацій, що можуть бути корисними в подальшій проектній роботі його учасників та учасниць.

02.07.2015  Токмак

Жіноче лідерство та комп`ютерні технології на користь громади

У тренінгу, що відбувся на базі Мелітопольського національного педагогічного університету, взяло участь 23 жінки. Головний актив групи склали студентки та викладачки, які виявилися найбільш активними. Жінки не тільки розвивали особисту ефективність та вчилися комп`ютерним технологіям на тренінгу - вони також візуалізували проблеми, виклики і перспективи громади, в якій проживають, зробили спробу розробити міні-проект для мобілізації ресурсів всіх дійових осіб місцевої громади.

30.06.2015  Рівне

Урок кодування для молоді Рівненщини

30 червня 2015 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик провела тренінг для молоді Рівненщини. Під час заняття учасники з допомогою тренера ознайомилися з інструментами конструктора Kodu Game Lab. На тренінгу учасники отримали основну інформацію щодо створення комп'ютерних ігор та базові знання для подальшої роботи з Kodu, а також почули про можливості навчання комп'ютерної грамотності на базі Рівненського навчального центру IDEA.

23.06.2015  Луцьк

Тренінг для випускників ВНЗ Луцька "ВИКОРИСТАННЯ НОВИХ ІТ ДЛЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ"

Навчальний Центр IDEA при ГО "Волинські перспективи" провів 23 червня 2015 р. спільно з Обласною науковою бібліотекою ім. Олени Пчілки тренінг для випускників вищих навчальних закладів міста Луцька "ВИКОРИСТАННЯ НОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ УСПІШНОЇ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ". Під час заходу випускники познайомилися з комп’ютерними тестами для особистої профорієнтації. Також для них було представлено можливості для успішного працевлаштування та самореалізації, які пропонує Інтернет. Після завершення навчання 11 випускників звернулися до координатора Навчального Центру IDEA за індивідуальними консультаціями.

04.06.2015  Токмак

Використання нових інформаційних технологій - шлях до самозайнятості

Презентацію проекту "Відкритий світ інформаційних технологій" для внутрішньо переміщених осіб провели тренери центру IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет"" (м.Токмак). На заході розповідалось, як створити конкурентоспроможне резюме, про можливості Office 365, хмарні технології та комп`ютерну грамотність взагалі. Протягом презентації учасникам було продемонстровано багато можливостей, якими можна скористатися в навчальному центрі. Наприкінці заходу усі учасники висловлювали подяку та просили надати ще більш змістовну інформацію про продукти компанії Microsoft.

27.05.2015  Рівне

Школярі в літньому таборі дізналися, що таке комп'ютерне програмування

З допомогою Рівненського Центру IDEA при громадській організації "Чайка" школярі, які відпочивають у Шпанівському пришкільному літньому таборі, дізналися що таке комп'ютерне програмування і навчилися створювати мультики. Таке цікаве заняття провела тренерка Рівненського центру IDEA Оксана Салівончик. Діти швидко засвоїли ази програмування і кожен з радістю демонстрував свої успіхи.

19.05.2015  Рівне

"Комп'ютерна безпека" навчання за участі тренерів Microsoft

Тренінг 19 травня на базі Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту 20 учнів пройшли навчання з теми "Комп'ютерна безпека". Тренінг підготували та провели тренери Рівненського навчального центру IDEA за участі спеціалістів Microsoft. Зв'язок з тренером був налагоджений засобами відео-зв'язку через Інтернет. Студенти змогли пройти реєстрацію на сайті "онлайн" - навчання Майкрософт, пройти короткий курс навчання і здати тести. Ті студенти, які успішно здали тести, зможуть отримати сертифікати від Майкрософт.

15.05.2015  Токмак

Відкритий інформаційний семінар щодо використання "онлайн"-сервісів для підвищення власної конкурентноспроможності

В рамках Днів Європи в Україні, для учнів та учениць ЗОШ №1 смт. Чернігівка Запорізької області був проведений відкритий інформаційний семінар щодо використання "онлайн"-сервісів для підвищення власної конкурентоспроможності, можливості отримати грант на стажування та здобуття міжнародної освіти. Також презентувалися "онлайн"-сервіси в соціальних мережах щодо можливостей взяти участь у навчальних тренінгах і конкурсах.

13.05.2015  Токмак

Інформаційна грамотність для активних громадян

Створення і розбудова мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій призводить до соціальних змін і забезпечення сталого розвитку суспільства. Саме молодь є рушіями реформ у своїх громадах. Тому, навчання активних громадян інформаційній грамотності сприяє підвищенню якості освіти в молодіжному середовищі. Молодь - це соціально-незахищена верства населення, тому навчальний центр IDEA в м. Токмаці максимально допомагає молодим хлопцям та дівчатам отримувати, розповсюджувати і використовувати інформацію, змістовно користуватися мережею Інтернет, що є важливою умовою їх всебічного розвитку.

13.05.2015  Луцьк

"Кодування - це весело та цікаво" - заняття для учнів 7-го класу Волинського ліцею обласної ради

13 травня 2015 року учні 7-го класу Волинського ліцею обласної ради стали учасниками заняття "Кодування - це весело та цікаво". Під час заходу учні познайомилися з цікавими програмами для керування героями відомих ігор. Самі того не усвідомлюючи, діти програмували дії персонажів та виконували цікаві завдання. Для вчителя було надано перелік ресурсів, які він зможе використовувати для подальшого навчання учнів на уроках інформатики.

05.05.2015  Токмак

Професійне резюме - запорука кар`єрного розвитку молоді

В рамках тренінгу «Професійне резюме - запорука кар`єрного розвитку молоді», що проводився у Токмаці, Запорізької області молодь дізналась про те, як створювати резюме під час роботи з текстовим редактором. Учасники навчились створювати якісний і змістовний контент документу, редагувати та форматувати текст, створюючи важливий для кожної конкурентоспроможної людини документ – резюме.

30.04.2015  Рівне

Тренінг "Безпечне працевлаштування в Україні та за кордоном"

Тренінг 30 квітня 2015 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик проведела тренінг на тему безпечного працевлаштування для студентів Рівненського професійного ліцею. Під час тренінгу висвітлювалися теми захисту прав і свобод громадян, безпечні шляхи пошуку роботи в Україні та за кордоном, використання Інтернет-ресурсу задля працевлаштування і виїзду за кордон.

24.04.2015  Рівне

Семінар з програмування Kodu для учнів Рівненського професійного ліцею

24 квітня 2015 року тренери Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" навчали майбутніх перукарів програмуванню за допомоги Kodu Game Lab. Учні Рівненського професійного ліцею навчались програмуванню за допомогою Kodu Game Lab і отримали основну інформацію щодо створення комп'ютерних ігор. "На початку тренінгу я не розуміла, для чого мені потрібно знати всю інформацію, яку подають тренери, адже я майбутній перукар. Проте після завершення навчання я зрозуміла, що неважливо, яка у мене професія, а вивчати IT-технології необхідно" - поділилась своїми враженнями студентка ліцею Юлія Котлярова.

23.04.2015  Івано-Франківськ

"Онлайн"-семінар на тему "Безпека при роботі з комп'ютером" за участі тренерів Майкрософт

Навчальний центр IDEA громадської організації "Бізнес Еворд Фаундейшн" і тренер компанії "Майкрософт Україна" провів "онлайн"-семінар для студентів коледжу ім. Граната. На семінарі були присутні також викладачі коледжу. Темою семінару було "Безпека при роботі з комп'ютером" в розрізі питань, що стосуються налаштування ОС Windows. Зв'язок з тренером був налагоджений засобами відео-зв'язку через Інтернет. Студенти змогли пройти реєстрацію на сайті "онлайн"-навчання Майкрософт, пройти короткий курс навчання і здати тести. Ті студенти, які успішно здали тести і пройшли реєстрацію, отримали сертифікати. Проведений семінар з використанням Інтернету для "онлайн"-навчання став у нагоді студентам в зв'язку з їх підготовкою до виробничої практики.

22.04.2015  Рівне

“Комп’ютерна безпека” для учнів

“Комп’ютерна безпека” для учнів 22 квітня 2015 тренери проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" провели навчання із комп'ютерної грамотності та безпеки для учнів Шпанівської ЗОШ. Учні вивчили правила конфіденційності та безпеки комп'ютера, а також визначали, які небезпеки можуть чекати їх в Інтернеті, і чітко засвоїли правила поводження у всесвітній мережі Інтернет. Розширивши свої знання із комп'ютерної грамотності та безпеки, учні стали впевненішими користувачами ПК.

21.04.2015  Луцьк

Заняття "Цікаве кодування" у Володимир-Волинській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів"

21 квітня 2015 року координатор Навчального Центру IDEA провела заняття "Цікаве кодування" у Володимир-Волинській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки". Учні 11-го класу познайомилися з Всесвітньою акцією "Година Коду" і зробили перші 20 вправ-кроків для того, щоб змусити персонажів відомих ігор рухатися так, як того вимагало завдання. Також старшокласники ознайомилися з цікавою професією програміста і сучасними вимогами ринку праці до таких спеціалістів. Вчителеві інформатики школи були передані інформаційні матеріали, де міститься інформація про ресурси, які він згодом зможе використовувати під час підготовки та проведення уроків інформатики.

31.03.2015  Рівне

Створюємо ігри з Kodu Game Lab

Створюємо ігри з Kodu Game Lab 31 березня на базі Клеванської школи був проведений тренінг на тему "Створюємо ігри з Kodu Game Lab" для учнів шостих класів. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час заняття учасники з допомогою тренера ознайомилися з інструментами конструктора Kodu Game Lab. На тренінгу учні отримали основну інформацію щодо створення комп'ютерних ігор та базові знання для подальшої роботи з Kodu, а також почули про можливості навчання комп'ютерної грамотності на базі Рівненського навчального центру IDEA.

26.03.2015  Луцьк

Нові інформаційні технології - ключ до успішного працевлаштування

26 березня 2015 року відбувся семінар-тренінг "Нові інформаційні технології - ключ до успішного працевлаштування" для студентів Східноєвропейського національного університету факультету журналістики на базі Центру кар"єри. На заході буди присутні студенти, які цього року будуть випускатися з навчального закладу та частина з них вже почне пошуки роботи. Слухачі отримали необхідні знання по використанню нових інформаційних технологій у процесі пошуку роботи. Також вони познайомилися з інструментами створення професійного резюме та "правильної" електронної скриньки. Подальшу консультаційну підтримку молодь зможе отримати у Навчальному ЦентріIDEA в м. Луцьку.

05.03.2015  Хмельницький

Допомога у пошуку роботи за допомоги використання нових ІТ

Нещодавно до реалізації проекту у Хмельницькій області долучився відокремлений підрозділ благодійного фонду "Живе серце" "Хмельницький". Найближчим часом тренери організації проведуть тренінги для студентів спеціалістів (5 курс) та магістрів спеціальності "Практична психологія" Хмельницького національного університету 17.03.2015 р. і 18.03.2015 р. на тему "Допомога у пошуку роботи за допомоги використання нових інформаційних технологій" (орієнтовна кількість учасників - 24). Заплановано також проведення консультацій для студентів спеціальності "Соціальна робота" (орієнтовна кількість учасників -10).

25.02.2015  Рівне

Презентація "Різноманіття професій на ринку праці"

Презентація для учнів Костопільського району 25 лютого 2015 року Центр IDEA при ГО "Чайка" (м.Рівне) провів спільно із Костопільським районним центром зайнятості "Ярмарок професій" для учнів Костопільського району. На базі Мирненської та Великолюбаської шкіл відбулися зустрічі із випускниками Мирненської, Пісківської, Пенківської, Моквинської, Данчимістської, Великолюбаської, Золотолинської, Япольської, Жалинської шкіл і представниками вищих навчальних закладів. Під час зустрічей обговорювалась важливість вибору "правильної" професії та вплив сьогоднішнього рішення на майбутнє кожного випускника. Презентації про розмаїття професій на ринку праці покращили знання сільської молоді про можливості здобуття потрібної спеціальності. Також випускники познайомилися із представленими вищих навчальних закладів, умовами вступу, навчання і різновидами спеціальностей.

19.02.2015  Рівне

Тренінг "Створюємо ігри з Kodu Game Lab"

Тренінг 19 лютого на базі Морочненської школи був проведений тренінг на тему "Створюємо ігри з Kodu Game Lab" для учнів 5-7 класів. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час заняття учасники з допомогою тренера встановили візуальний конструктор Kodu Game Lab на комп'ютери і ознайомилися з його інтерфейсом та інструментами. На тренінгу учні отримали основну інформацію щодо створення комп'ютерних ігор і базові знання для подальшої роботи з Kodu, а також почули про можливості навчання комп'ютерної грамотності на базі Рівненського навчального центру IDEA.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11875 чoловiк

4280 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 711 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site