Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

08.11.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Відбулась година коду для студентів ліцею в місті Токмак. Тренерка Центру IDEA "Інституту громадського розвитку "Ортега-і-Гасет"" продемонструвала учням декілька ігор, розроблених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Після демонстрації студенти стали цікавитися, як можна створити власні ігри та ставили багато питань про KODU. Тренерка розповіла про основні правила розробки ігор. Учасники зустрічі змогли пересвідчитися, що свою гру може створити кожен, за наявності ідеї і невеликої кількості часу. Для наочності тренерка разом з учнями створила персонажа гри із запрограмованими рухами, що викликало захват аудиторії. Після закінчення, студенти висловили побажання про нові зустрічі з тренерами IDEA центру.

07.11.2016  Рівне

Семінар для безробітних Рівненського районного центру занятості

Семінар для безробітних Рівненського районного центру занятості 7 листопада 2016 року на базі Рівненського районного центру занятості відбувся семінар для безробітних на тему безпечного пошуку роботи в Україні та за кордоном. Як свідчить практика, люди, які стоять на обліку в центрах зайнятості, набагато частіше погоджуються на сумнівну роботу, тому саме вони є групою ризику щодо потрапляння в ситуацію торгівля людьми. Тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик під час проведення семінару ознайомила учасників із основними ризиками і з порадами щодо безпечного пошуку роботи в Україні та за її межами. Також в процесі навчання тренерка ознайомила учасників із основними видами допомоги, на яку має право постраждала особа. Захід відбувся в рамках проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» та сприяння Рівненського районного центру зайнятості.

31.10.2016  Луцьк

Тренінг "Мотивація молоді до програмування" у Нововолинському міському центрі зайнятості

У тісній співпраці з Волинською обласною службою зайнятості ГО "Волинські перспективи" допомагає поширенню знань у сфері інформаційних технологій і оволодінню комп’ютерною грамотою серед волинян, які хочуть бути конкурентоспроможними на ринку праці і будувати успішну кар’єру. В рамках проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» Навчальним центром IDEA ГО "Волинські перспективи" розроблений і регулярно проводиться інформаційний семінар-тренінг для безробітної молоді на тему: "Нові інформаційні технології: можливості для молоді ".19 жовтня 2016 року такий захід відбувся в Нововолинському міському центрі зайнятості.

28.10.2016  Кропивницький

Година Коду

Оскільки книжки були надані партнером ГО - бібліотекою, тож кожен біжаючий може взяти книгу з собою 15 по 23 жовтня 2016 року в Україні втретє відбувся Європейський Тиждень Коду. Ця ініціатива започаткована у 2013 році Нієле Кроес, єврокомісаром з питань цифрових технологій. Упродовж Тижня Коду сотні заходів організовано в різних країнах Європи і за її межами (в Австралії, Тайвані, Єгипті) Усі вони проходять під гаслом: «Технологія формує наше життя, але ми дозволяємо меншості вирішувати, як її використовувати».
Головна мета Тижня – сприяти поширенню інформації про кодування та створення різноманітних додатків, ігор за допомогою коду. Заходи у рамках Тижня спрямовані на те, щоб залучити якомога більше людей до програмування, показавши юним, дорослим і літнім людям практичне застосування коду, і розвіяти міфи щодо складності програмування.
Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва та громадська організація ТІМО «Відкриті двері» вирішили також долучитися до цієї акції і провели «Годину коду» для студентів та вчителів Кіровоградського будівельного коледжу.
Учасники Години Коду, що проходила в бібліотеці, відкрили для себе секрети програмування і відзначили, що, виявляється, це зовсім не складно, а навіть весело. А, створивши власний код, захотіли дізнатись більше, тому й зацікавились літературою з книжкової викладки «Програмувати ? це просто!», навіть взяли декілька книжок додому для поглибленого вивчення.
Новину висвітлював місцевий телеканал - https://www.youtube.com/watch?v=QfMowg_hwLg

26.10.2016  Рівне

Семінар для учнів Рівненської школи № 11 щодо безпеки в Інтернеті

Семінар для учнів Рівненської ЗОШ щодо безпеки в Інтернеті У час розквіту інформаційних технологій молодь все більше часу перебуває в Інтернет мережах. Діти також підхоплюють таку тенденцію, не завжди розуміючи, які небезпеки можуть чекати їх в Мережі. Тому тренери Рівненського навчального центру IDEA 26 жовтня провели семінар на цю тематику для учнів ЗОШ № 11 м. Рівне. Навчання складалось з 2-х частин: теоретичної та практичної. Під час теоретичної учасники отримали знання щодо небезпек, які можуть чекати їх під час користування мережею Інтернет та практичні поради щодо безпеки в Інтернеті. Під час проведення практичної частини учні зуміли самостійно дослідити та визначити приклади неправдивої інформації в Інтернеті.

24.10.2016  Токмак

Тренінг до міжнародного дня інформації про розвиток

24 жовтня, в рамках Міжнародного дня інформації про розвиток, відбувся англомовний тренінг з комп`ютерної грамотності для школярів смт. Чернігівка, які беруть участь у проекті Access. Під час заходу тренери навчального центру IDEA ознайомили дітей з освітніми онлайн-ресурсами, як англомовними (Coursera, Canvas), так і україномовними (Prometheus), а також з можливостями знайти конкретні безкоштовні відео-уроки, виходячи з потреб кожного учня та учениці. Діти проявили активність і задавали питання, а для наочності онлайн-освіти було продемонстровано кілька відео-роликів з лекціями від викладачів Стенфордського Університету.

23.10.2016  Вінниця

Основи програмування

Тренінг на тему "Основи програмування" провів 17 жовтня 2016 року Центр IDEA громадської організації "Паросток", що працює у Вінниці. Учасниками тренінгу стали студенти Вінницького соціально-економічного інституту Університету "Україна". Під час навчання молодь отримала знання та навички з кодування, які можуть стати в нагоді під час подальшого навчання і роботи.

13.10.2016  Тернопіль

Презентація: професійні та освітні можливості для молоді міста Тернополя

Презентація була проведена для студентів Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, соціальних працівників та соціальних педагогів.
Під час презентації учасники ознайомились з актуальними можливостями для молоді щодо:
- тимчасового та постійного працевлаштування;
- неформальної освіти в сферах ІТ, менеджменту та маркетингу, іноземної філології.
Корисною інформацією з учасниками поділились голова ТОО "АТОМ" Ірина Яремчук, координатор проекту "ДЕНЬ КАР'ЄРИ "PROFIT DAY" в м. Тернополі Альона Батовська та волонтер Корпусу Миру США Нішат Мхамуд.

11.10.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Відбулась година коду для школярів в місті Токмак. Тренерка продемонструвала учням декілька ігор, розроблених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Демонстрація сподобалася школярам і вони стали цікавитися, як можна створити власні ігри. Тренерка відповіла на усі запитання учнів і розповіла про основні правила розробки ігор та інструменти KODU, за допомогою яких свою ідею можна втілити в життя. Тренерка разом з учасниками заходу створила персонажа та ландшафт для гри, що викликало захват аудиторії. Після закінчення школярі висловили побажання про нові зустрічі з тренерами IDEA центру.

08.10.2016  Токмак

Тренінг "Створення і використання блогів"

Навчальний центр IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" (м.Токмак) провів у місті Мелітополі тренінг "Створення і використання блогів". Тренінг складався з двох частин - перша частина була присвячена створенню блогів і сайтів, друга - іншим сервісам, що можуть знадобитися в роботі над власним блогом.
Учасники тренінгу дізнались про основи створення блогу за 10 кроків, починаючи з реєстрації і закінчуючи графічними ефектами. Блоги в сучасному інформаційному суспільстві можуть служити тим першоджерелом, яке не спотворює інформацію і тим самим перешкоджає розпалюванню інформаційної війни. Також, на тренінгу увага акцентувалася на тому, що для кожної мережі слід розробляти свою стратегію, використовуючи її особливості. Саме таким чином можна домогтися найбільшого охоплення аудиторії для блогу, незалежно від того, який це блог - тематичний чи особистий.

05.10.2016  Токмак

Консультації для молоді з пошуку роботи в Інтернеті

Сьогодні один із ключових, найбільш важливих і доступних способів пошуку роботи — пошук роботи в Інтернеті. Зараз існує безліч спеціальних ресурсів, на яких можна підібрати підхожу вакансію, розмістити своє резюме, зв'язатись з працедавцем.
Проте, у молоді не завжди є достатньо знань, щоб цей пошук став ефективним, і саме тому тренерами центру IDEA ГО "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" періодично проводяться консультації з пошуку роботи в Інтернеті.
На консультаціях розглядаються основні напрями пошуку роботи в Інтернеті і особливості використання кожного з цих напрямків, учасники отримують поради щодо роботи з інтернет-сервісами для більш ефективного пошуку роботи.
Після отриманих консультацій учасники зможуть зробити пошук роботи своєї мрії більш ефективним, безпечним та результативним.

27.09.2016  Луцьк

Тренінг "Нові інформаційні технології: можливості для молоді" для студентів Східноєвропейського національного університету

27 вересня 2016 року Координатор Навчального центру IDEA провела тренінг "Нові інформаційні технології: можливості для молоді" для студентів Східноєвропейського національного університету. Під час заходу учасники ознайомилися з безкоштовними ресурсами, завдяки яким вони можуть розширювати свої можливості: долучатися до громадської діяльності, дізнаватися про безкоштовні навчання у різних сферах діяльності людини, шукати інформацію про цікаві ініціативи, до яких вони можуть приєднатися.
Захід став можливим в рамках соціальної ініціативи " IDEA підтримки Microsoft YouthSpark".

23.09.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Відбулась година коду для школярів в місті Токмак. Тренерка продемонструвала учням кілька ігор, розроблених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Демонстрація сподобалася школярам і вони стали цікавитися, як можна створити власні ігри. Тренерка відповіла на усі запитання учнів та розповіла про інструменти KODU. Школярі змогли пересвідчитися, що свою гру може створити кожен за наявності ідеї і невеликої кількості часу. Тренерка разом з учнями заходу створила персонажа та запрограмувала його рухи, що викликало захват аудиторії. По закінченні, школярі висловили побажання про нові зустрічі з тренерами IDEA-центру.

22.09.2016  Вінниця

Тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування"

22 вересня 2016 р. тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування" для 22 вчителів-початківців Вінницьких СЗОШ. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Під час тренінгу з учасниками обговорювались такі питання, як ефективне подання навчального матеріалу, підвищення ефективності навчання за допомогою Kodu, впровадження в навчальну діяльність мови візуального програмування.

20.09.2016  Токмак

Розробка презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint

На базі ресурсного центру розвитку та інтеграції (IDP HUB TOKMAK) у місті Токмак відбувся захід, на якому тренер розповів учасникам про створення презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint. Учасники дізналися про інструменти для створення яскравого та унікального дизайну презентацій, про основні вимоги до вигляду презентацій, про різні методи показу слайдів тощо.
Учасники тренінгу отримали знання та навички для розробки своїх перших слайдів за допомогою Microsoft PowerPoint. Наприкінці заходу учасники обмінялись враженнями та розповіли про що саме будуть їх перші слайди і які інструменти вони будуть для цього використовувати.

20.09.2016  Івано-Франківськ

Навчання студентів коледжу ім. Граната основ програмування

20 вересня центр IDEA у Івано-Франківську провів тренінг для студентів коледжу ім.Граната, які навчаються за спеціальністю "Товарознавство". Темою навчання було вивчення основ роботи з базами даних, що викосритовуються в основних складських і бухгалтерських програмах. Товарознавцю необхідно вміти працювати з масивами баз даних, оскільки знання основ роботи з базами даних, їх редагування потрібні для внесення товарів та інших операцій. Учасники вивчили основні приклади і методи роботи, що надасть їм змогу використати ці знання в майбутній професії.

16.09.2016  Вінниця

Тренінг "Година Коду" для дітей Центру "Промінь"

16 вересня 2016 року тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Година Коду" для 12 дітей Вінницького обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь”. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінг було спрямовано на ознайомлення учнів з основами інформатики з допомогою персонажів Angry Birds, Plants vs. Zombies, та Білкою з Льодовикового періоду. Під час тренінгу слухачі на власному прикладі змогли зрозуміти, що кожен, за бажання, може опанувати основи програмування.

12.09.2016  Токмак

KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування

Відбулась година коду для школярів в місті Токмак. Тренерка продемонструвала учням кілька ігор, розроблених іншими учасниками навчального курсу "KODU GAME LAB: візуальне та об'єктно-орієнтоване програмування". Демонстрація сподобалася школярам і вони стали цікавитися, як можна створити власні ігри. Тренерка відповіла на усі запитання учнів та розповіла про основні правила розробки ігор. Школярі змогли пересвідчитися, що свою гру може створити кожен за наявності ідеї і невеликої кількості часу. Тренерка разом з учнями заходу створила персонажа та запрограмувала його рухи, що викликало захват аудиторії. По закінченю, школярі висловили побажання про нові зустрічі з тренерами IDEA центру.

07.09.2016  Луцьк

Тренінг "Можливості програмування для молоді", ЗОШ с. Гірка Полонка Луцького району

7 вересня 2016 року у ЗОШ с. Гірка Полонка Луцького району для учнів старших класів був проведений тренінг "Можливості програмування для молоді". Під час заходу слухачі отримали знання щодо місця професії програміста на сучасному ринку праці. Також вони познайомилися з безкоштовними ресурсами, на яких можна отримати знання та навички, які допоможуть у майбутньому стати професійними розробниками програм. Колеги з Луцького районного центру зайнятості провели профорієнтаційні тестування для визначення схильності до використання технологій, відповідно до їх вподобань.

04.09.2016  Токмак

Консультації для молоді з пошуку роботи в Інтернеті

Сьогодні один із ключових, найбільш важливих і доступних способів пошуку роботи — пошук роботи в Інтернеті. Зараз існує безліч спеціальних ресурсів, на яких можна підібрати підхожу вакансію, розмістити своє резюме, зв'язатись з працедавцем.
Проте, у молоді не завжди є достатньо знань, щоб цей пошук став ефективним, і саме тому тренери центру IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" періодично проводять консультації з пошуку роботи в Інтернеті. На консультаціях розглядаються основні напрями пошуку роботи в Інтернеті і особливості використання кожного з цих напрямків, учасники отримують поради щодо роботи з інтернет-сервісами для більш ефективного пошуку роботи. Після отриманих консультацій учасники можуть зробити пошук роботи своєї мрії більш ефективним, безпечним і результативним.

03.09.2016  Рівне

Навчання молодих лідерів шкільного самоврядування

Навчання молодих лідерів шкільного самоврядування 23-24 серпня 2016 року на базі табору "Агатівка" та за підтримки Управління освіти і науки в Рівненській області пройшла Школа молодого лідера. Під час семінару тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик провела три сесії для юних лідерів області. Під час навчання учасники отримали знання про лідерство, командотворення та успішну роботу в команді, визначили поняття "булінг" та "кібербулінг", обсудили як себе захистити якщо став об'єктом "булінгу", вивчили поняття проектного менеджменту. В ході навчання 20 учасників із районів отримала знання і навички, які вони зможуть поширити у своїх школах.

26.08.2016  Токмак

Консультації для молоді з пошуку роботи в Інтернеті

Сьогодні одним із ключових, найбільш важливих і доступних способів пошуку роботи є пошук роботи в Інтернеті. Зараз існує безліч спеціальних ресурсів, на яких можна підібрати підхожу вакансію, розмістити своє резюме, зв'язатись з працедавцем. Проте, у молоді не завжди є достатньо знань, щоб цей пошук став ефективним, і саме тому центр IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" періодично проводить консультації з пошуку роботи в Інтернеті. На консультаціях, проведених у серпні 2016 року були розглянуті основні напрями пошуку роботи в Інтернеті і особливості використання кожного з цих напрямків, учасники отримали поради щодо роботи з інтернет-сервісами для більш ефективного пошуку роботи. Після отриманих консультацій учасники зможуть зробити пошук роботи своєї мрії більш ефективним, безпечним та результативним.

26.08.2016  Токмак

Основи написання бізнес-плану

Тренінг з основ написання бізнес-плану пройшов у Токмаці. Тренерка навчального Центру IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет", яка провела цей тренінг зазначила: "Бізнес-план – це ретельно підготовлений документ, який розкриває усі сторони будь-якого започатковуваного комерційного проекту. Він дозволяє передбачати заходи щодо реалізації бізнес-ідеї, визначати необхідне фінансове забезпечення і отримання певного зиску. Особливо важливий бізнес-план для стартапів, оскільки він дозволить не лише знайти партнерів та інвесторів, але й оцінити «життєздатність» інноваційного проекту". Тренерка розповіла учасникам заходу про структуру-бізнес-плану, етапи його розробки та правила візуального оформлення за допомогою можливостей програми Microsoft Word.

22.08.2016  Рівне

Тренінг "Розвиток лідерських якостей молоді"

18 серпня 2016 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA Оксана Салівончик спільно із спеціалістами Рівненського обласного центру для сім'ї дітей та молоді провели заняття для вихованців Санаторно-оздоровчого табору "Корчагінець", Острозького району, Рівненської області. Оксана Салівончик навчала дітей, як стати хорошим лідером та побудувати команду. Також учасники тренінгу навчалися розвивати в собі ті риси та здібності, які необхідні під час навчання, роботи та майбутнього успішного життя.

21.08.2016  Луцьк

Заняття-змагання "Година Коду" у дитячому оздоровчому закладі "Сонячний"

17 серпня 2016 року у дитячому оздоровчому таборі "Сонячний" (с. Гаразжджа Луцького району) Координатор Навчального центру IDEA (ГО "Волинські перспективи") провела гру-змагання "Година Коду". Діти вчилися початкам програмування завдяки цікавій командній грі, не використовуючи при цьому ніякої техніки. Складання алгоритмів в ігровій формі сприяє розвитку навичок кодування юних програмістів.
Заходи стали можливими завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

15.08.2016  Рівне

Година коду для сільських дітей

11 серпня 2016 року на базі Центральної районної бібліотеки для дітей смт. Клевань тренерка Рівненського навчального центру IDEA громадської організації "Чайка" провела навчальні заняття "Година коду". Сільські діти мали можливість познайомитись з новими ресурсами щодо створення комп'ютерних ігор і спробували себе в ролі програмістів. Виконуючи нескладні завдання, учасники тренінгу зуміли створити ігри на свій смак, і популярна гра "Код Пурха" ожила в їхніх руках.

05.08.2016  Вінниця

Тренінг з основ кодування без використання комп'ютера

5 серпня 2016 року тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Щасливі карти" з навчального курсу CS Fundamentals Unplugged для 18 дітей Вінницького обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь”. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінг було спрямовано на ознайомлення учнів з основами інформатики за допомогою алгоритмів. Створюючи прості алгоритми, учасники на власному прикладі змогли зрозуміти, що кожен при бажанні може опанувати основи програмування.

21.07.2016  Луцьк

Заняття-змагання "Година Коду" у дитячому оздоровчому закладі "Світанок"

На Волині влітку діти не лише відпочивають, але й з користю проводять час. Саме так 21 липня 2016 року у дитячому оздоровчому таборі "Світанок" Координатор Навчального центру IDEA (ГО "Волинські перспективи") провела гру-змагання "Година Коду". Діти навчилися початкам програмування завдяки цікавій командній грі, не використовуючи при цьому ніякої комп'ютерної техніки. Складання алгоритмів в ігровій формі сприяє розвитку навичок кодування юних програмістів. Заходи стали можливими завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark".

19.07.2016  Рівне

Семінар: "Гендерні питання для безробітних"

Семінар: 19 липня 2016 року тренери Рівненського навчального центру IDEA спільно із Рівненським районним центром зайнятості провели семінар "Гендерні питання для безробітних" . Під час навчання розглянули термін гендер і дискримінація, особливо під час пошуку роботи та на робочому місці. Учасники обговорили ставлення суспільства щодо гендерних стереотипів особливо під час вибору професіЇ. Під час заняття тренери проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" ознайомили учасників з трудовими правами і прикладами дискримінації за ознакою статі. Обмін думками, приклади з реального життя, інтерактивні вправи сприяли підвищенню впевненості учасників тренінгу, а отже і шансів професійної самореалізації.

17.07.2016  Вінниця

Тренінг "Година Коду" для дітей Центу "Промінь"

7 липня 2016 року тренери ГО "Паросток" (Вінниця) провели тренінг "Година Коду" для 12 дітей Вінницького обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь”. Тренінг проведено в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Тренінг було спрямовано на ознайомлення учнів з основами інформатики за допомогою персонажів Angry Birds, Plants vs. Zombies, та Білкою з Льодовикового періоду. Під час тренінгу слухачі на власному прикладі змогли зрозуміти, що кожен при бажанні може опанувати основи програмування.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site