Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
новини

Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 

13.12.2011  Черкаси

Обираємо професію з молоду

30 червня та 1 липня відпочиваючі дитячого оздоровчого табору «Гайдарівець» с.Чапаєвка Золотоніського району Черкаської області говорили про свою майбутню професію.

11.08.2011  Черкаси

Черкаським дітям запропонували грати реально, а не віртуально

Старі-добрі ігри проти шкідливих комп’ютерних. Черкаські студенти взялися відроджувати дворові забави. Розпочали із мікрорайону «Митниця». Для тамтешніх дітей учасники молодіжної програми «Майстерня громадської активності» влаштували розважальну програму. Разом вони танцювали, веселилися, грали в хустиночку та вибивного. Організатори прагнули показати сучасним дітям, що реальне спілкування значно цікавіше за віртуальне.

18.07.2011  Черкаси

Студенти ЧНУ мають більші шанси у працевлаштуванні

Факультет за факультетом, спеціальність за спеціальністю, група за групою, місяць за місяцем студенти випускних курсів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького знайомилися з можливостями свого працевлаштування. Такі тренінги були проведені в університеті протягом 2010 -2011 року, як мінімум раз на місяць.

17.07.2011  Черкаси

Як не помилитися у виборі професії…

На виставці «Престижно бути потрібним» - під такою назвою містами Черкащини протягом березня -червня 2011 року курсувала фотовиставка робітничих професій.
Організаторами заходу виступили Черкаський обласний центр зайнятості, Асоціація КВК, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, РНГО «Центр соціального партнерства» за фінансової підтримки проекту Miсrosoft «Відкритий світ інформаційних технологій» та Черкаський обласний фотоклуб «Дзеркало».

01.07.2011  Черкаси

Профорієнтовані гайдарівці

Після тренінгу 30 червня та 1 липня відпочиваючі дитячого оздоровчого табору «Гайдарівець» с.Чапаєвка Золотоніського району Черкаської області говорили про свою майбутню професію. Таку серйозну тематику учасники не очікували, однак з самого початку показали зацікавленість нею.

05.06.2011  Черкаси

Молодь оволоділа навичками гарного промовця

29 травня та 5 червня в на базі Навчального центру ІДЕА в Черкаському обласному молодіжному ресурсному центру відбувся дводенний інтенсивний тренінг «Ораторське мистецтво», організований ЧОО ВМГО «Демократичний Альянс».

05.06.2011  Черкаси

Молодь оволоділа навичками гарного промовця

29 травня та 5 червня в на базі Навчального центру ІДЕА в Черкаському обласному молодіжному ресурсному центру відбувся дводенний інтенсивний тренінг «Ораторське мистецтво», організований ЧОО ВМГО «Демократичний Альянс».

23.05.2011  Черкаси

Профорієнтація на Лисянщині

Під час тренінгу 23 травня дві групи восьмикласників планували своє майбутнє разом з навчальним Центром IDEA при підтримці Черкаського обласного молодіжного центру праці.
З’ясувалося, що учні вже активно задумувалися над своєю професією. Однак переважна більшість дивилася на обраний факт лише з позитивних характеристик. Тому абсолютно ситуїтивно розглянули окрім добрих сторін конкретних професій ще й негативні. Для декого це стало справжнім відкриттям, бо оцінювати професію необхідно вцілому і бути готовим на певні жертви.

28.04.2011  Черкаси

Тренінг у смілянському технікумі

28 квітня студенти Смілянського технікуму харчових технологій Національного університету харчових технологій знайомилися з новими для звичного плану навчання – методиками ефективного... працевлаштування. 24 молодих випускників спеціальності «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем» спочатку розглянули можливі методи пошуку роботи, потім написання конкурентоспроможного резюме, запрошення на співбесіду, найбільш поширені запитання та помилки під час її проходження і правові основи працевлаштування.

29.03.2011  Черкаси

Випусник -2011

У м. Сміла Черкаської області 29 березня 2011 року стартував великий профорієнтаційний проект «Випускник - 2011». Метою якого є популяризувати та поінформувати випускників шкіл про актуальні професії на ринку праці – в переважній більшості всі вони належать до робітничих професій

20.01.2011  Черкаси

Наука в ліс не йде…

Під час тренінгу Приємно споглядати успішні результати своєї роботи, особливо коли зворотній зв'язок не заставляє на себе довго чекати.
25 грудня 2010 року 20 учнів та студентів – представників 8 навчальних закладів м. Золотоноші пройшли навчальний тренінг для тренерів у рамках соціального проекту Майкрософт «Онляндія – безпека дітей в Інтернет» та за сприяння проекту ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні». Метою даного тренінгу було не просто попередити молодь про небезпеки, які є в мережі Інтернет але й навчити останніх технології проведення подібних занять для своїх однолітків. Так званий принцип «рівний-рівному», або, як його називає тренер – національний волонтер ВООН Світлана Собова – «соціальний мережевий маркетинг».

16.12.2010  Черкаси

On-line голосування за молодіжного лідера Черкащини показало, що черкащани на високому рівні володіють ІТ-навикачми

reiting Про це сьогодні повідомив керівник конкурсу – представник Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру і по сумісництву - тренер Черкаського навчального центру IDEA –Сергій Слинько.
«З завершенням робочого дня голосування за Людину року на Черкащині добігло кінця. Такого типу голосування відбувалося вперше і виявилося надиво цікавим і навіть дещо скандальним – всі відвідувачі сайту mrc.ck.ua отримали змогу стати свідками стрімкого злету рейтингу деяких кандидатів і навіть стрімкого падіння інших» - йдеться далі у повідомленні.

25.11.2010  Черкаси

Випускникам потрібна невідкладна допомога у працевлаштуванні

foto Такого висновку дійшли учасники фінальної зустрічі 25.11.2010 за результатами пілотного проекту «Працевлаштування випускників робітничих професій». Проект складався з 4 етапів: круглий стіл з результатами опитування Черкаських випускників робітничих професій, перший та другий навчальні семінари для 10-ти відібраних груп, заключний круглий стіл — резолюція:

23.11.2010  Черкаси

Проект «Працевлаштування випускників робітничих професій»: експертна думка

foto Ольга Сидоренко – психолог Черкаського професійного автодорожнього ліцею.
На мою думку, створення «проекту з працевлаштування» та проведення навчальних семінарів позитивно впливають і, що найголовніше, – допомагають у пошуку роботи. Одним з головних завдань семінару – вияв впливу психологічного аспекту при знайомстві з роботодавцем.

10.11.2010  Черкаси

Роботодавець завітав неочікувано

фото Випускники кулінарного відділення Черкаського вищого професійного училища були шоковані, коли в аудиторію замість звичних учителів увійшли відразу четверо малознайомих людей: керівник обласного молодіжного центру праці – Сергій Слинько, психолог – Ольга Сергіївна Сидоренко, адміністратор та шеф-повар готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» - Саід Абдель Мавгуд та Сергій Коток.

10.10.2010  Черкаси

Більшість випускників робітничих професій переконані, що їхня праця має коштувати понад 3 тис.грн. у місяць!!!

foto У жовтні 2010 року близько півтисячі Черкаських випускників робітничих професій висловили свою думку щодо ринку праці на Черкащині он-лайн: після закінчення навчання 8% не збирається працювати за обраним фахом, 4% взагалі вважають, що професія, обрана ними, не є актуальною в сучасних умовах. 32% впевнені, що праця по їх спеціальності оплачується не «гідно», а 132 випускників робітничих професій переконані, що їхня праця має коштувати більше 3 тис.грн. у місяць, 108 молодих людям достатньо для проживання – 2,5 – 3 тис.грн, 81 випускнику достатньо – 2-2,5 тис.грн.

05.10.2010  Черкаси

Працевлаштуванням випускників робітничих професій: «Бути чи не бути»?

foto За офіційними даними Міжнародної організації праці цьогоріч безробіття серед молоді у світі сягнуло найвищого рівня від початку спостережень з 1991 року. Найбільш уразливими експерти відзначають молодь робітничих професій.
За результатами опитування та моніторингу ринок праці робітничої молоді в Черкаській області буде презентований 08.10.2010 об 11.00 у приміщенні Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру (м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, оф.26).

30.09.2010  Черкаси

Прес-конференція: Цінуй живе спілкування, а не літери на екрані!!! Будь розумним споживачем оn-line!

foto Виховати в собі лідерські якості вирішила черкаська молодь. Упродовж трьох днів 35 молодих активістів із різних районів Черкащини вчилися у «Школі молодіжного лідерства». Увазі учасників запропонували серію тренінгових занять із проектного та фінансового менеджменту, організації та проведення соціальних вуличних акцій, командної роботи та величезну кількість інтелектуально-розважальних ігор. Школа працює вже третій рік поспіль. Її учні вже розробили 14 соціальних акцій, аналоги яких вони проведуть у своїх містах, районах і навчальних закладах.

Однією з акцій ці молоді лідери закликають юнаків і дівчат повернутися до реальності, а не жити у віртуальному світі: «Цінуйте реальне життя, реальне спілкування, цінуйте живе спілкування, а не літери на екрані!!! Будьте розумним користувачами оn-line можливостей!». За словами тренера школи молодіжного лідерства, IT-тренера проекту IDEA, Сергія Слинька – на надмірну оn-line залежність страждає більша частина молоді в світі. І саме тому потрібно прививати молодим розумні правила користування Інтернетом.
Шукати новий підхід до вирішення соціально важливих проблем 35 активістів Черкащини навчили у школі молодіжного лідерства.

26.09.2010  Черкаси

Новими методами боротися зі старими проблемами збираються випускники Черкаської школи молодіжного лідерства

foto Протягом 3 днів 35 молодих активістів з різних районів Черкащини засвоювали знання та основи громадського лідерства. Увазі учасників було запропоновано серію тренінгових занять з проектного та фінансового менеджменту, організації та проведення соціальних вуличних акцій, можливостей громадської діяльності, лідерства, командної роботи і величезну кількість інтелектуально-розважальних ігор.

31.08.2010  Черкаси

Черкаська молодь з надією працевлаштовується через самозайнятість

Безробіття серед молоді у світі сягнуло найвищого рівня від початку спостережень з 1991 року - такими є висновки Міжнародної організації праці. Працевлаштування через самозайнятість - з цією метою в області вже втретє проходить етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Цьогоріч в конкурсі взяли участь 54 бізнес-плани.
31 серпня 25 кращих «бізнес-планувальника» взяли участь у підведенні підсумків конкурсу, серед яких є і переможці – вже учасники Всеукраїнського конкурсу!

26.07.2010  Черкаси

On-line-лідером Черкащини 2010 року можеш стати саме ТИ!

foto Молоду людину року на Черкащині вперше визначать он-лайн голосуванням всі бажаючі мешканці області. Основним критерієм оцінки стане результат та суспільний вплив реалізованих громадсько-корисних проектів, які здійснювалися людиною в рамках її професійної чи громадської діяльності на теренах Черкаської області протягом 2010 року.

22.06.2010  Черкаси

ТОП-10 найрейтинговіших молодіжних організацій Черкащини стали відомі завдяки новітнім інформаційним технологіям

foto Всі 69 молодіжних громадських об’єднань, які вчасно подали заявки про свою організацію, були виставлені Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром на он-лайн голосування за звання найдієвішої молодіжної громадської організації. Кожен міг висловити свою думку щодо тієї чи іншої організації заповнивши спеціальну он-лайн анкету: http://bit.ly/reitingNGO.
Щоб уникнути масових фальсифікацій на голосування було всього 3 дні з 09.00 22.06.2010 до 09.00 25.06.2010. Також працювала комісія по контролю за ходом голосування, яка не виявила жодного порушення, що б могло вплинути на його результати.

11.05.2010  Черкаси

Черкаським школярам допомогають визначитися з майбутнім вибором

foto Сергій Слинько – керівник Черкаського обласного молодіжного центру праці, IT-тренер проекту IDEA – завітав до старшокласників Золотоніського і Лисянського районів. Мета візиту – виявлення задатків підлітка й надання йому інформації про оптимальну для його розвитку діяльність та професію; за допомогою використання сучасних інформаційних технологій допомогти учасникам тренінгу зустрітися з улюбленою професією, якій вони із радістю зможуть присвятити все своє життя.

24.03.2010  Черкаси

Тренінг «Як вдало працевлаштуватися?»

24 березня 2010 року в місті Черкаси відбувся тренінг «Успішне працевлаштування». 29 учасників тренінгу дізналися де шукати роботу, де розмістити резюме і як підвищити його рейтинг.

02.03.2010  Черкаси

Студенти теж із Онляндією!

2 березня 2010 року в приміщенні Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру на замовлення кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, пройшов тренінг за темою «Онляндія. Безпека дітей в Інтернет» для 23 студентів 3-го курсу спеціальності «Соціальна педагогіка».

26.02.2010  Черкаси

Сміла приєдналася до прихильників безпечного Інтернету

26 лютого 2010 року у м. Смілі в гімназії ім. Сенатора пройшов тренінг для вчителів на тему «Безпека дітей в Інтернет» в рамках соціальної програми компанії Майкрософт Україна «Онляндія – безпечна веб-країна».

15.12.2009  Черкаси

Онляндия: крокує по Ватутіно

Робота учасників тренінгу 15 грудня 2009 року в м. ватутіно було проведено тренінг для фахівців соціальної сфери на тему : Онляндія: безпека дітей в мережі Інтернет". Тренінг було проведено на базі відділу з питань молоді та спорту, а тренером стала Аліна Курдюк - тренер Черкаського навчального центру та фахівець Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. 26 учасників тренінгу отримали корисну інформацію про те, як захистити дітей та молодь від проблем, що можуть їх спіткати в мережі Інтернет та отримали необхідні навички в роботі з молодіжною аудиторією.

05.12.2009  Черкаси

Форум присвячений всесвітньому дню Волонтера

5 грудня – коли у всьому світі відзначали Міжнародний День волонтера, добровольці Черкащини теж приєдналися до цього руху. Протягом всього дня на базі Черкаського обласного молодіжного центру проходив волонтерський форум під назвою «Включись! Стань волонтером!». Організаторами даного заходу стали РНГО «Центр соціального партнерства», Проект ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні» та Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр.
Метою даного форуму було: проаналізувати діяльність волонтерів протягом 2009 року; скласти план волонтерської діяльності на 2010 рік та звичайно ж гарно провести час!
Волонтери які приймали активну участь у діяльності Черкаського навчального центру IDEA були відзначені грамотами та солодкими призами.
Ми сподіваємося, що наступного року наших волонтерів стане набато більше!

30.11.2009  Черкаси

Онляндія: тренінг для учнів старших класів ЗОШ № 34 міста Черкаси

Учні старших класів Черкаської ЗОШ № 34 стали учасниками тренінгу "Онляндія: безпека молоді в Інтернеті".
Під час тренінгу учасники ознайомилися з якими небезпеками можна зіткнутися в мережі Інтернет; як їх уникнути.
Крім того, учні дізналися як можна захистити своїх менших братів та систер від небезпек Інтернету.

23.11.2009  Черкаси

Тренінг "Як підготувати якісне резюме"

В Черкасах 23 листопада 2009 року Черкаським навчальним центром IDEA та Молодіжним ресурсним центром було проведено тренінг "Як підготувати успішне резюме" та студентів ЧНУ, які найближчим часом стануть випускниками та повинні будуть працевлаштовуватися. участь в тренінгу прийняли 25 студентів ЧНУ захід тривав близько 5 годин.

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site