Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
 
Ресурси Microsoft

Windows SteadyState

Програма Windows SteadyState - це набір програмних засобів для ефективної роботи на комп'ютерах із загальним користуванням під керуванням системи Windows, що працює для спрощення налагодження і обслуговування такого роду комп'ютерів. Це відмінне рішення для бібліотек, навчальних закладів, центрів громадського доступу.

Легкість встановлення
Програму дуже легко встановити; все, що для цього необхідно - оригінальна ліцензійя на систему  Windows XP чи Windows Vista. Встановлення програми не потребує Серверу, і він може працювати в робочих групах і на окремих комп'ютерах. Також для роботи з програмою не потрібні снеціальні ІТ навички чи ІТ спеціалісти.

Легкість адміністрування. 
Оскільки програма Windows SteadyState легка у встановленні, вона дозволяє працівникам заощаджувати час і підвищувати продуктивність праці. Потреба в ІТ-спеціалістах при цьому знижується. Наприклад, великі бібліотечні системи можут централізовано керувати комп'ютерами із загальним доступом, що дозволить скоротити час на обслуговування і ремонт таких ПК. Цілими групами користувачів можна керувати як окремими обліковими записами.

Підвищенний рівень безпеки.
Навчальні центри і центри доступу до інтернет використовують Windows SteadyState для захисту ПК із загальним доступом від вірусів, втручань та інших загроз безпеки. Функція обмеження прав користувачів дозволяє відмовити встановлення нових програм і запобігти зміну даних. В разі виникнення проблем із продуктивністю функція  захисту диску дозволить з лекістю повернути комп'ютер в початковий працездатний стан.

Дізнайтесь більше про Windows SteadyState


DreamSpark

Microsoft відкриває студентам по всьому світові прямий безкоштовний доступ до своїх професйних інструментів для дизайну і розробки! Ці інструменти допоможуть вам розкрити свій творчий потенціал і закласти основи успішного навчання і кар'єри, що дозволяє постійно практикуватись в проектуванні і конструктуванні, викоримстовувати сучасні технології, математичні методи і багато іншого.

Успішно підтвердивши свій статус, студенти з різних куточків земної кулі можуть безкоштовно завантажувати інструменти Microsoft для розробки і дизайну.
  • Visual Studio 2008 Professional Edition
  • Visual Studio 2005 Professional Edition
  • Expression Studio (includes Web, Blend, Media and Design)
  • SQL Server 2005 Developer Edition
  • Windows Server 2003 R2 Standard Edition, with SP2
Детальніше про DreamSpark 

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site