Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
Відгуки учасників


тiльки з фото

1 07.11.2017 Токмак
"Ортега-і-Гасет"

Семинар «Основи створення сайтів-візиток через систему Wordpress»

Іван Опара: "Сайт-візитка це дуже хороша ідея, я зможу красиво його оформити і розповідати всім про своє захоплення - гоночних машинах. Під час уроку я зміг поставити всі питання цікаві для мене, і вдома на вихідних буду займатися своїм сайтом."
2 07.11.2017 Токмак
"Ортега-і-Гасет"

Семинар «Основи створення сайтів-візиток через систему Wordpress»

Данило Петров: "На тренінгу про Wordpress було розказано багато всього цікавого. Мені найбільше сподобався розділ зі статистикою, де можна дивитися дуже багато корисних речей - скільки переглянуто записів, з яких країн заходили на сайт і багато іншого. Свій сайт це круто"
3 06.11.2017 Токмак
"Ортега-і-Гасет"

Семинар «Як використовувати Wordpress для розповіді про себе»

Максим Пересада: "Вперше в житті стикаюся з тим, що сайт можна зробити за декілька натискань. Тренер пояснював все дуже зрозуміло і відповідав на всі питання. Мені було цікаво, за урок зробив багато. По приходу додому обов''язково продовжу, щоб вийшов гарний сайт про мопеди."
4 30.10.2017 Токмак
"Ортега-і-Гасет"

Семинар «Створення сайтів для викладачів на Wordpress »

Наталія Федан: "Мені прийшлася до душі платформа Wordpress! Зручно та легко, наразі шукала кращий ресурс для створення власного сайту і ось, нарешті, після тренінгу визначилась – буду створювати сайт саме на Wordpress".
5 30.10.2017 Токмак
"Ортега-і-Гасет"

Семинар «Створення сайтів для викладачів на Wordpress »

Лідія Артамонцева: "Будь-який сучасний вчитель повинен вміти презентувати свою роботу, вміти організувати дистанційне навчання, мати платформу для обміну педагогічним досвідом. А де це ще робити, як не на власному сайті?".
6 25.10.2017 Вінниця
Центр Поділля - Соціум

Семинар «Ази програмування»

Для мене особисто заняття були цікавими. Хоча я вважав що я не новичок і дещо вже знаю в питаннях програмування


про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site