Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
Iсторії Успіху


Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 
1 31.07.2017 Вінниця
Помічник вчителя: візуальний конструктор Kodu!

Марина, 24 роки: «Під час навчання у Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського я пройшла тренінг громадської організації «Паросток» "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителеві. Kodu-візуальна мова програмування", проведеного в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Цього літа, працюючи у дитячому пришкільному таборі я почала використовувати візуальний конструктор Microsoft Kodu Game Lab для створення фізкультхвилинок і розробки демонстраційних матеріалів пізнавального характеру. Завдяки Kodu мені вдалося активізувати інтерес дітей до пізнавальної діяльності. Робота з візуальним конструктором Kodu сприяла налагодженню співробітництва та підвищенню комунікації між мною та дітьми».
2 15.07.2017 Вінниця
Початок шляху – це вже рух вперед!

«Яна К. (Вінниця) пройла курс навчання в Центрі IDEA громадської організації «Захист» на тему «Веб-дизайн і Веб –програмування». Вступаючи на навчання до Центру IDEA, Яна не могла зразу чітко сформулювати свої побажання з приводу мети і завдань, які вона хотіли б вирішити Це були швидше інтуїтивні, аніж реалістичні очікування…. Але! Пройшовши курс навчання, протягом місяця Яна змогла створювати веб-сайти - пока нескладні, але цілком комерційно-спроможні. Також Яна відкрила массу можливостей допомоти своїм подругам у вирішення проблем з реалізацією їх хоббі. Реалізацією угрошовому еквіваленті! Нещодавно Яна допомогла своїй подрузі створити веб-сайт, на якому та виставила свои вироби з пап’є-маше. Переглядів вже було багато, тож подруги сподіваються, що будуть ще й замовлення... Бо ж початок шляху – це вже рух вперед!» – говорить Ольга Шевчук, координатор центру IDEA у громадській організації «Захист».
3 16.06.2017 Токмак
Фото з інших світів

Антипенко Катерина, школярка: "Тренінг з Kodu Game Lab допоміг мені знайти своє хобі. Я дуже люблю працювати в програмі Photoshop і розміщувати свій образ на космічних фонах, але зазвичай доводилося брати фон чужої розробки. Відтепер, завдяки програмі Kodu, я можу створювати унікальні ландшафти і використовувати їх у своїх фотографіях. Мені дуже подобається, як я виглядаю на тілі вигаданого світу, а головне те, що таких фотографій немає ні у кого!"
4 16.06.2017 Вінниця
Успіх завдяки проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark»!

Мене звати Наталя. Мені 22 років, я маю інвалідність.Навчаюся у Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського на факультеті дошкільної, початкової освіти та мистецтв. Під час проходження педагогічної практики не одноразово використовувала знання, отримані під час проходження тренінгу ГО «Паросток» "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування", проведеного в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Важливим завданням вчителя є розвиток інтересу учнів до навчального матеріалу та активізація навчальної діяльності. Мову програмування я не знаю. Тому використовую візуальний конструктор Microsoft Kodu Game Lab для для створення фізкультхвилинок, розробки демонстраційних матеріалів, дидактичних ігор для різних етапів уроку, у тому числі для закріплення матеріалу уроку. Робота з Kodu дозволила мені підвищити рівень мотивації і самоорганізації учнів на моїх уроках. Також, завдяки Kodu, мої уроки сприяють співробітництву, взаєморозумінню, доброзичливості. У березні 2017 року завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" я стала учасницею заходу від Microsoft «Дівчата в ІТ», де змогла поділитися своїм досвідом використання ІТ у своїй роботі. Дякую проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» за чудову можливість!»
5 01.06.2017 Луцьк
Крок за кроком до мети

Володимир Спас (30 років), з м. Луцьк говорить: “У 2016 році я перебував на обліку в центрі зайнятості у м. Луцьку і випадково потрапив на тренінг, який проводила координатор Навчального центру IDEA громадської організації «Волинські перспективи». Там я дізнався про безкоштовні тренінги та навчання, які я можу відвідувати для свого професійного розвитку. З цього моменту почався мій шлях до самопізнання. Завдяки підтримці координатора центру IDEA, я пройшов програму навчання для підприємців. Зараз я планую відкрити власну справу, що пов’язана з викладанням комп’ютерних курсів для "чайників". Дякую проектові IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark за таку чудову можливість і підтримку!»
6 30.05.2017 Вінниця
Моя улюблена справа!

Максим, 21 рік, розповідає: "Я маю інвалідність внаслідок порушення опорно-рухового апарату. Через проблеми зі здоров’ям з роботою не складалося. Завдяки навчанню з комп'ютерної грамотності у Центрі IDEA громадської організації «Паросток», я покращив свої знання з використання комп’ютерних програм, підвищив впевненість у своїх силах. З допомогою тренерів Центру IDEA я почав з виготовлення макетів буклетів і плакатів для громадських організацій на волонтерських засадах. А потім, завдяки Центру IDEA, рекламне агенство запропонувало мені надомну роботу з розробки макетів інформаційних матеріалів, роботу з зображеннями. Я дуже задоволений, що нарешті можу мати підробіток до моєї пенсії, а також постійно займатися своєю улюбленою справою!".
7 30.05.2017 Вінниця
Дорогу здолає той, хто йде!

Влад, 24 роки, розповідає: "Я - студент Вінницького соціально-економічному інституті Університету «Україна», навчаюсь за спеціальністю «Здоров’я людини». Якось до нас завітали тренери Центру IDEA громадської організації «Паросток» для проведення заняття з основ програмування. На занятті я отримав багато корисної інформації, а головне – заняття надихнуло мене на створення власного блогу з популяризації здорового способу життя. Блог створено, але попереду ще багато цікавої та складної роботи, та дорогу здолає той, хто йде. А тренери Центру IDEA постійно допомагають мені у роботі над блогом і надихають на його удосконалення. Завдяки моєму блогові, більше молодих людей розпочнуть і будуть вести здоровий спосіб життя!"
8 03.05.2017 Вінниця
Мрій та дій!

Тамара, 25 років, розповідає: "На даний час знаходжуся у декретній відпустці з догляду за дитиною. Грошей постійно не вистачає, тому почала задумуватися про підробіток. Мене зацікавила робота контент-менеджером, але достатнього рівня знань у мене не було. У тренінговому Центрі IDEA громадської організації «Паросток» я пройшла навчання та консультацій з роботи з системою Wordpress та мовою HTML. Це дозволило мені освоїти нові навички і стати набагато упевненішою. Тренери також допомогли з пошуком роботи. Моя мрія збулася!! Тепер я працюю контент-менеджером для декількох сайтів різної тематики. Ця робота забирає декілька годин на день, тому я можу спокійно приділяти достатньо часу своїй донечці. Дякую проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» за допомогу!"
9 26.04.2017 Токмак
Змагання ігор

Кошель Владислав, школяр говорить: "Після навчання мові програмування Kodu, ми з другом вирішили створити по одній грі, щоб перевірити, у кого краще вийде. Коли все було готове, ми виклали ці ігри в закритій групі, куди запросили своїх однокласників і друзів, щоб вони пограли, оцінили і проголосували. Я хвилювався, але не втрачав надії бути кращим, і от моя гра перемогла, хоч і з невеликим відривом. Мені дуже сподобався цей змагальний дух, гадаю, що ми будемо повторювати частіше такі змагання".
10 05.04.2017 Луцьк
Наші підлітки - юні патріоти

Руслан Бормовий, Володимир-Волинський, військовий. Випадково почув від дружини про тренінг, на якому вона була присутня у центрі зайнятості. Зконтактував з координатором навчального центру IDEA. Саме з цього моменту розпочалося втілення моїх задумів. Я завжди планував не лише навчати військовій справі дорослих, а й займатися військово-патріотичною підготовкою підлітків. Все це стає можливим зайдяки запуску фандрайзингової ініціативи на сайті "Велика ідея" (https://biggggidea.com/project/sogodni-shkolyari-zavtra-ofitseri/) Дякую координатору навчального центру IDEA за підтримку та поради!
11 17.12.2016 Луцьк
Я знайшла роботу своєї мрії!

Лещук Ірина Михайлівна (29 р.) говорить: "Про навчальний Центр IDEA при громадській організації "Волинські перспективи" я дізналась від подруги, яка є викладачкою Східноєвропейського національного університету. Звернулася до координаторки навчального Центру по допомогу у пошуку роботи, оскільки на той час я була безробітна. Разом з координаторкою ми спільно протягом місяця готували моє резюме для подачі на розгляд роботодавцям і "моніторили" підхожі вакансії. Як результат цієї роботи, я пішла на першу ж співбесіду і отримала роботу на Волинській фондовій біржі. Це робота з людьми - саме те, про що я мріяла. Дуже вдячна за допомогу та підтримку!"
12 15.12.2016 Вінниця
Kodu підвищує ефективність навчання школярів

Валентина (23 роки) розповідає: «Під час навчання у Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського мені пощастило відвідати тренінг громадської організації «Паросток» на тему "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu - візуальна мова програмування", проведений в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". З вересня 2016 року я розпочала свою трудову діяльність вчителем природознавства п'ятикласників. Як вчителю-початківцю, мені дуже хотілося зробити уроки не тільки корисними, а й цікавими. Тут у нагоді стали знання, отримані мною на тренінгу. З допомогою Kodu я змогла підвищити ефективність навчання. Мої уроки стали більш ефективними, а учні із радістю та захопленням стали засвоювати матеріал з природознавства. Програма Kodu – один з найкращих інструментів для ефективної подачі та засвоєння навчального матеріалу».
13 05.12.2016 Вінниця
За допомогою проекту "IDEA" мрії збуваються!

Назарій (19 р.) розповідає: «Протягом 2016 року я почав співпрацювати з Центром IDEA громадської організації «Паросток». Спочатку був учасником тренінгів з комп'ютерної грамотності, з техніки пошуку роботи, зі створення та роботи громадських організацій тощо. Починаючи з другої половини року, почав сам проводити тренінги в Центрі IDEA ГО «Паросток». А нещодавно мені було довірено представляти діяльність громадської організації "Паросток" у сфері навчання молоді комп'ютерним навичкам. 14 листопада 2016 року я представив роботу Центру IDEA ГО «Паросток» на семінарі у компанії Майкрософт Україна. Побачити офіс компанії Майкрософт Україна, а ще й виступати у стінах компанії Майкрософт – це мрія для кожної молодої людини! Дякую громадській організації "Паросток" за довіру і проектові «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» за надану можливість!»
14 16.11.2016 Вінниця
Волонтерство - шлях до знань і можливостей

Паливода Михайло Андрійович - студент 3 курсу Донецького національного Університету ім. Василя Стуса , майбутній журналіст. Михайло активно працює у громадській організації «Центр Поділля-Соціум», як волонтер. В листопаді 2016 року Михайло взяв участь у тренінгу в рамках проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark», під час якого він дізнався про можливості використання продуктів і кращі практики в рамках соціальних програм компанії Майкрософт, зокрема з кодування. На фото: Михайло Паливода в навчальному класі ГО «Центр Поділля-Соціум»
15 08.11.2016 Луцьк
Моя заробітна плата зросла після проходження курсів

Максимчук Анна Сергіївна, 30 років, розповідає: "Завдяки допомозі координаторки Навчального Центру IDEA громадської організації "Волинські перспективи", я отримала нові знання з Інтернет-грамотності, створення, публікації та поширення ефективних постів у мережі Фейсбук, "правильного" використання електронної пошти, дизайн постерів та оголошень. Завдяки отриманим знанням, я стала більш креативною на посаді адміністратора однієї з провідних волинських фірм. Реакцію мого керівництва я довго не чекала – мені підвищили заробітну плату в 1,5 рази! Дякую дуже за консультації та заняття. Буду і надалі звертатися за порадами".
16 03.11.2016 Вінниця
Я займаюся улюбленою справою!

Наталя (23 роки): «Я маю педагогічну освіту, але у мене було багато труднощів при спробах працевлаштування до навчальних закладів. Саме тому знайомі порадили звернутися до Вінницької міської громадської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток». Я відвідувала заняття та консультації з працевлаштування в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Завдяки заняттям та консультаціям я підвищила свій рівень комунікативних та презентаційних навичок, дізналася як правильно спілкуватися з роботодавцями, дізналася багато нового про успішне проходження співбесіди. Мої зусилля не пропали дарма: я пройшла співбесіду і мене запросили на стажування до приватної школи. Я успішно пройшла випробувальний термін і дуже рада, що займаюся улюбленою справою".
17 31.10.2016 Луцьк
Професійний кар’єрний ріст - результат відвідування Навчального Центру IDEA

Войтович Лариса, 31 рік, вчитель, говорить" "На курси до Навчального центру я потрапила випадково – отримала інформацію у спеціаліста через управління освіти і науки Волинської ОДА. Я не мала часу на постійній основі відвідувати комп’ютерні курси. Але Координатор Навчального центру приймала мене в ті дні, коли мені було потрібно. Ми знаходили спільний час для персональних занять. Такого індивідуального підходу я не могла знайти в жодному навчальному центрі. Тим більше, що таким шансом можна скористатися повністю безкоштовно. Результат моїх відвідувань – це підвищення категорії вчителя і збільшена, відповідно, заробітна плата. Я дуже вдячна організаторам ініціативи за професіоналізм та бажаю багато успішних учнів. І обов’язково буду продовжувати звертатися в Навчальний Центр IDEA".
18 28.10.2016 Вінниця
Розвиток потрібен для досягнення мети!

Ольга, 24 роки розповідає: «Я маю інвалідність внаслідок проблем з опорно-руховим апаратом, через яку більшу частину проводжу вдома. Я навчалась у Центрі професійної реабілітації інвалідів «Поділля», але після його завершення з роботою все одно не складалося. Також, хоча я й освоїла масу інформації про пошук роботи «онлайн», з роботою у мене нічого не виходило. Тому я вирішила записатись на заняттях з пошуку роботи, що проводяться Центром IDEA громадської організації «Паросток». Тут тренери допомогли мені правильно розставити приорітети і структурувати масив інформації, яким я оволоділа, навчили, як правильно поводити себе під час співбесіди з працедавцями. Разом з тренерами я почала моніторити сайти, що пропонують вакансії оператора в Інтернет-магазинах. Врешті підтримка і знання отримані в Центрі IDEA громадської організації «Паросток» мені стали у нагоді, і я з успіхом пройшла співбесіду. Нещодавно я пройшла і випробувальний термін, під час якого я успішно оволоділа знаннями про товари і послуги даного Інтернет-магазину. В мої обов'язки входить прийом замовлень по мережі, консультації, відповіді на телефонні дзвінки, передача замовлень на реалізацію. Дистанційна робота нічим не поступається звичайній роботі і тепер я можу заробляти гроші, не виходячи з дому. Громадська організація «Паросток» допомогла мені усвідомити, що для досягнення мети потрібно не сидіти і чекати, а починати рухатися і розвиватися, шукати щось нове, нові можливості заробітку. Насправді - можливостей маса, і треба тільки захотіти».
19 28.10.2016 Вінниця
Нові соціальні ініціативи громадської організації

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» готується до реалізації нової соціальної ініціативи - проекту «Медійна грамотність для людей поважного віку». Проект підтримано Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні. Активну участь у реалізації Проекту приймає студентська молодь з числа майбутніх журналістів, яка співпрацює з ГО «Центр Поділля-Соціум» в якості волонтерів за проектом «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» та іншими ініціативами. На фото – координаторка ГО «Центр Поділля-Соціум» Анна Моргун та представник Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Сергій Решетов в навчальному класі ГО «Центр Поділля-Соціум» що працює у проекті «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark».
20 24.10.2016 Івано-Франківськ
Участь у навчанні проекту IDEA надала додаткового розвитку моєму професійному зростанню

Іванюк Анжела, яка працює дитячим психологом в Івано-Франківському центрі "Пласт", розповідає" "Робота моя пов'язана з дітьми, їх захопленнями та інтересами. У центрі IDEA, що працює у складі громадської організації "Бізнес Еворд Фаунейшн", я пройшла навчання на тему "Безпека дітей в Інтернеті". Дізналась багато нового стосовно інтернет-небезпек і можливостей їх уникнення. Участь у навчанні проекту IDEA збільшила моє розуміння дітей та школярів, їх звичок і захоплень, надала додаткового розвитку моєму професійному зростанню. Дякую проекту за це!"
21 03.10.2016 Вінниця
Вчитися потрібно завжди!

Олеся (28 років): «Я дуже давно хотіла навчитися впевнено користуватися комп'ютером. Постійно відчувала страх, що зроблю щось не так. А щоб отримати знання, ніколи не вистачало грошей. Від знайомої дізналася про тренінги з комп’ютерної грамотності від Центру IDEA громадської організації «Паросток». На заняттях з базових навичок користування комп'ютером була і теорія, і практика. Коли щось не виходило - зверталася до викладачів за консультаціями. Викладачі все доступно пояснювали. Нарешті я відчуваю себе впевненим користувачем і не боюся «натиснути не туди і зламати комп’ютер». Я дуже рада, що вибрала для навчання Центр IDEA громадської організації «Паросток», де мені все дуже доступно пояснили. Дякую проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"!»
22 01.10.2016 Луцьк
"Навчальний Центр IDEA - мій помічник!"

Лисак Олександра, м. Луцьк, депутат Луцької міської ради, член ГО "Автомайдан Волинь" говорить: "Як депутатка районної ради, побувала на цікавому тренінгу по комунікації, який проводила координатор Навчальногj Центру IDEA. Саме тут я дізналася про можливості використання нових інформаційних технологій у своїй громадській діяльності. Це мені дуже допомогло. Зараз я є впевненою користувачкою соціальних мереж з метою спілкування з колегами, однодумцями, громадськими діячами та членами моєї громади. Використовуючи Інтернет, я стала більш активною у професійному житті. Дякую за таку безкоштовну можливість навчатися та отримувати кваліфіковані поради!"
23 30.09.2016 Вінниця
Мій безцінний досвід

Олена (20 років) - студентка Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна» ділиться своїм досвідом пошуку роботи за сприяння Центру IDEA громадської організації "Паросток" (м.Вінниця): «Я шукала таку компанію, працюючи в якій я зможу поєднувати навчання з роботою. Але, виявилося, що роботодавці не дуже хочуть брати студентів на роботу через, як їм здається, безвідповідальне ставлення до своїх обов’язків і постійні проблеми з навчанням. Але я вирішила не здаватися і шукати роботу. Самій було дуже важко, тому я звернулась по допомогу до Центру IDEA громадської оргнаізації «Паросток». На заняттях Центру я змогла покращити свої навички роботи в Microsoft Office, роботи з поштою, вивчила можливості популярних браузерів, навчилася краще розбиратися в комунікаціях. І нарешті я отримала роботу в call-центрі. Маю гнучкий графік, що дозволяє поєднувати навчання і роботу. Завдяки навчанню в Центрі IDEA, я зрозуміла, що труднощі є завжди і всюди, але, долаючи їх, ми отримуємо безцінний досвід, стаємо мудрішими, починаємо інакше сприймати життя. Дякую проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" за безцінний досвід!"
24 29.09.2016 Вінниця
Ділимося власними навичками

Інна Ковалишина, студентка Віницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, активно долучається до роботи у громадському секторі на волонтерських засадах. Інна має власний практичний досвід ведення блогу і охоче допомагає усім, хто бажає опановувати можливості соціальних мереж Інтернету. На фото – Інна Ковалишина в навчальному класі Центру IDEA громадської організації «Центр Поділля-Соціум», що працює у проекті «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark».
25 28.09.2016 Вінниця
Розвиваємо нові проекти

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум», завдяки досвіду,набутому під час участі у проекті "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", змогла потрапити в число серед переможців на здобуття фінансування в рамках іншого проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні". Цей проект впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади і Програмною ініціативою "Права людини та правосуддя "Міжнародного фонду "Відродження". В рамках нового проекту в навчальному класі ГО «Центр Поділля-Соціум» літні люди за допомогою волонтерів з числа студенської молоді зможуть навчитись знаходити в Інтернеті корисну для себе інформацію правового характеру. На фото: партнери проекту під час проведення прес-конференції за проекту «Пенсіонер це етап життя – зробимо його захищеним»
26 25.09.2016 Вінниця
Небайдужи люди роблять світ кращим

Ірина Пущик є волонтеркою в громадські організації "Центр Поділля-Соціум", що бере активну участь у проекті "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Нещодавно Ірина перемогла в конкурсі проектів Благодійного Фонду «Подільська громада». Ірина організувала небайдужих мешканців і знайшла спонсорів, які підтримали облаштування зручних сходинок до школи. Власним прикладом вона довела, що небайдужі люди роблять світ кращим.
27 05.09.2016 Вінниця
Вчитися ніколи не пізно!

Людмила (30 років): «Багато років працюю у педколективі, але останнім часом робота перестала приносити задоволення як через постійні негаразди між працівниками колективу, так і через низьку заробітну платню та обмаль часу для моєї родини. Моїм захопленням є виготовлення речей ручної роботи. Давно хотіла покинути роботу і займатися творчістю, але в мене була невпевненість у власних силах. Подруга порадила звернутися до навчального Центру IDEA ГО «Паросток». Тренери Центру допомогли мені визначитися з цілями та прагненнями; пояснили, що на даний час у світі все дуже швидко змінюються, тому треба швидко пристосовуватись та швидко освоювати нові знання, оволодівати новими комп’ютерними програмами, які полегшують життя та роботу. Комп'ютерні знання, отримані у Центрі IDEA ГО «Паросток» я почала використовувати для розвитку мого хобі. Навчання у Центрі допомогло мені кардинально змінити моє професійне життя – я знайшла іншу роботу – працюю у Центрі дитячого розвитку. Робота приносить більший заробіток і має гнучкий графік, а колектив більш дружній. У мене стало більше вільного часу, у який я займаюся своїм улюбленим хобі і планую перетворити це захоплення у додатковий заробіток. Я дуже вдячна можливостям від проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"!
28 31.08.2016 Вінниця
Мій крок у подальший шлях до кар’єрного зростання.

Ганна (23 роки): «Після завершення інституту я з ентузіазмом приступила до пошуків роботи за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність». Мріяла працювати документознавцем-аналітиком. Яке ж було моє розчарування, коли за міяць у мене було два десятка відмов, тому що роботодавцям, як виявилося, потрібні були практичні навички, і диплома було явно недостатньо. За порадою знайомих я звернулася до Центру IDEA ГО «Паросток». На заняттях я навчилася грамотно створювати резюме та супровідні листи. Тренери підтримували мене, адже пошук роботи забирав дуже багато часу і терпіння, а іноді і нервів. На заняттях я зрозуміла, що сьогодні важливо бути гнучким, і вміти адаптуватися під різні ситуації на ринку праці. І тому, зрозуміла, що не зразу роботодавець буде сприймати тебе як спеціаліста. Щоб тебе помітили - треба довести, що ти достойний фахівець. Моїм реальним плюсом було те, що я чітко знала, чого хочу. Нарешті я отримала роботу в інформаційному центрі офіс менеджером. Робота мені подобається, а головне-це мій крок у подальший шлях до кар’єрного зростання".
29 10.08.2016 Івано-Франківськ
Тепер я планую започаткувати власну справу

Учасник тренінгів Центру IDEA у м.Івано-Франківську Руслан Смеречко (22 р.) розповідає: "Свого часу я закінчив технікум за спеціальністю "слюсар". На жаль, практичного досвіду і кваліфікації мені не вистачало і не було достатньо пропозицій роботи за спеціальністю. Тому я вирішив змінити фах і навчитись комп'ютерній справі і продовжив навчання в коледжі ім. Граната на відповідній спеціальності. Навчаючись у коледжі, я потрапив на тренінг, що проводився центром IDEA громадської організації "Бізнес Еворд Фаундейшн", на якому я дізнався про можливості пошуку роботи в Україні і закордоном. Пройшовши навчання з пошуку інформації про роботу в мережі Інтернет, почав шукати роботу, а керівник центру допоміг мені в цих пошуках. Нещодавно я знайшов роботу в Польщі позмінно - у комп'ютерній фірмі. Мені запропонували працювати техніком з ремонту і збирання комп'ютерної техніки. Також, стало у нагоді і навчання у Центрі IDEA на тему відкриття власної справи. Це допомогло мені знайти партнерів в Україні для імпорту вживаних товарів та техніки і я планую започаткувати власну справу з продажу вживаних комп'ютерів та техніки, а також її обслуговуванні в Україні. Дякую проекту за це!"
30 09.08.2016 Токмак
Працювати в команді зручно.

Тетяна Гаврик (м.Токмак) ділиться враженнями від участі у тренінгах Центру IDEA у Токмаці: "Я нечасто працювала в команді, якщо не брати до уваги завдань хвилин на 10-15 в школі або на тренінгах. Проте інформація з використання Dropbox, яку я отримала на тренінгу, стала мені у великій пригоді. Це дійсно дуже зручно!. Не треба турбуватися, що відправиш людині версію документа, яка буде незакінченою, або останні зміни не будуть збережені. Також, це дуже зручна річ для зв'язку з іншими однокласниками. Ми завели свій профіль у Dropbox і регулярно ділимося фотографіями, домашніми завданнями і багатьом іншим. У цьому плані можна сказати, що ми справжнісінька команда. На тренінгу у Центрі IDEA мені дуже сподобалась розповідь про Cкайп, як спосіб зв'язку з людьми з інших міст і країн. У моєму телефоні раніше не було встановлено Skype, але тепер я вже точно встановлю, щоб мати можливість робити відео-дзвінки і вести пряму трансляцію тоді, коли відбувається щось цікаве. Думаю, що і в майбутньому я буду використовувати цю програму, оскільки планую працювати вдома. Для зв'язку зі своїми майбутніми колегами з інших міст, а може й країн, ця програма буде дуже доречною".

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site