Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
Iсторії Успіху


Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 
1 17.12.2016 Луцьк
Я знайшла роботу своєї мрії!

Лещук Ірина Михайлівна (29 р.) говорить: "Про навчальний Центр IDEA при громадській організації "Волинські перспективи" я дізналась від подруги, яка є викладачкою Східноєвропейського національного університету. Звернулася до координаторки навчального Центру по допомогу у пошуку роботи, оскільки на той час я була безробітна. Разом з координаторкою ми спільно протягом місяця готували моє резюме для подачі на розгляд роботодавцям і "моніторили" підхожі вакансії. Як результат цієї роботи, я пішла на першу ж співбесіду і отримала роботу на Волинській фондовій біржі. Це робота з людьми - саме те, про що я мріяла. Дуже вдячна за допомогу та підтримку!"
2 15.12.2016 Вінниця
Kodu підвищує ефективність навчання школярів

Валентина (23 роки) розповідає: «Під час навчання у Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського мені пощастило відвідати тренінг громадської організації «Паросток» на тему "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu - візуальна мова програмування", проведений в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". З вересня 2016 року я розпочала свою трудову діяльність вчителем природознавства п'ятикласників. Як вчителю-початківцю, мені дуже хотілося зробити уроки не тільки корисними, а й цікавими. Тут у нагоді стали знання, отримані мною на тренінгу. З допомогою Kodu я змогла підвищити ефективність навчання. Мої уроки стали більш ефективними, а учні із радістю та захопленням стали засвоювати матеріал з природознавства. Програма Kodu – один з найкращих інструментів для ефективної подачі та засвоєння навчального матеріалу».
3 05.12.2016 Вінниця
За допомогою проекту "IDEA" мрії збуваються!

Назарій (19 р.) розповідає: «Протягом 2016 року я почав співпрацювати з Центром IDEA громадської організації «Паросток». Спочатку був учасником тренінгів з комп'ютерної грамотності, з техніки пошуку роботи, зі створення та роботи громадських організацій тощо. Починаючи з другої половини року, почав сам проводити тренінги в Центрі IDEA ГО «Паросток». А нещодавно мені було довірено представляти діяльність громадської організації "Паросток" у сфері навчання молоді комп'ютерним навичкам. 14 листопада 2016 року я представив роботу Центру IDEA ГО «Паросток» на семінарі у компанії Майкрософт Україна. Побачити офіс компанії Майкрософт Україна, а ще й виступати у стінах компанії Майкрософт – це мрія для кожної молодої людини! Дякую громадській організації "Паросток" за довіру і проектові «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» за надану можливість!»
4 16.11.2016 Вінниця
Волонтерство - шлях до знань і можливостей

Паливода Михайло Андрійович - студент 3 курсу Донецького національного Університету ім. Василя Стуса , майбутній журналіст. Михайло активно працює у громадській організації «Центр Поділля-Соціум», як волонтер. В листопаді 2016 року Михайло взяв участь у тренінгу в рамках проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark», під час якого він дізнався про можливості використання продуктів і кращі практики в рамках соціальних програм компанії Майкрософт, зокрема з кодування. На фото: Михайло Паливода в навчальному класі ГО «Центр Поділля-Соціум»
5 08.11.2016 Луцьк
Моя заробітна плата зросла після проходження курсів

Максимчук Анна Сергіївна, 30 років, розповідає: "Завдяки допомозі координаторки Навчального Центру IDEA громадської організації "Волинські перспективи", я отримала нові знання з Інтернет-грамотності, створення, публікації та поширення ефективних постів у мережі Фейсбук, "правильного" використання електронної пошти, дизайн постерів та оголошень. Завдяки отриманим знанням, я стала більш креативною на посаді адміністратора однієї з провідних волинських фірм. Реакцію мого керівництва я довго не чекала – мені підвищили заробітну плату в 1,5 рази! Дякую дуже за консультації та заняття. Буду і надалі звертатися за порадами".
6 03.11.2016 Вінниця
Я займаюся улюбленою справою!

Наталя (23 роки): «Я маю педагогічну освіту, але у мене було багато труднощів при спробах працевлаштування до навчальних закладів. Саме тому знайомі порадили звернутися до Вінницької міської громадської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток». Я відвідувала заняття та консультації з працевлаштування в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Завдяки заняттям та консультаціям я підвищила свій рівень комунікативних та презентаційних навичок, дізналася як правильно спілкуватися з роботодавцями, дізналася багато нового про успішне проходження співбесіди. Мої зусилля не пропали дарма: я пройшла співбесіду і мене запросили на стажування до приватної школи. Я успішно пройшла випробувальний термін і дуже рада, що займаюся улюбленою справою".
7 31.10.2016 Луцьк
Професійний кар’єрний ріст - результат відвідування Навчального Центру IDEA

Войтович Лариса, 31 рік, вчитель, говорить" "На курси до Навчального центру я потрапила випадково – отримала інформацію у спеціаліста через управління освіти і науки Волинської ОДА. Я не мала часу на постійній основі відвідувати комп’ютерні курси. Але Координатор Навчального центру приймала мене в ті дні, коли мені було потрібно. Ми знаходили спільний час для персональних занять. Такого індивідуального підходу я не могла знайти в жодному навчальному центрі. Тим більше, що таким шансом можна скористатися повністю безкоштовно. Результат моїх відвідувань – це підвищення категорії вчителя і збільшена, відповідно, заробітна плата. Я дуже вдячна організаторам ініціативи за професіоналізм та бажаю багато успішних учнів. І обов’язково буду продовжувати звертатися в Навчальний Центр IDEA".
8 28.10.2016 Вінниця
Розвиток потрібен для досягнення мети!

Ольга, 24 роки розповідає: «Я маю інвалідність внаслідок проблем з опорно-руховим апаратом, через яку більшу частину проводжу вдома. Я навчалась у Центрі професійної реабілітації інвалідів «Поділля», але після його завершення з роботою все одно не складалося. Також, хоча я й освоїла масу інформації про пошук роботи «онлайн», з роботою у мене нічого не виходило. Тому я вирішила записатись на заняттях з пошуку роботи, що проводяться Центром IDEA громадської організації «Паросток». Тут тренери допомогли мені правильно розставити приорітети і структурувати масив інформації, яким я оволоділа, навчили, як правильно поводити себе під час співбесіди з працедавцями. Разом з тренерами я почала моніторити сайти, що пропонують вакансії оператора в Інтернет-магазинах. Врешті підтримка і знання отримані в Центрі IDEA громадської організації «Паросток» мені стали у нагоді, і я з успіхом пройшла співбесіду. Нещодавно я пройшла і випробувальний термін, під час якого я успішно оволоділа знаннями про товари і послуги даного Інтернет-магазину. В мої обов'язки входить прийом замовлень по мережі, консультації, відповіді на телефонні дзвінки, передача замовлень на реалізацію. Дистанційна робота нічим не поступається звичайній роботі і тепер я можу заробляти гроші, не виходячи з дому. Громадська організація «Паросток» допомогла мені усвідомити, що для досягнення мети потрібно не сидіти і чекати, а починати рухатися і розвиватися, шукати щось нове, нові можливості заробітку. Насправді - можливостей маса, і треба тільки захотіти».
9 28.10.2016 Вінниця
Нові соціальні ініціативи громадської організації

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» готується до реалізації нової соціальної ініціативи - проекту «Медійна грамотність для людей поважного віку». Проект підтримано Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні. Активну участь у реалізації Проекту приймає студентська молодь з числа майбутніх журналістів, яка співпрацює з ГО «Центр Поділля-Соціум» в якості волонтерів за проектом «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» та іншими ініціативами. На фото – координаторка ГО «Центр Поділля-Соціум» Анна Моргун та представник Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Сергій Решетов в навчальному класі ГО «Центр Поділля-Соціум» що працює у проекті «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark».
10 24.10.2016 Івано-Франківськ
Участь у навчанні проекту IDEA надала додаткового розвитку моєму професійному зростанню

Іванюк Анжела, яка працює дитячим психологом в Івано-Франківському центрі "Пласт", розповідає" "Робота моя пов'язана з дітьми, їх захопленнями та інтересами. У центрі IDEA, що працює у складі громадської організації "Бізнес Еворд Фаунейшн", я пройшла навчання на тему "Безпека дітей в Інтернеті". Дізналась багато нового стосовно інтернет-небезпек і можливостей їх уникнення. Участь у навчанні проекту IDEA збільшила моє розуміння дітей та школярів, їх звичок і захоплень, надала додаткового розвитку моєму професійному зростанню. Дякую проекту за це!"
11 03.10.2016 Вінниця
Вчитися потрібно завжди!

Олеся (28 років): «Я дуже давно хотіла навчитися впевнено користуватися комп'ютером. Постійно відчувала страх, що зроблю щось не так. А щоб отримати знання, ніколи не вистачало грошей. Від знайомої дізналася про тренінги з комп’ютерної грамотності від Центру IDEA громадської організації «Паросток». На заняттях з базових навичок користування комп'ютером була і теорія, і практика. Коли щось не виходило - зверталася до викладачів за консультаціями. Викладачі все доступно пояснювали. Нарешті я відчуваю себе впевненим користувачем і не боюся «натиснути не туди і зламати комп’ютер». Я дуже рада, що вибрала для навчання Центр IDEA громадської організації «Паросток», де мені все дуже доступно пояснили. Дякую проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"!»
12 01.10.2016 Луцьк
"Навчальний Центр IDEA - мій помічник!"

Лисак Олександра, м. Луцьк, депутат Луцької міської ради, член ГО "Автомайдан Волинь" говорить: "Як депутатка районної ради, побувала на цікавому тренінгу по комунікації, який проводила координатор Навчальногj Центру IDEA. Саме тут я дізналася про можливості використання нових інформаційних технологій у своїй громадській діяльності. Це мені дуже допомогло. Зараз я є впевненою користувачкою соціальних мереж з метою спілкування з колегами, однодумцями, громадськими діячами та членами моєї громади. Використовуючи Інтернет, я стала більш активною у професійному житті. Дякую за таку безкоштовну можливість навчатися та отримувати кваліфіковані поради!"
13 30.09.2016 Вінниця
Мій безцінний досвід

Олена (20 років) - студентка Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна» ділиться своїм досвідом пошуку роботи за сприяння Центру IDEA громадської організації "Паросток" (м.Вінниця): «Я шукала таку компанію, працюючи в якій я зможу поєднувати навчання з роботою. Але, виявилося, що роботодавці не дуже хочуть брати студентів на роботу через, як їм здається, безвідповідальне ставлення до своїх обов’язків і постійні проблеми з навчанням. Але я вирішила не здаватися і шукати роботу. Самій було дуже важко, тому я звернулась по допомогу до Центру IDEA громадської оргнаізації «Паросток». На заняттях Центру я змогла покращити свої навички роботи в Microsoft Office, роботи з поштою, вивчила можливості популярних браузерів, навчилася краще розбиратися в комунікаціях. І нарешті я отримала роботу в call-центрі. Маю гнучкий графік, що дозволяє поєднувати навчання і роботу. Завдяки навчанню в Центрі IDEA, я зрозуміла, що труднощі є завжди і всюди, але, долаючи їх, ми отримуємо безцінний досвід, стаємо мудрішими, починаємо інакше сприймати життя. Дякую проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" за безцінний досвід!"
14 29.09.2016 Вінниця
Ділимося власними навичками

Інна Ковалишина, студентка Віницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, активно долучається до роботи у громадському секторі на волонтерських засадах. Інна має власний практичний досвід ведення блогу і охоче допомагає усім, хто бажає опановувати можливості соціальних мереж Інтернету. На фото – Інна Ковалишина в навчальному класі Центру IDEA громадської організації «Центр Поділля-Соціум», що працює у проекті «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark».
15 28.09.2016 Вінниця
Розвиваємо нові проекти

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум», завдяки досвіду,набутому під час участі у проекті "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", змогла потрапити в число серед переможців на здобуття фінансування в рамках іншого проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні". Цей проект впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади і Програмною ініціативою "Права людини та правосуддя "Міжнародного фонду "Відродження". В рамках нового проекту в навчальному класі ГО «Центр Поділля-Соціум» літні люди за допомогою волонтерів з числа студенської молоді зможуть навчитись знаходити в Інтернеті корисну для себе інформацію правового характеру. На фото: партнери проекту під час проведення прес-конференції за проекту «Пенсіонер це етап життя – зробимо його захищеним»
16 25.09.2016 Вінниця
Небайдужи люди роблять світ кращим

Ірина Пущик є волонтеркою в громадські організації "Центр Поділля-Соціум", що бере активну участь у проекті "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Нещодавно Ірина перемогла в конкурсі проектів Благодійного Фонду «Подільська громада». Ірина організувала небайдужих мешканців і знайшла спонсорів, які підтримали облаштування зручних сходинок до школи. Власним прикладом вона довела, що небайдужі люди роблять світ кращим.
17 05.09.2016 Вінниця
Вчитися ніколи не пізно!

Людмила (30 років): «Багато років працюю у педколективі, але останнім часом робота перестала приносити задоволення як через постійні негаразди між працівниками колективу, так і через низьку заробітну платню та обмаль часу для моєї родини. Моїм захопленням є виготовлення речей ручної роботи. Давно хотіла покинути роботу і займатися творчістю, але в мене була невпевненість у власних силах. Подруга порадила звернутися до навчального Центру IDEA ГО «Паросток». Тренери Центру допомогли мені визначитися з цілями та прагненнями; пояснили, що на даний час у світі все дуже швидко змінюються, тому треба швидко пристосовуватись та швидко освоювати нові знання, оволодівати новими комп’ютерними програмами, які полегшують життя та роботу. Комп'ютерні знання, отримані у Центрі IDEA ГО «Паросток» я почала використовувати для розвитку мого хобі. Навчання у Центрі допомогло мені кардинально змінити моє професійне життя – я знайшла іншу роботу – працюю у Центрі дитячого розвитку. Робота приносить більший заробіток і має гнучкий графік, а колектив більш дружній. У мене стало більше вільного часу, у який я займаюся своїм улюбленим хобі і планую перетворити це захоплення у додатковий заробіток. Я дуже вдячна можливостям від проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark"!
18 31.08.2016 Вінниця
Мій крок у подальший шлях до кар’єрного зростання.

Ганна (23 роки): «Після завершення інституту я з ентузіазмом приступила до пошуків роботи за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність». Мріяла працювати документознавцем-аналітиком. Яке ж було моє розчарування, коли за міяць у мене було два десятка відмов, тому що роботодавцям, як виявилося, потрібні були практичні навички, і диплома було явно недостатньо. За порадою знайомих я звернулася до Центру IDEA ГО «Паросток». На заняттях я навчилася грамотно створювати резюме та супровідні листи. Тренери підтримували мене, адже пошук роботи забирав дуже багато часу і терпіння, а іноді і нервів. На заняттях я зрозуміла, що сьогодні важливо бути гнучким, і вміти адаптуватися під різні ситуації на ринку праці. І тому, зрозуміла, що не зразу роботодавець буде сприймати тебе як спеціаліста. Щоб тебе помітили - треба довести, що ти достойний фахівець. Моїм реальним плюсом було те, що я чітко знала, чого хочу. Нарешті я отримала роботу в інформаційному центрі офіс менеджером. Робота мені подобається, а головне-це мій крок у подальший шлях до кар’єрного зростання".
19 10.08.2016 Івано-Франківськ
Тепер я планую започаткувати власну справу

Учасник тренінгів Центру IDEA у м.Івано-Франківську Руслан Смеречко (22 р.) розповідає: "Свого часу я закінчив технікум за спеціальністю "слюсар". На жаль, практичного досвіду і кваліфікації мені не вистачало і не було достатньо пропозицій роботи за спеціальністю. Тому я вирішив змінити фах і навчитись комп'ютерній справі і продовжив навчання в коледжі ім. Граната на відповідній спеціальності. Навчаючись у коледжі, я потрапив на тренінг, що проводився центром IDEA громадської організації "Бізнес Еворд Фаундейшн", на якому я дізнався про можливості пошуку роботи в Україні і закордоном. Пройшовши навчання з пошуку інформації про роботу в мережі Інтернет, почав шукати роботу, а керівник центру допоміг мені в цих пошуках. Нещодавно я знайшов роботу в Польщі позмінно - у комп'ютерній фірмі. Мені запропонували працювати техніком з ремонту і збирання комп'ютерної техніки. Також, стало у нагоді і навчання у Центрі IDEA на тему відкриття власної справи. Це допомогло мені знайти партнерів в Україні для імпорту вживаних товарів та техніки і я планую започаткувати власну справу з продажу вживаних комп'ютерів та техніки, а також її обслуговуванні в Україні. Дякую проекту за це!"
20 09.08.2016 Токмак
Працювати в команді зручно.

Тетяна Гаврик (м.Токмак) ділиться враженнями від участі у тренінгах Центру IDEA у Токмаці: "Я нечасто працювала в команді, якщо не брати до уваги завдань хвилин на 10-15 в школі або на тренінгах. Проте інформація з використання Dropbox, яку я отримала на тренінгу, стала мені у великій пригоді. Це дійсно дуже зручно!. Не треба турбуватися, що відправиш людині версію документа, яка буде незакінченою, або останні зміни не будуть збережені. Також, це дуже зручна річ для зв'язку з іншими однокласниками. Ми завели свій профіль у Dropbox і регулярно ділимося фотографіями, домашніми завданнями і багатьом іншим. У цьому плані можна сказати, що ми справжнісінька команда. На тренінгу у Центрі IDEA мені дуже сподобалась розповідь про Cкайп, як спосіб зв'язку з людьми з інших міст і країн. У моєму телефоні раніше не було встановлено Skype, але тепер я вже точно встановлю, щоб мати можливість робити відео-дзвінки і вести пряму трансляцію тоді, коли відбувається щось цікаве. Думаю, що і в майбутньому я буду використовувати цю програму, оскільки планую працювати вдома. Для зв'язку зі своїми майбутніми колегами з інших міст, а може й країн, ця програма буде дуже доречною".
21 09.08.2016 Токмак
Раніше писав, а зараз розповідаю

Радіон Дука є активним учасником тренінгів, що проводяться Центром IDEA у Токмаці. Про свій досвід і результати хлопець говорить: "З тих самих пір, коли я почав користуватися Інтернетом, серед сайтів, які я відвідував, було дуже багато блогів. В основному, це були спортсмени і актори, рідше - письменники та інші відомі люди. Здавалося, це так легко: ти пишеш, тебе читають, лайкають і репостять, залишають свої коментарі до записів, і ти стаєш популярним. Кілька разів пробував робити свій блог, але його ніхто не читав, і я не міг зрозуміти, в чому справа. Тренінг у Центрі IDEA дав відповідь на це питання, і причин було безліч. Розібравшись з тим, що я робив неправильно, і використавши декілька порад щодо поліпшення, мені вдалося домогтися, щоб на сторінку мого блогу стали заходити люди не тільки з України та сусідніх країн, але і з країн, де у мене немає ніяких знайомих, наприклад Польщі, Латвії, США. Я досі продовжую експериментувати з блогами на різних платформах, щоб зрозуміти, який з них краще, також я сам спробував організувати подібний тренінг у себе в школі, на який, на мій подив, прийшло більше 20 осіб. Близько двох годин я їм розповідав про блоги, і їм було цікаво. Скоро проведу ще один тренінг з вже доповненою інформацією. Мені здається, що розповідати про блоги навіть цікавіше, ніж писати в них. Тому я сподіваюся, що вдасться провести якомога більше тренінгів, бо багатьом людям є про що розповісти світові, але просто немає можливості і технічного досвіду це зробити. Величезна подяка організаторам тренінгу - ви надихнули мене на те, щоб ділитися своїми знаннями!"
22 05.08.2016 Вінниця
Завдяки проектові я отримала роботу!

Під час навчання у Вінницькому центрі професійної реабілітації інвалідів «Поділля» за спеціальністю "Оператор комп’ютерного набору" Ганна (27 років) стала учасницею навчання з комп’ютерної грамотності та отримала консультації з самозайнятості і працевлаштування, що проводила ГО «Паросток» рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Розповідає Ганна: «Навчання допомогло мені удосконалити навички роботи на персональному комп’ютері, підвищити рівень моїх знань щодо використання програм. Це додало мені впевненості у власних силах. Зараз я працюю у логістичній компанії оператором відділення. Знання та навички, отримані завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" стали мені у нагоді – саме завдяки проектові я отримала роботу, яка стала важливим кроком на шляху мого кар'єрного і професійного зростання!»
23 03.08.2016 Вінниця
Я змогла підвищити свій рівень компьютерної грамотності!

Світлана (30 років): «Я працюю викладачем і робота займає багато мого часу. Постійно переді мною поставала проблема прогалин у роботі з офісними програмами, що забирало багато часу при роботі з документами. Щоб підвищити рівень комп’ютерних знань я звернулася до Центру IDEA громадської організації «Паросток». На заняттях я отримала нові навички роботи з офісними програмами. Виявилося, що про можливості пакету Microsoft Office, програмами якого я користуюся кожний день, я не знала, а нові знання та навички можуть полегшити мою роботу. Також раніше я ніколи не знала про Microsoft Office OneNote, про Microsoft Office Outlook, а виявилося що ці програми допомагають організувати нашу роботу. Завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", я змогла підвищити свій рівень комп'ютерної грамотності!»
24 31.07.2016 Токмак
"IT-технології - добра допомога для роботи в команді"

"Працювати в групі доводиться часто, і питання, яке виникає в більшості випадків, як презентувати результати своєї роботи? Кілька варіантів того, що можна зробити, було запропоновано на тренінгу, і через деякий час можу визнати, що IT-технології дійсно можуть допомогти показати результат командної роботи. Один з найефективніших способів зробити це - використовувати презентацію. У звичайному житті Power Point здається чимось непотрібним, більше для бізнесменів, ніж для школярів, проте виявилося, що яким би хорошим оповідачем ти не був, а публіка більше запам'ятовує ту інформацію, яка була на слайдах. Саме тому вже після тренінгу ми з друзями з дебатного клубу поглиблено вивчали програму, особливо створення діаграм і таблиць. Другий спосіб, що дозволяє добре показати результати це використання сторонніх матеріалів. Наприклад, хочеться розповісти історію або переказати сюжет відеоролика. Ми брали і переказували, коли виявилося, що до будь-якої ситуації можна знайти відповідну картинку або відео, що знову краще для наочного сприйняття. Головне - це вміти шукати, тому приємно, що про технології пошуку нам також розповіли. Одна з головних проблем командної роботи - люди живуть в різних в місцях. Один не хоче приходити в призначене місце через погану погоду, в іншого немає грошей на проїзд. У цьому випадку на допомогу приходять програми для голосового зв'язку, такі як Skype. Навіть якщо у людини немає можливості бути присутнім фізично, вона завжди може бути з нами на зв'язку, і таким чином робота буде тривати незалежно від різних сторонніх чинників. Хочеться подякувати організаторам тренінгу - все було дуже цікаво і дуже потрібно, і буде актуально для мене ще багато років".
25 31.07.2016 Токмак
Від інтернету до діла

"Зізнаюся чесно, вже досить довгий час користування Інтернетом зводилося для мене до відвідування парочки соціальних мереж (і супроводжувалося великою кількістю проведених там годин), а також, що дуже рідко, пошуком рефератів чи ідей для творів. Якщо довго щось робити, то починає здаватися, що так воно і повинно бути, саме тому на тренінг про пошук в Інтернеті пішла просто, щоб не сидіти вдома. Як же я рада, що опинилася там! Мені нагадали (адже я все це знала, просто забула) про те, що в Інтернеті весь світ - там і бібліотеки, і наука, і мотивація - абсолютно все! Можна вчитися чомусь новому, можна надихатися від людей, можна ділитися тим, що створюєш сам. Провівши кілька днів і заново відкривши для себе Інтернет, я "підсіла" на мотиваційні книги, яких в мережі нескінченна кількість. У мене завжди було багато ідей, але щось зупиняло. Тепер, завдяки книгам, є список речей, що відволікають і від яких треба позбутися, є безліч бажань і, що найголовніше, є чіткий план дій для того, щоб не збитися з шляху. Плюс все це підкріплено історіями тих, хто вже досяг подібного. Чекаю вже, коли почнуть з'являтися перші результати моїх старань. Вдячна Навчальному центру IDEA!"
26 31.07.2016 Токмак
IDEA для майбутньої професії

Учасник тренінгів проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Ігор Чуєнко (м.Токмак") говорить: "Афіші, плакати, рекламні листівки - все це я бачу кожен день, і все воно мене зовсім не вражає. Дуже мало візуальних матеріалів, які мені дійсно подобаються. Велика частина з них, на мій погляд, є результатом поганої роботи і відсутності фантазії. Ця думка не покидала мене довго, і коли з'явилася можливість взяти участь у тренінгу з графічним редактором, що проводився Центром IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет", я тут же записався. Хотілося перевірити, чи зможу я сам зробити щось путнє. На тренінгу розповідали про різні програми, а потім дали завдання. Мені і ще двом хлопцям належало зробити обкладинку уявного журналу. Легко, - подумали ми і приступили. Тут же зіткнулися з труднощами вибору підхожого шрифту і розміру, картинка не хотіла зменшуватися - в загальному все виявилося не так-то й просто. У підсумку дещо у нас вийшло, однак результатом я залишився незадоволений. Прийшовши додому, відразу ж заглибився у вивчення всіх візуальних редакторів, про які нам розповідали. Два тижні пішло на те, щоб у всьому розібратися, і ще близько тижня на те, щоб зробити обкладинку, яка не викликала б у мене відрази. Після того, як я розповів про це друзям, один з них попросив зробити афішу для турніру з шахів. Ще один тиждень пройшов, поки вийшло те, чим я дійсно було задоволений, при чому не тільки я, але й друг. Тепер декілька разів на місяць до мене звертаються знайомі, а іноді і незнайомі люди, з проханням зробити афішу або листівку. Якщо раніше я був упевнений, що все своє життя присвячу вільній боротьбі, якою займаюся з чотирьох років, то тепер з боротьбою конкурує моє захоплення графічним дизайном. Останнім часом я серйозно замислююсь про отримання освіти в цій сфері. А все починалося зі звичайного тренінгу."
27 30.07.2016 Токмак
Блог для самовираження

"До якогось часу я думала, що блогер - це як письменники, щось далеке, недосяжне, і, звичайно ж, складне, адже треба не тільки придумати, що писати, а й зробити блог, щоб він був красивим, і людям хотілося б туди повертатися. Час від часу я замислювалася про створення власного блогу, тим більше мені є, чим поділитися. У вільний час я пишу вірші, але не читаю їх іншим людям, бо боюся, що вони будуть сміятися, або скажуть, що вірші погані. Блог позбавив би мене від подібних проблем, адже там можна залишатися анонімною. У якийсь момент мені сильно захотілося завести собі блог, і якраз в цей час в місті проходив тренінг зі створення та використання блогів, на який я пішла. Захід тривав декілька годин, за які я дізналася більше, ніж на уроках інформатики. Нам розповідали про різні блогерські платформи, про їх відмінності (виявилося, бути комп'ютерним фахівцем не треба, є дуже багато готових варіантів). Особливо важливим моментом для мене стала тема про притягнення публіки до свого блогу, адже писати для самої себе я можу і вдома в зошиті. Ще одна рекомендація полягала в тому, щоб грамотно робити публікації - максимум однієї в день, і бажано без великих перерв, тобто, раз в два-три дні це ідеально. Тепер я не переймаюся з приводу технічного боку, і це прекрасно. На жаль, я все-таки поки не готова ділитися своїми віршами навіть анонімно, але в той момент, коли цей бар'єр буде подолано, знання з тренінгу допоможуть мені створити блог, знайти шанувальників, і хто знає, що трапиться далі. Може бути, я стану відомою поетесою..."
28 13.07.2016 Івано-Франківськ
Центр IDEA допоміг розпочати роботу у якості "фрілансера"

Сергій Тисяк (20 років) навчається у коледжі ім. Граната, що у Івано-Франківську за спеціальністю "Розробка програмного забезпечення". В рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Сергій пройшов також навчання і отримав консультації у тренінговому Центрі IDEA громадської організації "Бізнес Еворд Фаундейшн" і ділиться своїм досвідом своєї участі у заходах Центру IDEA: "Фахівці навчального Центру IDEA проводили тренінги з надання онлайн послуг і я також долучився до навчання. Після закінчення навчання фахівці Центру IDEA допомогли мені розпочати роботу у якості "фрілансера" зі створення 3D-зображень. Ті знання і навички, яких мені не вистачало для цього, я здобув в процесі навчання та спілкування з тренерами Центру IDEA. Я також пройшов навчання "онлайн" на декількох навчальних сайтах та ресурсах, що допомогло мені підвищити кваліфікацію. Тепер я маю зайнятість і додатковий заробіток. Дякую проекту за це!"
29 10.07.2016 Вінниця
Набуваємо досвіду практичної роботи

Ольга Пастух та Віктор Рак - студенти Донецького національного університету, що переїхав до Вінниці через російську агресію на Сході. Нещодавно Ольга і Віктор отримали подяки за активну участь в проекті громадської організації «Центр Поділля-Соціум». Під час виконання заходів проекту майбутні юристи навчали літніх людей пошуку інформації правового характеру в мережі Інтернет. Місцем навчання став навчальний клас, що працює у проекті «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark».
30 07.07.2016 Луцьк
Мій успіх - це волонтерство

Урбанович Людмила (20 років) з м. Луцька говорить "Під час тренінгу, що відбувався на базі Центру кар’єри Східноєвропейського національного університету, я дізналася про можливості, якими можуть скористатися молоді активні люди, які хочуть змінити своє життя на краще. Я була дуже зацікавлена отриманою інформацію і через тиждень прийшла на індивідуальну консультацію до координатора Навчального центру IDEA громадської організації "Волинські перспективи". Завдяки її порадам, я знайшла можливість волонтерської діяльності у історико-культурному заповіднику м. Освенцим, що знаходиться у Польщі. На даний момент всі документи вже готові і скоро я відправляюся на півроку волонтерської діяльності з можливістю продовження. Я скористалася такою хорошою можливістю розширити свій світогляд. Дуже вдячна за підтримку та поради координатора Навчального центру IDEA".

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site