Представитися системі
відкритий світ інформаційних технологій
відкритий світ інформаційних технологій
Iсторії Успіху


Період:      Мiсто: 
Центр: 
Виводити останні: 
1 26.12.2017 Токмак
Нове життя моїх речей

Анастасія Демченко, школярка: "Тренінг мав назву «створення сайту для особистих цілей», але перед заняттям у мене не було такої мети, для якої можна було б зробити сайт. Після тренінгу «пазл склався». Коли я прийшла додому, де у мене лежить безліч мені непотрібних речей в хорошому стані, рішення прийшло само собою - зробити сайт комісійного магазину, по типу «барахолки». Також, я вирішила, що додатковою функцією стане рубрика, де можна виставляти непотрібні людям речі, щоб віддати їх більш нужденним. Результат виправдав себе, і від половини своїх речей я вже позбулася."
2 02.10.2017 Вінниця
Мої успіхи для людей з порушенням слуху

Мене звати Ганна, мені 28 років, працюю у Вінницькому соціально-економічному інституті Університету «Україна» перекладачем-дактилологом. Завдяки участі у проекті ГО «Паросток», мені випала нагода розробити кишеньковий словничок української жестової мови для поліцейських. Для успішної роботи мені не вистачало впевненості у роботі з введенням і редагуванням тексту, роботою із зображенням і фотографіями. У Центрі IDEA ГО «Паросток» я успішно пройшла тренінгову підготовку щодо роботи з пакетом Microsoft Office та елементарною роботою з зображеннями, постійно отримувала консультації від тренерів Центру. Моя робота над словничком поступово просувалася, і нарешті мені все вдалося! Словничок видано, а поліцейські отримали примірники для користування. Завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", мені випала честь долучитися до побудови взаємодії поліції з людьми, які мають порушення слуху.
3 26.09.2017 Токмак
Подарунок, зроблений власними руками

"Мій молодший брат обожнює грати в різні ігри - постійно просить маму, щоб вона купувала йому нові. Коштують вони недешево, тому постійно їх купувати можливості немає. Після навчання з Kodu я вирішив спробувати зробити йому іграшку, попередньо розпитавши, що конкретно він би хотів бачити у своїй грі і як саме він хоче пограти. Витратив близько двох тижнів часу і на день народження подарував братові гру. Я навіть не очікував такої бурхливої реакції! Мій брат був дуже щасливий і сказав, що тепер весь час буде просити мене робити йому різні ігри, в які він зможе грати і ділитися зі своїми друзями".
4 26.09.2017 Токмак
Найкраща презентація!

Глушкова Крістіна, школярка з Токмака, говорить: "Завдяки програмі Kodu, я отримала кращу в класі оцінку за реферат з біології. Мені потрібно було зробити і презентувати роботу про мікроорганізми, і мені хотілося підійти до презентації креативно. На щастя, у Центрі IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортег-і-Гассут" саме проходив тренінг з Kodu. Участь у тренінгу допомогла мені швидко освоїти програму, і я зробила для себе відмінний візуальний супровід: розробила ландшафт і різних персонажів. Потім зробила скріншоти і вставила їх у презентацію. Весь клас був у захваті, а посмішку на обличчі вічно похмурої вчительки біології я буду пам'ятати ще довго".
5 26.09.2017 Токмак
Майбутній розробник

Нестеровський Данило, школяр: "Програма Kodu, про яку я взанв на занятті проекту IDEA, мені так сподобалася, що одного разу я почав доопрацьовувати гру під час перерви між двома уроками інформатики. До мене підійшов вчитель і запитав, чим я займаюся. Вчителю дуже сподобалося і він попросив показати гру, коли вона буде закінчена. На доведення її до розуму пішло ще три тижні, і коли я все-таки продемонстрував гру вчителю, а потім і всьому класу, то він сказав, що у мене безумовно є задатки програміста, які необхідно розвивати. Цим я і збираюся зайнятися в найближчому майбутньому, бо розробляти ігри мені дійсно дуже сподобалося!"
6 12.09.2017 Луцьк
"Моє хоббі тепер мій підробіток!"

Галина Поліщук (25 років) з м. Володимира-Волинського говорить: "Зараз знаходжуся в декретній відпустці з догляду за дитиною. Про діяльність Навчального Центру IDEA при громадській організації "Волинські перспективи" я дізналася в Центрі занятості. До народження малюка протягом місяця отримувала консультації у координатора центру IDEA з по маркетингу в соціальних мережах. Потім не було можливості втілювати думки в реальність. А от тепер я наважилася та створила інтернет-магазин в Інстаграмі. Дякую за чудову можливість отримати такі знання і запрошую до мого магазину на https://www.instagram.com/busia_baby_shop/ "
7 12.09.2017 Луцьк
Кожнен наступний день - успішніший за попередній!

Юлія Ханова, 23 роки, з м. Володимира-Волинського говорить: "Про діяльність Навчального Центру IDEA у Луцьку я дізналася, коли перебувала на обліку в Центрі зайнятості. Це було близько року тому. З того часу моє життя кардинально змінилося саме завдяки взаємодіїї з координаторкою Навчального центру IDEA громадської організації «Волинські перспективи», куди мене привела цікавість і жага до знань. Тут я також стала учасницею проекту, на якому покращила свої знання англійської мови. Саме в Навчальному Центрі IDEA я отримала знання з маркетингу в соціальних мережах. Заняття проходили у невимушеній обстановці, що допомогло багатьом розкритися. Щоразу викладачі давали багато цікавої та корисної інформації. На заняттях мала змогу висловлювати свої думки, ставити запитання. Це допомогло мені відкрити власний інтернет-магазин в Інстаграмі, де я продаю жіночий одяг з Польщі. Завдяки проекту я зрозуміла наскільки ефективна реклама в процесі ведення власної справи. Отримані знання допомогли мені розширити цільову аудиторію та збільшити коло потенційних клієнтів. А хмарні технології, якими я не користувалась раніше, тепер невід’ємна частина повсякденної роботи. Основне те, що проект надихнув мене розвивати власну справу і це бажання стало ще дужчим. Усім бажаю успіху! Пам’ятайте, якою б не була ваша мета, ви зможете її досягти, якщо тільки захочете попрацювати! Запрошую всіх в мій магазин: https://www.instagram.com/adele_store_/?hl=ru "
8 30.08.2017 Вінниця
"Треба сподіватися лише на себе та діяти!"

Олег (24 роки) з Вінниці розповідає: «Я маю інвалідність доугої групи, через що мені було важко знайти роботу. Моїм хоббі завжди був догляд за квітами, тож працівники громадської організації «Паросток» наштовхнули на думку спробувати перетворити моє хоббі у можливість заробляти кошти, адже людині з інвалідністю важко знайти роботу, а працювати потрібно.Тож я розпочав навчання у Центрі професійної реабілітації інвалідів «Поділля» за спеціальністю «Флорист», а паралельно відвідував заняттях з пошуку роботи від Центру IDEA ГО «Паросток». Завдяки проходженню тренінгів з працевлаштування та підтримці співробітників Центру, я усвідомив, що не потрібно боятися, не потрібно чекати, поки тобі хтось допоможе, а треба сподіватися лише на себе та діяти!".
9 30.08.2017 Вінниця
Проект "IDEA" допомагає мені у навчанні!

Марина (20 років) розповідає: «Я студентка Вінницького педагогічного університету. Ні для кого не секрет, що у наш час технологій студентові без комп’ютера ніякої роботи зробити неможливо. Пакетом Microsoft Office я користуюся кожного дняю Проте не всіма функціями програм могла користуватися, що забирало багато часу при роботі з документами. Щоб підвищити рівень знань щодо пакету Microsoft Office, я звернулася до Центру IDEA громадської організації Паросток». Знання та практичні навички, які я отримала, тепер допомагають мені у моєму навчанні. Дякую проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark»!
10 31.07.2017 Вінниця
Помічник вчителя: візуальний конструктор Kodu!

Марина, 24 роки: «Під час навчання у Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського я пройшла тренінг громадської організації «Паросток» "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителеві. Kodu-візуальна мова програмування", проведеного в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Цього літа, працюючи у дитячому пришкільному таборі я почала використовувати візуальний конструктор Microsoft Kodu Game Lab для створення фізкультхвилинок і розробки демонстраційних матеріалів пізнавального характеру. Завдяки Kodu мені вдалося активізувати інтерес дітей до пізнавальної діяльності. Робота з візуальним конструктором Kodu сприяла налагодженню співробітництва та підвищенню комунікації між мною та дітьми».
11 15.07.2017 Вінниця
Початок шляху – це вже рух вперед!

«Яна К. (Вінниця) пройла курс навчання в Центрі IDEA громадської організації «Захист» на тему «Веб-дизайн і Веб –програмування». Вступаючи на навчання до Центру IDEA, Яна не могла зразу чітко сформулювати свої побажання з приводу мети і завдань, які вона хотіли б вирішити Це були швидше інтуїтивні, аніж реалістичні очікування…. Але! Пройшовши курс навчання, протягом місяця Яна змогла створювати веб-сайти - пока нескладні, але цілком комерційно-спроможні. Також Яна відкрила массу можливостей допомоти своїм подругам у вирішення проблем з реалізацією їх хоббі. Реалізацією угрошовому еквіваленті! Нещодавно Яна допомогла своїй подрузі створити веб-сайт, на якому та виставила свои вироби з пап’є-маше. Переглядів вже було багато, тож подруги сподіваються, що будуть ще й замовлення... Бо ж початок шляху – це вже рух вперед!» – говорить Ольга Шевчук, координатор центру IDEA у громадській організації «Захист».
12 03.07.2017 Вінниця
Проект «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» - поштовх до власної реалізації

Вікторія, 30 років: «Коли я втратила роботу, мене охорило почуття апатії, непотрібності, мені здавалося, що моє життя скінчилося. Звернулася по допомогу до Центру IDEA громадської організації Паросток», де, окрім консультацій з пошуку роботи, я почала з величезним задоволенням вивчати комп’ютер. Завдяки тренінгам з комп’ютерної грамотності, стала більш "підкованою", впевненою у собі, здобула навички користування комп’ютером. Раніше для мене комп’ютер був чимось незрозумілим і жахливим. Тепер, коли я опанувала комп’ютер, то отримала пропозицію працювати в офісі, зрозуміла, що я багато чого можу, що я потрібна. А проект «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» став для мене поштовхом для власної реалізації. Спасибі!»
13 16.06.2017 Токмак
Фото з інших світів

Антипенко Катерина, школярка: "Тренінг з Kodu Game Lab допоміг мені знайти своє хобі. Я дуже люблю працювати в програмі Photoshop і розміщувати свій образ на космічних фонах, але зазвичай доводилося брати фон чужої розробки. Відтепер, завдяки програмі Kodu, я можу створювати унікальні ландшафти і використовувати їх у своїх фотографіях. Мені дуже подобається, як я виглядаю на тілі вигаданого світу, а головне те, що таких фотографій немає ні у кого!"
14 16.06.2017 Вінниця
Успіх завдяки проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark»!

Мене звати Наталя. Мені 22 років, я маю інвалідність.Навчаюся у Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського на факультеті дошкільної, початкової освіти та мистецтв. Під час проходження педагогічної практики не одноразово використовувала знання, отримані під час проходження тренінгу ГО «Паросток» "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu-візуальна мова програмування", проведеного в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Важливим завданням вчителя є розвиток інтересу учнів до навчального матеріалу та активізація навчальної діяльності. Мову програмування я не знаю. Тому використовую візуальний конструктор Microsoft Kodu Game Lab для для створення фізкультхвилинок, розробки демонстраційних матеріалів, дидактичних ігор для різних етапів уроку, у тому числі для закріплення матеріалу уроку. Робота з Kodu дозволила мені підвищити рівень мотивації і самоорганізації учнів на моїх уроках. Також, завдяки Kodu, мої уроки сприяють співробітництву, взаєморозумінню, доброзичливості. У березні 2017 року завдяки проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" я стала учасницею заходу від Microsoft «Дівчата в ІТ», де змогла поділитися своїм досвідом використання ІТ у своїй роботі. Дякую проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» за чудову можливість!»
15 01.06.2017 Луцьк
Крок за кроком до мети

Володимир Спас (30 років), з м. Луцьк говорить: “У 2016 році я перебував на обліку в центрі зайнятості у м. Луцьку і випадково потрапив на тренінг, який проводила координатор Навчального центру IDEA громадської організації «Волинські перспективи». Там я дізнався про безкоштовні тренінги та навчання, які я можу відвідувати для свого професійного розвитку. З цього моменту почався мій шлях до самопізнання. Завдяки підтримці координатора центру IDEA, я пройшов програму навчання для підприємців. Зараз я планую відкрити власну справу, що пов’язана з викладанням комп’ютерних курсів для "чайників". Дякую проектові IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark за таку чудову можливість і підтримку!»
16 30.05.2017 Вінниця
Моя улюблена справа!

Максим, 21 рік, розповідає: "Я маю інвалідність внаслідок порушення опорно-рухового апарату. Через проблеми зі здоров’ям з роботою не складалося. Завдяки навчанню з комп'ютерної грамотності у Центрі IDEA громадської організації «Паросток», я покращив свої знання з використання комп’ютерних програм, підвищив впевненість у своїх силах. З допомогою тренерів Центру IDEA я почав з виготовлення макетів буклетів і плакатів для громадських організацій на волонтерських засадах. А потім, завдяки Центру IDEA, рекламне агенство запропонувало мені надомну роботу з розробки макетів інформаційних матеріалів, роботу з зображеннями. Я дуже задоволений, що нарешті можу мати підробіток до моєї пенсії, а також постійно займатися своєю улюбленою справою!".
17 30.05.2017 Вінниця
Дорогу здолає той, хто йде!

Влад, 24 роки, розповідає: "Я - студент Вінницького соціально-економічному інституті Університету «Україна», навчаюсь за спеціальністю «Здоров’я людини». Якось до нас завітали тренери Центру IDEA громадської організації «Паросток» для проведення заняття з основ програмування. На занятті я отримав багато корисної інформації, а головне – заняття надихнуло мене на створення власного блогу з популяризації здорового способу життя. Блог створено, але попереду ще багато цікавої та складної роботи, та дорогу здолає той, хто йде. А тренери Центру IDEA постійно допомагають мені у роботі над блогом і надихають на його удосконалення. Завдяки моєму блогові, більше молодих людей розпочнуть і будуть вести здоровий спосіб життя!"
18 03.05.2017 Вінниця
Мрій та дій!

Тамара, 25 років, розповідає: "На даний час знаходжуся у декретній відпустці з догляду за дитиною. Грошей постійно не вистачає, тому почала задумуватися про підробіток. Мене зацікавила робота контент-менеджером, але достатнього рівня знань у мене не було. У тренінговому Центрі IDEA громадської організації «Паросток» я пройшла навчання та консультацій з роботи з системою Wordpress та мовою HTML. Це дозволило мені освоїти нові навички і стати набагато упевненішою. Тренери також допомогли з пошуком роботи. Моя мрія збулася!! Тепер я працюю контент-менеджером для декількох сайтів різної тематики. Ця робота забирає декілька годин на день, тому я можу спокійно приділяти достатньо часу своїй донечці. Дякую проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» за допомогу!"
19 26.04.2017 Токмак
Змагання ігор

Кошель Владислав, школяр говорить: "Після навчання мові програмування Kodu, ми з другом вирішили створити по одній грі, щоб перевірити, у кого краще вийде. Коли все було готове, ми виклали ці ігри в закритій групі, куди запросили своїх однокласників і друзів, щоб вони пограли, оцінили і проголосували. Я хвилювався, але не втрачав надії бути кращим, і от моя гра перемогла, хоч і з невеликим відривом. Мені дуже сподобався цей змагальний дух, гадаю, що ми будемо повторювати частіше такі змагання".
20 05.04.2017 Луцьк
Наші підлітки - юні патріоти

Руслан Бормовий, Володимир-Волинський, військовий. Випадково почув від дружини про тренінг, на якому вона була присутня у центрі зайнятості. Зконтактував з координатором навчального центру IDEA. Саме з цього моменту розпочалося втілення моїх задумів. Я завжди планував не лише навчати військовій справі дорослих, а й займатися військово-патріотичною підготовкою підлітків. Все це стає можливим зайдяки запуску фандрайзингової ініціативи на сайті "Велика ідея" (https://biggggidea.com/project/sogodni-shkolyari-zavtra-ofitseri/) Дякую координатору навчального центру IDEA за підтримку та поради!
21 17.12.2016 Луцьк
Я знайшла роботу своєї мрії!

Лещук Ірина Михайлівна (29 р.) говорить: "Про навчальний Центр IDEA при громадській організації "Волинські перспективи" я дізналась від подруги, яка є викладачкою Східноєвропейського національного університету. Звернулася до координаторки навчального Центру по допомогу у пошуку роботи, оскільки на той час я була безробітна. Разом з координаторкою ми спільно протягом місяця готували моє резюме для подачі на розгляд роботодавцям і "моніторили" підхожі вакансії. Як результат цієї роботи, я пішла на першу ж співбесіду і отримала роботу на Волинській фондовій біржі. Це робота з людьми - саме те, про що я мріяла. Дуже вдячна за допомогу та підтримку!"
22 15.12.2016 Вінниця
Kodu підвищує ефективність навчання школярів

Валентина (23 роки) розповідає: «Під час навчання у Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського мені пощастило відвідати тренінг громадської організації «Паросток» на тему "Інформаційні технології Microsoft на допомогу вчителю. Kodu - візуальна мова програмування", проведений в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". З вересня 2016 року я розпочала свою трудову діяльність вчителем природознавства п'ятикласників. Як вчителю-початківцю, мені дуже хотілося зробити уроки не тільки корисними, а й цікавими. Тут у нагоді стали знання, отримані мною на тренінгу. З допомогою Kodu я змогла підвищити ефективність навчання. Мої уроки стали більш ефективними, а учні із радістю та захопленням стали засвоювати матеріал з природознавства. Програма Kodu – один з найкращих інструментів для ефективної подачі та засвоєння навчального матеріалу».
23 05.12.2016 Вінниця
За допомогою проекту "IDEA" мрії збуваються!

Назарій (19 р.) розповідає: «Протягом 2016 року я почав співпрацювати з Центром IDEA громадської організації «Паросток». Спочатку був учасником тренінгів з комп'ютерної грамотності, з техніки пошуку роботи, зі створення та роботи громадських організацій тощо. Починаючи з другої половини року, почав сам проводити тренінги в Центрі IDEA ГО «Паросток». А нещодавно мені було довірено представляти діяльність громадської організації "Паросток" у сфері навчання молоді комп'ютерним навичкам. 14 листопада 2016 року я представив роботу Центру IDEA ГО «Паросток» на семінарі у компанії Майкрософт Україна. Побачити офіс компанії Майкрософт Україна, а ще й виступати у стінах компанії Майкрософт – це мрія для кожної молодої людини! Дякую громадській організації "Паросток" за довіру і проектові «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» за надану можливість!»
24 16.11.2016 Вінниця
Волонтерство - шлях до знань і можливостей

Паливода Михайло Андрійович - студент 3 курсу Донецького національного Університету ім. Василя Стуса , майбутній журналіст. Михайло активно працює у громадській організації «Центр Поділля-Соціум», як волонтер. В листопаді 2016 року Михайло взяв участь у тренінгу в рамках проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark», під час якого він дізнався про можливості використання продуктів і кращі практики в рамках соціальних програм компанії Майкрософт, зокрема з кодування. На фото: Михайло Паливода в навчальному класі ГО «Центр Поділля-Соціум»
25 08.11.2016 Луцьк
Моя заробітна плата зросла після проходження курсів

Максимчук Анна Сергіївна, 30 років, розповідає: "Завдяки допомозі координаторки Навчального Центру IDEA громадської організації "Волинські перспективи", я отримала нові знання з Інтернет-грамотності, створення, публікації та поширення ефективних постів у мережі Фейсбук, "правильного" використання електронної пошти, дизайн постерів та оголошень. Завдяки отриманим знанням, я стала більш креативною на посаді адміністратора однієї з провідних волинських фірм. Реакцію мого керівництва я довго не чекала – мені підвищили заробітну плату в 1,5 рази! Дякую дуже за консультації та заняття. Буду і надалі звертатися за порадами".
26 03.11.2016 Вінниця
Я займаюся улюбленою справою!

Наталя (23 роки): «Я маю педагогічну освіту, але у мене було багато труднощів при спробах працевлаштування до навчальних закладів. Саме тому знайомі порадили звернутися до Вінницької міської громадської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток». Я відвідувала заняття та консультації з працевлаштування в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Завдяки заняттям та консультаціям я підвищила свій рівень комунікативних та презентаційних навичок, дізналася як правильно спілкуватися з роботодавцями, дізналася багато нового про успішне проходження співбесіди. Мої зусилля не пропали дарма: я пройшла співбесіду і мене запросили на стажування до приватної школи. Я успішно пройшла випробувальний термін і дуже рада, що займаюся улюбленою справою".
27 31.10.2016 Луцьк
Професійний кар’єрний ріст - результат відвідування Навчального Центру IDEA

Войтович Лариса, 31 рік, вчитель, говорить" "На курси до Навчального центру я потрапила випадково – отримала інформацію у спеціаліста через управління освіти і науки Волинської ОДА. Я не мала часу на постійній основі відвідувати комп’ютерні курси. Але Координатор Навчального центру приймала мене в ті дні, коли мені було потрібно. Ми знаходили спільний час для персональних занять. Такого індивідуального підходу я не могла знайти в жодному навчальному центрі. Тим більше, що таким шансом можна скористатися повністю безкоштовно. Результат моїх відвідувань – це підвищення категорії вчителя і збільшена, відповідно, заробітна плата. Я дуже вдячна організаторам ініціативи за професіоналізм та бажаю багато успішних учнів. І обов’язково буду продовжувати звертатися в Навчальний Центр IDEA".
28 28.10.2016 Вінниця
Розвиток потрібен для досягнення мети!

Ольга, 24 роки розповідає: «Я маю інвалідність внаслідок проблем з опорно-руховим апаратом, через яку більшу частину проводжу вдома. Я навчалась у Центрі професійної реабілітації інвалідів «Поділля», але після його завершення з роботою все одно не складалося. Також, хоча я й освоїла масу інформації про пошук роботи «онлайн», з роботою у мене нічого не виходило. Тому я вирішила записатись на заняттях з пошуку роботи, що проводяться Центром IDEA громадської організації «Паросток». Тут тренери допомогли мені правильно розставити приорітети і структурувати масив інформації, яким я оволоділа, навчили, як правильно поводити себе під час співбесіди з працедавцями. Разом з тренерами я почала моніторити сайти, що пропонують вакансії оператора в Інтернет-магазинах. Врешті підтримка і знання отримані в Центрі IDEA громадської організації «Паросток» мені стали у нагоді, і я з успіхом пройшла співбесіду. Нещодавно я пройшла і випробувальний термін, під час якого я успішно оволоділа знаннями про товари і послуги даного Інтернет-магазину. В мої обов'язки входить прийом замовлень по мережі, консультації, відповіді на телефонні дзвінки, передача замовлень на реалізацію. Дистанційна робота нічим не поступається звичайній роботі і тепер я можу заробляти гроші, не виходячи з дому. Громадська організація «Паросток» допомогла мені усвідомити, що для досягнення мети потрібно не сидіти і чекати, а починати рухатися і розвиватися, шукати щось нове, нові можливості заробітку. Насправді - можливостей маса, і треба тільки захотіти».
29 28.10.2016 Вінниця
Нові соціальні ініціативи громадської організації

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» готується до реалізації нової соціальної ініціативи - проекту «Медійна грамотність для людей поважного віку». Проект підтримано Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні. Активну участь у реалізації Проекту приймає студентська молодь з числа майбутніх журналістів, яка співпрацює з ГО «Центр Поділля-Соціум» в якості волонтерів за проектом «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» та іншими ініціативами. На фото – координаторка ГО «Центр Поділля-Соціум» Анна Моргун та представник Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Сергій Решетов в навчальному класі ГО «Центр Поділля-Соціум» що працює у проекті «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark».
30 24.10.2016 Івано-Франківськ
Участь у навчанні проекту IDEA надала додаткового розвитку моєму професійному зростанню

Іванюк Анжела, яка працює дитячим психологом в Івано-Франківському центрі "Пласт", розповідає" "Робота моя пов'язана з дітьми, їх захопленнями та інтересами. У центрі IDEA, що працює у складі громадської організації "Бізнес Еворд Фаунейшн", я пройшла навчання на тему "Безпека дітей в Інтернеті". Дізналась багато нового стосовно інтернет-небезпек і можливостей їх уникнення. Участь у навчанні проекту IDEA збільшила моє розуміння дітей та школярів, їх звичок і захоплень, надала додаткового розвитку моєму професійному зростанню. Дякую проекту за це!"

Результати проекту IDEA

Проведено 1203 курсiв Unlimited Potential - навчено 11816 чoловiк

4384 людей з обмеженими можливостями здоров'я прийняло участь в 717 семiнарах i курсах

Результати проекту IDEA
про проект | навчальні центри | календар | новини | навчальні курси | історії успіху | змі |  administrative login Вхід для координаторів Навчальних Центрів

Microsoft Здійснення проекту стало можливим
завдяки компанії Microsoft
PH International site